26 марта в 21:14

В кого діти після 18 років залишились самі закордоном?

Ми с сином в Німеччині ,йому 18 років .Ми ще не оформились ,захист ще не отримали .Він мені каже ,щоб я їхала до дому та залишала його самого .Я не знаю ,як він буде сам ,він вчиться не хоче ,працювати також не горить бажанням .В мене страх його залишити ,не знаю що робити .
показать весь текст
1 5
мегамоСГ 26 марта в 21:51
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так наши уже и похлеще толкают. Я вижу прогуливаясь как наши входят в доверие к туристам русскоговорящим и толкают. Я просто офигела, утром ученик, вечером наркодиллер.
Мамам не говорю, не поверят всеравно
Ужас!
автор Сон і дрімота 26 марта в 21:52
Ответ дляРостки жимолости
Я думала про те, щоб поїхати з сином закордон, там його влаштувати на навчання або на роботу і повернутися. Також страшно, бо він у мене не паїнька, вчитися не хоче, хоче працювати, але нічого не вміє. Йому скоро 17, не вірю, що таки доведеться виїжджати
В мене також не паїнька ,батькові не потрібен ,скільки не просила щоб він з ним спілкувався ,він не хотів і все , а сама я його погано виховала .Дома також нерви мотав ,не знаю ,що з ним робити .І страх його залишити і мені він життя не дає .Хотіла вивезти від війни ,а тепер навіть не знаю ,хоч бери та назад повертайся разом з ним ,чи без нього .
Ростки жимолости 26 марта в 21:57
Ответ дляСон і дрімота
В мене також не паїнька ,батькові не потрібен ,скільки не просила щоб він з ним спілкувався ,він не хотів і все , а сама я його погано виховала .Дома також нерви мотав ,не знаю ,що з ним робити .І страх його залишити і мені він життя не дає .Хотіла вивезти від війни ,а тепер навіть не знаю ,хоч бери та назад повертайся разом з ним ,чи без нього .
Просто так точно не лишайте, мотивуйте його тим, що поїдете, щойно він влаштується.
1 1
автор Сон і дрімота 26 марта в 21:59
Ответ дляРостки жимолости
Просто так точно не лишайте, мотивуйте його тим, що поїдете, щойно він влаштується.
А ваш як себе поводить в Україні ?
Встидаюся запитать 26 марта в 22:01
Ответ дляМеряю линейкой
В Европе легко.. везде курят травку, этот запах иногда на каждом углу.. малолетки с 18 могут употреблят свободно. Я конечно была в шоке.. такая доступность меня пугает. И если говорить ребенку что не в коем случае не пробуй, то он попробует, поверьте... Проходили уже (
Говорить Не попробуй это вообще ни о чем. Это вопрос семейного настроя, целей, ценностей, зависимостей и тд, чтоб и желания и интереса такого не возникло, чтоб как говорится не до этого было
Астановитесь 26 марта в 22:08
Мой в Нидерландах, выехал в 16 два года назад
жінка незаміжня 26 марта в 22:16
Ответ дляСон і дрімота
В Німеччині легалізували з квітня місяця .
Не легализировали в Германии. А только в апреле будет это. Вы о чем вообще вещаете?
автор Сон і дрімота 26 марта в 22:16
Ответ дляжінка незаміжня
Не легализировали в Германии. А только в апреле будет это. Вы о чем вообще вещаете?
Так квітень через п´ять днів ,це зараз буде ,а не через кілька років ,п´ять днів щось дає ?
жінка незаміжня 26 марта в 22:17
Ответ дляСон і дрімота
Так квітень через п´ять днів ,це зараз буде ,а не через кілька років ,п´ять днів щось дає ?
Так вы уже написали, что легализировали и уже все долбят поголовно
АБВГДейка 26 марта в 22:30
Оставила дочь 18 лет в США,с младшей живем в Украине.Поступила в колледж,там у нее общежитие бесплатное и питание 3-х разовое.Плюс в библиотеке и в столовой студенти подрабативают.моя тоже.Сейчас уже 19 лет ей,привикла.Домой только погостить хочет приехать.
Настасья Пицун 26 марта в 23:00
Сину зараз 20. Виїхав два роки тому, коли йому було 18. Працює, винаймає житло.
Настасья Пицун 26 марта в 23:22
У сина багато хто з друзів живе самостійно в Європі вже два роки. Є друг, який сам живе в Польщі з 15ти років. Хтось працює, хтось вчиться. Це дорослі люди. Тим більше, що зараз вже не 2022 рік, коли всі були розгублені.
автор Сон і дрімота 26 марта в 23:33
Ответ дляНастасья Пицун
Сину зараз 20. Виїхав два роки тому, коли йому було 18. Працює, винаймає житло.
А в какой стране ваш сын ?
Настасья Пицун 26 марта в 23:34
Ответ дляСон і дрімота
А в какой стране ваш сын ?
В Швеції.
Ростки жимолости 27 марта в 00:49
Ответ дляСон і дрімота
А ваш як себе поводить в Україні ?
Вдома і в школі він золоте дитя, не вчиться зовсім, але добродушний та слухає, вчителі його люблять, все що йому кажуть, слухає і розуміє, що треба вчитися, каже, що знає, що це треба для майбутнього, але не вчиться зовсім. Жодної книжки за рік не відкрив.
А от на вулиці ніби дах зриває, покурює, матюкається, краде чіпси в магазинах… він як виходить з дому, я не знаю, чи дійде він до школи, чи не подзвонить зараз поліція. Скоро судова справа проти нього, може, отримає адміністративне покарання, може, злякається і візьметься за голову. Бо мені страшно.
автор Сон і дрімота 27 марта в 09:54
Ответ дляРостки жимолости
Вдома і в школі він золоте дитя, не вчиться зовсім, але добродушний та слухає, вчителі його люблять, все що йому кажуть, слухає і розуміє, що треба вчитися, каже, що знає, що це треба для майбутнього, але не вчиться зовсім. Жодної книжки за рік не відкрив.
А от на вулиці ніби дах зриває, покурює, матюкається, краде чіпси в магазинах… він як виходить з дому, я не знаю, чи дійде він до школи, чи не подзвонить зараз поліція. Скоро судова справа проти нього, може, отримає адміністративне покарання, може, злякається і візьметься за голову. Бо мені страшно.
Дай Бог ,что бы перерос ,осознал .Я молюсь за сына ,душа за него болит .