Закуйовджена життям• 28 марта 2024
Ви сепарувались психологічно від своїх батьків?
?
Я в дамках• 28 марта 2024
Ответ дляХуАнита
И сколько лет детям , стесняюсь спросить ?
Еще маленькие, но если будут жить в моем доме, то буду спрашивать в любом возрасте т.к. переживать меньше за них я не буду. Хочет приходить поздно и делать все, что вздумается - пусть живет отдельно. Очі не бачать - душа не болить
Закуйовджена життям
• 28 марта 2024
Ответ дляПригощаю кашею
правила батьків можуть не протирічити вашим власним правилам, а в 12 років вже є усвідомлення, як треба і що правильно (з моєї власної точки зору).
Якщо дивитися з цього боку - я також рано сепарувалась. Бо мала свої погляди, власні плани на життя, не залежно від того, як мене виховували і що говорили батьки.
Але як виявилось в дорослому віці - я ще не зовсім сепарована. Наприклад, іноді намагаюсь щось довести батькам своєю поведінкою. Нервую, коли маю повідомити щось важливе. Мама іноді досі мною маніпуює, а я не можу не вестись...
Виявилось, що процес справжньої сепарації дуже нелегкий...
Закуйовджена життям
• 28 марта 2024
Ответ дляЯ в дамках
А вы от своих несовершеннолетних детей не требуете объяснений, если они возвращаются домой поздно, позже установленного времени?
У мене ще немає дітей)
Я просто хотіла сказати, що майже неможливо жити з батьками в їх квартирі і бути сепарованим
Пригощаю кашею• 28 марта 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А така ваша поведінка стосується тільки батьків?
Як з іншими людьми ви почуваєтесь і поводитесь?
Закуйовджена життям
• 28 марта 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Не тільки, але з батьками найбільше пов´язано. Бо ще є багато травм непропрацьованиих. Батьки до мене не дуже добре ставились протягом життя (та й до самих себе теж). І я намагаюсь довести собі і їм, що я варта кращого ставлення.
З іншими людьми це проявляється тим, що часто намагаюсь догодити і бути максимально зручною для оточуючих. Хоч намагаюсь працювати над цим, частіше думати про саме свої потреби і говорити ’ні’
Пригощаю кашею• 28 марта 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
ну тоді коректніше говорити не про сепарацію, а про сформовані дисфункціональні схеми. А це трошки складніше.
Закуйовджена життям
• 28 марта 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Схоже, ви праві. Дякую за ремарку.