Заела_пластинка• 30 марта 2024

Хто робить ремонти зараз чи на даний час нічого не варто робити

Результат:
вже голосів: 476
251 (52.73%) Робимо ремонт
225 (47.27%) Нічого не робимо чекаємо
Love_Love_Love_• 30 марта 2024
Чого чекати?
Кайдашева дочка• 30 марта 2024
Чекати прийдеться ще довго.Ми по трошки робимо.Багато грошей намагаемося не тратити але саме необхідне робимо
автор Заела_пластинка • 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого чекати?
Спокийних часів! Миру
Киця-бриця• 30 марта 2024
У вас что есть запасная жизнь ?
БоВжеВільна• 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого чекати?
Не все как вы в США, мы в Украине
parele• 30 марта 2024
Один этаж сделали в прошлом году. Скоро начнем второй.
Днепр.
Не знаем, что будет завтра, но сегодня надо жить.
Анчо Ус• 30 марта 2024
Живу в прифронтовой области в районе, который относится к территориям, где возможны боевые действия. Тут две категории людей:одни не хотят даже перегоревшую лампочку в люстре поменять, другие делают ремонты и расширяют бизнес. Среди тех, кто делает капитальные ремонты, мобилизованные военные.И это меня вводит в ступор, если честно.
На привозе• 30 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Це вселяє надію
Кайдашева дочка• 30 марта 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Спокийних часів! Миру
Того миру до якого ми звикли вже не буде
Гидроусилитель руля• 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого чекати?
Удалено администрацией...
Творю чудеса• 30 марта 2024
Ответ дляparele
Днепр.
І в нас також потроху, передмісття Дніпра, наступного життя нема , своє нинішнє повʼязую лише з Україною. Поряд і будинки будують люди і купують будинки і дерева з квітами садять - живуть
Love_Love_Love_• 30 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Удалено администрацией...
О боги! Яка демонстрація тактовності та вихованості!
От це « рівень» при такій завантаженості- перевірити кожну тему, на наявність коментарів від тих чи інших користувачів
Love_Love_Love_• 30 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Не все как вы в США, мы в Украине
Удалено администрацией...
Куратор дебошей• 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого чекати?
Ми чекаємо визначеності, завершення бойових дій, можливість вільно пересуватися і заробляти кошти. Гроші є на ремонт, але так як живемо в будинку то потрібно вкласти багато, хто зна що буде через пів року, тому в режимі очікування.
Тра Ля Ля• 30 марта 2024
Гостомель, другий рік в побитій хаті живемо , дах зробили нарешті , зараз опалення на черзі
Особо грошей немаємо на відновлення , орки понівечили всі кімнати , від вибухів і світла нема в кімнатах , потроху робимо

Але я наразі більше надаю перевагу подорожам та екскурсіям
Заробила - поїхала в Будапешт на вихідні , ремонт почекає
Natalia505• 30 марта 2024
Ответ дляТра Ля Ля

Живете на квартирі?
Love_Love_Love_• 30 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Я вас розумію, але життя йде повз
Крапипопка• 30 марта 2024
Я ремонт почала ще в квітні 2022, коли більшість магазинів була зачинена. Вірю в краще.
Куратор дебошей• 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас розумію, але життя йде повз
Згодна, вчора боролася з приступом депресії. Хочу озеленити ділянку, порахували скільки потрібно і вкотре відклала, так як працюю зараз в сімʼї лише я, то коштів вистачає на поточні витрати, а ничку бережемо.
Поддакиваю иногДА• 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чого чекати?
Не роблю ніяких ремонтів, навіть побутову техніку не купую, чекаю нашої перемоги
Куратор дебошей• 30 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Перемоги не буде, ви ще це не зрозуміли? Тут чекаєш, щоб хоч так як до повномасштабної було з припиненням воєнних дій.
Тра Ля Ля• 30 марта 2024
Ответ дляNatalia505
Живете на квартирі?
В своїм побитім будинку
Кухня ванна цілі
Одну кімнату зробили , зиму перезимували з дуйкою і духовкою газовою
Тра Ля Ля• 30 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А я на чотири тисячі накупила гібіскусу гортензій петуній троянд море )
Повисажувала тюльпани
Ничок ніколи в нас не було
Заробили купили
Тра Ля Ля• 30 марта 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так і померти можна в очікуванні )
Майструю крила• 30 марта 2024
Ответ дляparele
Днепр.
Поддерживаю. У меня так с дачей. Купили как раз в лето перед войной. Успели сделать половину работ. А на следующий сезон уже в войну все таки стали доделывать,но уже без размаху так сказать. И сначала я думала,блин,где она взялась эта дача и нафига мы её купили. А потом наоборот-как хорошо чтотесть сейчас. Хоть какая-то смена картинка и переключение. Тоже Днепр.
БоВжеВільна• 30 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Да так,война у нас
Love_Love_Love_• 30 марта 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Да так,война у нас
Чому ви на цьому зупинилися? Продовжуйте далі по тексту….
Поддакиваю иногДА• 30 марта 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Просто не всім, хто є користувачами цього форуму, потрібна саме перемога. Й не всі розділяють вашу впевненість, що її не буде.
Поддакиваю иногДА• 30 марта 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Так і померти можна в очікуванні )
А можна щось робити, щоб не померти в очікуванні, і це не ремонт)
Надежда наш компас• 30 марта 2024
Нет. Прожираем деньги, отложенные на ремонт. У нас квартира в многоквартирном доме. Найти сейчас бригаду, которая не боится ТЦК и соседей, которые не усираются от громких резких звуков сейчас не возможно и уже не хочется.