Так точно!• 29 марта 2024

Питання до орендодавців в Києві

Чи суттєво впливає на ціну оренди повністю нова кухня з якісною вбудованою технікою чи достатньо свіжого ремонту з новими меблями і простою кухнею і не вбудованой технікой.Готую квартиру під здачу в новобудові.
Міс Всесвіт• 29 марта 2024
если для сдачи, то якісна не так важно
Пишу вірші, дорого• 29 марта 2024
Орендар. Знімаємо за 750 уо квартиру з гарним ремонтом, якісною кухнею, сантехникою, квартира зі звичайним ремонтом, кухнею, технікою - 350. Щоправда, не Київ, захід України.
Варіант оренди як ви описуєте, авторе, розглядала бы тільки за невеликі гроші
автор Так точно! • 29 марта 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не зовсім зрозуміла варіант з звичайною кухнею за невеликі гроші чи все одно чи з вбудованою кухнею чи звичайною.
И.О. человека• 29 марта 2024
Здаю кілька квартир, на останній ставили кухню від магазину Дубок (модульну), а в попередніх ставили кухні під замовлення, здаються всі однаково)
Головне зробити гарний світлий ремонт)
автор Так точно! • 29 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
Головне зробити гарний світлий ремонт)
Дякую!
Пишу вірші, дорого• 29 марта 2024
Ответ дляТак точно!
За невеликі гроші - новобудови з бюджетним ремонтом, меблями, технікою, сантехнікою. Вы ще врахуйте контингент тих, хто знімає дорого й дешево.
Несу пургу• 29 марта 2024
Техніка - то приємний бонус, не більше. Вона не вирішує майже нічого.
Кондуктор трамвая• 29 марта 2024
Мені здається, що важливе візуальне сприйняття. Зі свого досвіду не бачу сенсу вкладати великі гроші, бо ціни на оренду не перекриють те, що вклали.
аромат Жука• 29 марта 2024
автор, це як вийде, є люди, які не розбираються в якості техніці, глянули світленько, техніка блестить. А шо воно гамно вірпул чи сіменс то все одно ім.
Не зви чайна• 29 марта 2024
У метро, без разницы. чем начинена
Хоть без чайника/ микроволновки/
Цена одна
Сундучок с каникулами• 29 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
Головне зробити гарний світлий ремонт)
А яка якість в Дубок? Норм?
И.О. человека• 29 марта 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А яка якість в Дубок? Норм?
Фасади - плівка
Так, якість непогана, орендарі задоволені)
Кондуктор трамвая• 29 марта 2024
Ответ дляаромат Жука
От не погоджусь про гімно Whirpool. Газова панель скляна Whirpool - найкраща, що була. Зараз Арістон, оце точно гімно. І духовка бошевська (турецької зборки) - туди ж
Сундучок с каникулами• 29 марта 2024
Ответ дляИ.О. человека
Фасади - плівка
Дякую! Бо дивлюсь там дещо.
Не зви чайна• 29 марта 2024
1 к улетают в Киеве, и ’с коврами ’. и с нормальным ремонтом
Тут надолго• 29 марта 2024
Чем больше вложите, сложнее отбить свое...
Надо все самое самое простое ....и старое прочнее нового,
вре_Динка• 29 марта 2024
Я не готую майде. Те що готую то на своєму грилі чи мультифраєрі чи мультиварці. Кухня для мене має другорядний план, але має бути візуально не стрьомною. І місце для моєї техніки стаціонарної
КвартираЧья• 29 марта 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
если для сдачи, то якісна не так важно
Але важлива наявність
КвартираЧья• 29 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Ок, а посудомийка теж своя?
Лялькодзьоб• 29 марта 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
+++
На мою думку достатньо свіжого ремонту з гарною технікою, нема сенсу вкладати величезні гроші в квартиру на здачу. Нажаль люди часто не бережуть орендоване майно і отримати квартиру після орендарів в первісному стані точно не вийде...
Звісно, якщо є зайві гроші - то можна випендриться і зробити ’па-багатому’
Леди_в_ночи• 29 марта 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А яка якість в Дубок? Норм?
Дубок - це маркеплейс. Там є гарні виробники, а є дешман. Яку замовите, така й буде.
Лялькодзьоб• 29 марта 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А яка якість в Дубок? Норм?
Дубок - це просто площадка меблів, а не виробник. Як можна питати за якість, якщо там меблі різних виробників?
Сундучок с каникулами• 29 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
В стіну ще головою бахни, я запитала і отримала відповідь
Сундучок с каникулами• 29 марта 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую!
Лялькодзьоб• 29 марта 2024
Ответ дляКвартираЧья
Але важлива наявність
так автор не запитує про варіант без техніки, питання в тому, яку ставити
Лялькодзьоб• 29 марта 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
бахни сама, припадошна не проспалась?
Мира всем• 29 марта 2024
Ну вот у меня в арендованной был холодильник, я купила новый свой, тог Г. Стиралка тоже Г, но уже не буду покупать. Мне хотелось бы норм технику. Но это я берегу чужое, а часто наоборот и как то жалко дорогую ставить
Леди_в_ночи• 29 марта 2024
Автор, холодильник можете купити звичайний. Посудомийка, плита - краще вбудовані. Кухню можно купити модульну ( підібрати під розміри стін кухні). Бо хухня на замовлення - це 2-3 рази дорожче, чим готові модулі.
Мама Чели• 29 марта 2024
Автор, я купила все новое но самое дешевое.сдала за 13500. Первые 2 человека скривились что кухня дешевая. Но ради дорогой готовы были заплатить на 500 грн больше. А дорогая кухня стоит тысяч 30. Она не отобется.
Яжемать Мне можно• 29 марта 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
А яка якість в Дубок? Норм?
Дубок - це магазин, там кухні різних українських фабрик. То певно треба про саму кухню питати. У мене модульна кухня львівської фабрики Сокме 8 років прекрасно ходить, бюджетний варіант. Через кілька років зміню фасади та й по всьому