Сколько_мне_лет?• 26 марта 2024

Як максимально лояльно пояснити батькам, що я розлучаюсь

Власне питання. Батьки через мене надто сильно переживають і дуже тривожні люди
Зоряний Шлях• 26 марта 2024
Просто поставити перед фактом

Гарантую неперелевки• 26 марта 2024
Мама, порадуйся за меня, я решилась стать счастливой
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Та ні, якраз мама вважає, що сім´я - то єдине щастя
Аноним_Русалка• 26 марта 2024
Обязательно афишировать ? Вам сколько лет, что вы переживаете из за таких мелочей, которые касаются только вас, а не всех ваших родственников
наКоблучках• 26 марта 2024
сказать уже после, чтобы не отговаривали
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ем.. а як пояснити, що ми більше не живемо разом?)
Б´ю байдики• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Языком, язык во рту.
Настасья Пицун• 26 марта 2024
Я тоже тревожная за детей, но если мне они сказали о чем то ,то просто роддержу- так как я их люблю
ДолькиКабана• 26 марта 2024
Скажіть, що ви знайшли їм нового зятя, бо старий зіпсувався)

Marmu• 26 марта 2024
Автор, відівчайте їх від того, що вони живуть через вас, вони ж не ваші паразіти. Ви жива-здорова, все нормально, чого ви маєте переживати про них з цього приводу
Аноним_Русалка• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Языком. Вариантов полно. Мы поняли, что разные люди. Он меня бьёт. Я с ним не вижу будущего. Встретила любовь всей своей жизни. Он оказался абьюзером. Ищу нужны варианты?
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Я тільки натякнула мамі... Що це може трапитись (хоча насправді вже все вирішено).
Мама почала плакати і казати, що це щось на роду пороблено. Мені її шкода просто, хочу хоч якось заспокоїти, але не знаю як
Белоснежко• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви окрема людина і маєте повне право на власну думку
Аноним_Русалка• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ваша мать обычный бытовой манипулятор
Белоснежко• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
А чому їй Вас не шкода і Ви маєте щось придумувати, щоб заспокоїти її?!
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляАноним_Русалка
Ваша мать обычный бытовой манипулятор
Мені здається, що в неї нервова система хвора просто.. вона надто сильно переживає абсолютно за все
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляБелоснежко
Якось так :(
Я переживу. Як би дико звучало, за маму хвилююся більше
Король дивана• 26 марта 2024
Я постоянно отчитывалась перед мамой о событиях в своей жизни. И лет в 40 до меня дошло, что я не обязана это делать.
Она вечно мне устраивала допрос и смотрела на меня глазами, наполненными ужаса.
Она всегда ждала чего то плохого. Если происходило что- то хорошее, то она готовила меня к тому, что не надо особо радоваться, так как с её слов радоваться нечему, а в будущем будет всё плохо.
Если вы осознаете себя психологически сепарированой от своих родителей, то вам будет значительно легче.
дамаАмстердама• 26 марта 2024
Сколько вам лет?

Сижу_и_плачу• 26 марта 2024
Моя мама дуже тривожна. Сестра минулого року розлучилася, теж боялася мамі сказати. Але виявилося, що не так все страшно. Поплакала трохи і заспокоїлася.
празники не помню• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ви не несете відповідальності за її емоції. Ваша мама - доросла окрема жінка. Те, як вона реагує - її проблеми. Просто повідомте і скажіть, що зайняті, покладіть трубку, щоб не вислуховувати оце все.
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
Розлучення не можна приховати. Ми живемо в одному місті, не далеко один від одного. Як я поясню, що я вже живу в іншому місці?
До того ж я далеко не одразу повідомила. Все вирішено вже давно
Трільчиха• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мама може вважати все, що їй завгодно, ви вже давно не мамина доця, а доросла жінка, яка теж може вважати, те, що хоче
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ длядамаАмстердама
Сколько вам лет?
дамаАмстердама• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Вам уже все можно)) Вы большая девочка)
Вам можно разводится, спать с мужиками, рожать детей, пить, курить и играть в футбол))
Приходите и говорите. Я развожусь. Жизнь моя. Помощи и советов не прошу.
автор Сколько_мне_лет? • 26 марта 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Це не про мою маму. Боюсь як би вона зовсім хворою не стала від нервів
вре_Динка• 26 марта 2024
не бачу сенсу сюсюкатись з батьками щодо свого життя. як хочу так і живу, з ким хочу - з тим і живу
Барвіночка• 26 марта 2024
Мне и родителям и детям надо как-то сказать, уже в предвкушении истерик и лекций
Сижу_и_плачу• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
У моєї мами немає діагнозу, але я бачу ознаки тревожного розладу багато років і історичного розладу.
Таблетки Адаптол 500 дуже добре діють. Вона не проти їх приймати. Можете запропонувати їй, якщо хочете.
ЗдесяЯ• 26 марта 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мама плачет,потому что вы делаете не так,как комфортно ей.