Сколько_мне_лет?• 26 марта 2024

Як максимально лояльно пояснити батькам, що я розлучаюсь

Власне питання. Батьки через мене надто сильно переживають і дуже тривожні люди
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
У моєї мами немає діагнозу, але я бачу ознаки тревожного розладу багато років і історичного розладу.
Таблетки Адаптол 500 дуже добре діють. Вона не проти їх приймати. Можете запропонувати їй, якщо хочете.
У моєї 100% тривожний розлад є
Таблетки приймати не хоче

Байрактара• 26 марта 2024
Кажіть прямо як є, це ваше життя і ви не мусите виправдовуватися навіть перед батьками. А взагалі, позиція вашої мами дивна. Коли я була на межі розлучення мама була повністю на моїй стороні.
Трільчиха• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Я тільки натякнула мамі... Що це може трапитись (хоча насправді вже все вирішено).
Мама почала плакати і казати, що це щось на роду пороблено. Мені її шкода просто, хочу хоч якось заспокоїти, але не знаю як
На роду пороблено? Це вже цікаво… Мабуть ваша мати дуже щаслива жити з вашим батьком і такого ж «щастя» і вам бажає.
Сижу_и_плачу• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
У моєї 100% тривожний розлад є
Таблетки приймати не хоче
У такому разі ви нічого не зробите.
Сказати доведеться. Не коріть себе.
З мамою нічого не буде, я впевнена.
Ви можете самі пропити Біфрен чи Адаптол, і тоді будете легше реагувати і менше хвилбватися, що мама скаже, подумає чи зробить
Пацаааааааан• 26 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Я постоянно отчитывалась перед мамой о событиях в своей жизни. И лет в 40 до меня дошло, что я не обязана это делать.
Она вечно мне устраивала допрос и смотрела на меня глазами, наполненными ужаса.
Она всегда ждала чего то плохого. Если происходило что- то хорошее, то она готовила меня к тому, что не надо особо радоваться, так как с её слов радоваться нечему, а в будущем будет всё плохо.
Если вы осознаете себя психологически сепарированой от своих родителей, то вам будет значительно легче.
Вы большая молодец, что в таком нездоровом окружение сохранили адекватное мышление!
Сижу_и_плачу• 26 марта 2024
Мені знається, що вам самій треба пропрацювати тривожність, перш за все
Не будь КакСвета• 26 марта 2024
Моя тоже очень тревожная, со слезами на глазах, давлении и валерьянкой. Вечно о соседях, знакомых и знакомых знакомых переживает. Но когда я ей сказала, что развожусь, она ´ну вот и хорошо, делай как тебе удобно´... я офигела))) хотя никогда не рассказывала ей свои проблемы и расходились мы вполне мирно.
Пацаааааааан• 26 марта 2024
Автор, скажите это твердым уверенным голосом. Всем своим видом покажите, что вам стало хорошо и вы на данный момент счастлива. Родители рано или поздно смирятся и привыкнут к этой мысли.
Белоснежко• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Якось так :(
Я переживу. Як би дико звучало, за маму хвилююся більше
Мама також переживе. Не заморочуйтесь і кажіть прямо

В шоколаде• 26 марта 2024
Детский сад, разведитесь, потом скажите
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляТрільчиха
Вона мені зі сльозами на очах казала, що все, що вона старалася, заради чого жила, виявилося нікому не потрібним. Хоча, коли я намагалася уточнити, вона не відповіла. Відчуваю, що вона нещаслива, але не знаю, чим можу допомогти
ЧупакабраЗеБест• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
очень сочувствую.я когда то была на вашем месте.родители просто ели поедом меня и моего ребенка,обругивали меня перед знакомыми в городке,типа знаете оправдывались
ЧупакабраЗеБест• 26 марта 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Мама плачет,потому что вы делаете не так,как комфортно ей.
да это правда.
Лайф-коуч МСР• 26 марта 2024
я вам скажу из своего опыта, но сразу о вас. Вам сколько лет? вы боитесь сказать вашим родителям о ваших планах развода? вы боитесь огорчить разочаровать? вы боитесь что они этого не переживут?
У меня была ситуация в прошлом, вот так я 2 года когдато принимала решение о разводе, потому что меня отговаривали родители, то ребенку нужен отец, то потом трудно найти другого мужчину, то что люди скажут и подумают и т.д. и я 2 года как в кошмарном дне. Потом наступил момент где от принятия решения поиска адвоката написать заявление и зарегестрировать заняло всего полтора часа. Я выбрала себя, и начала возвращать себя к жизни, но родители со мной не общались 2 года. Я делала то что мне нужно было для нормальной жизни а не существования. Поэтому вам решать выбирать себя или переживать за эмоции и стрес родителей
Белоснежко• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Нічим. Її щастя залежить тільки від неї
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляПацаааааааан
Я тільки так і спілкуюсь з ними. Твердим і впевненим голом. Не виключає того, що вони будуть дуже сильно через це переживати і плакати. Тому й написала сюди. Я хотіла сказати про це максимально м´яко. Дати їм зрозуміти, що це не кінець світу.
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Боялась їх нервів, за їх здоров´я. Як вони переживуть. Вони постійно говорять, що у них може бути добре тільки якщо у мене в житті все добре. А так, я неначе винна в тому, що вони тепер страждають
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Мамі вже повідомила. Залишився тато
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Оо... А мені мама щойно казала, що я хоч би дитину народила, а так кому я вже потрібна буду, з дітьми знайти когось легше

автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляЛайф-коуч МСР
Взагалі це вже добре, що вони хоча б з вами не спілкувалися. Для мене це легше, ніж коли маніпулюють своїми страхами і емоціями
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляMarmu
Автор, відівчайте їх від того, що вони живуть через вас, вони ж не ваші паразіти. Ви жива-здорова, все нормально, чого ви маєте переживати про них з цього приводу
В тому й проблема, що вони живуть лише моїм життям. Дуже рано мене народили (в 19) і все їх життя - ’тільки для мене’. Як вони кажуть, що все, що заробляли, все, що робили - заради мене. У всьому себе обмежували і т д. Хоча жили ми досить бідно :(
Бандитка Сью• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Скільки батькам років? І яка причина розлучення?
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляБандитка Сью
51 і 52.
Через не дуже хороше ставлення до мене. Не можемо знайти компроміс в багатьох питаннях...
Кумася• 27 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Та ні, якраз мама вважає, що сім´я - то єдине щастя
ну то най виходить заміж