Зіпсований відпочинок, чи я не права і себе накрутила.

З початку війни ніде з сім´єю не відпочивали. Живемо в прифронтовій зоні . В цілях безпеки в домі забиті вікна і життя проходить майже в напів темряві уже два роки.
Запропонували нам відпочинок в тихому місті України на 12 днів. Зраділи. Оплатили і поїхали. Заселили в чудовий, світлий ,великий номер на восьмому поверсі . Все прекрасно. І тут ламається ліфт. Два дні ходимо пішки. Адміністрація пропонує переїхати в інший номер в протилежному крилі. Переїжджаємо і тут почалося. В туалеті почало щось капати зі стелі. Майстер не зміг знайти причину і нас знову пересели. Інший номер має одне невелике вікно в кутку, світла мало, кімната в напів темряві і в мене почалась істерика. Я немов знову у своєму домі з забитими вікнами. Речі в шафі не видно, підсвічую телефоном. Щоб дитина могла займатись онлайн, перенесли столик в той куток до вікна і там більше немає місця. Щоб відкрити вікно на провітрювання, потрібно або постійно його відсувати, або вилазити на нього. Виявилось, що дивний виступ в номері , це стіна туалету сусіднього номеру і все, що там робиться нам чутно.
З чоловіком посварились. Настрою вже немає. Пішла до рецепції попросила, щоб нас повернули в перший номер. Краще вже ходити пішки. Нам відмовили, аргументуючи, що темрява і шум не вагомі причини. Я просто в розпачі. Можливо я себе дійсно накрутила? Змиритись і вже домучатись в цьому номері чи сваритись далі? В мене просто починається депресія в цьому номері.
1 21
Йосип_молодий 02 апреля в 17:59
У вас не від номера депресія, а від життя в цілому
6 2 24
Леди Г 02 апреля в 17:59
Через таке ми відпочиваємо тільки за кордоном.
12 2 1
ГейТуда 02 апреля в 18:00
В номері нема електрики? Я би краще лишилася на 8му поверсі, якщо чесно.
Elena_Kiev_Solomenskiy 02 апреля в 18:01
желаю, чтобы появились деньги на комфортный отдых
5 1
Садоводница 02 апреля в 18:01
Вы оплатили номер с лучшими удобствами, живёте в худших. Пусть делают частично возврат денег. А мужик ваш не мужик, если не может решить вопрос с администрацией.
1 20
Vivianna_ 02 апреля в 18:01
не накрутили
просто все вкупе дало такой эффект , я вам очень сочувствую , действительно тлен какой-то
1 9
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:02
Ответ дляГейТуда
В номері нема електрики? Я би краще лишилася на 8му поверсі, якщо чесно.
Є. Але дуже тускла. Навіть з електрикою тускло і депресивно.
Василина Семеніч 02 апреля в 18:02
Просто забагато всього.
Я би спробувала повторно звернутися до адміністрації з запитом щодо того, що ви все-ж орендували попередньо номер з-за освітлення тощо
Розумію ваш розпач
старайтеся більше гуляти і проводити часу поза номером
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:02
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
желаю, чтобы появились деньги на комфортный отдых
Так і цей не дешевий
вкрации 02 апреля в 18:03
Ответ дляЛеди Г
Через таке ми відпочиваємо тільки за кордоном.
Ну, то вам там і оцет солодкий
1 4 1
ДинамоКит 02 апреля в 18:03
А де відпочиваєте, автор?
Садоводница 02 апреля в 18:03
Ответ дляБубль Гум)
Так і цей не дешевий
Тогда обратитесь к директору. Если админы не могут решить ваш вопрос. Вас имеют за ваши деньги, и не важно сколько это стоит.
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:04
Ответ дляВасилина Семеніч
Просто забагато всього.
Я би спробувала повторно звернутися до адміністрації з запитом щодо того, що ви все-ж орендували попередньо номер з-за освітлення тощо
Розумію ваш розпач
старайтеся більше гуляти і проводити часу поза номером
Сьогодні дощ. Зараз в номері. Я і так майже весь ранок в фойє просиділа. Чоловік ще й добавив, що я всім псую відпочинок ((
6 2
ЦібаФу 02 апреля в 18:04
Здається, ви забагато сидите в номері. Школу можна трохи і прогуляти, нічо страшного.
4 2
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:05
Ответ дляЦібаФу
Здається, ви забагато сидите в номері. Школу можна трохи і прогуляти, нічо страшного.
Ні, не забагато. Це санаторій і у дитини є процедури. Але повертатись втномер зовсім не хочеться. Зараз дощ...
Бабо-лебідка 02 апреля в 18:06
Ответ дляБубль Гум)
Сьогодні дощ. Зараз в номері. Я і так майже весь ранок в фойє просиділа. Чоловік ще й добавив, що я всім псую відпочинок ((
Думаю муж прав. Лично я в отдыхе ценю отдых. И меня бы очень огорчали дипресивные люди рядом
3 2
Ламборджини 02 апреля в 18:06
Ответ дляБубль Гум)
Ні, не забагато. Це санаторій і у дитини є процедури. Але повертатись втномер зовсім не хочеться. Зараз дощ...
А недовольны только вы? Мужу и ребенку норм?
Леди Г 02 апреля в 18:06
Ответ длявкрации
Ну, то вам там і оцет солодкий
Ну автору і відпочинок каторга
Творю чудеса 02 апреля в 18:06
Це жах , а не відпочинок , пишіть скаргу , вимагайте повернення грошей
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:07
Ответ дляСадоводница
Тогда обратитесь к директору. Если админы не могут решить ваш вопрос. Вас имеют за ваши деньги, и не важно сколько это стоит.
Мені чомусь соромно. Скажуть, що приїхала і все їй не так. Але мені дійсно погано саме душевно
4 1
Леди Г 02 апреля в 18:07
Ответ дляТворю чудеса
Це жах , а не відпочинок , пишіть скаргу , вимагайте повернення грошей
Так невідомо, що там насправді)
фан L.O.S.T. 02 апреля в 18:07
Цена путевки ?
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:08
Ответ дляЛамборджини
А недовольны только вы? Мужу и ребенку норм?
Дитині теж не подобається, просить назад. Чоловіку нормально. Йому все нормально, навіть у підвалі.
Умничка-помощничка 02 апреля в 18:09
Це просто невроз. Розумію вас
вкрации 02 апреля в 18:09
Ответ дляЛеди Г
Ну автору і відпочинок каторга
Найшли, чому порадіти.
Невдалі готелі є скрізь, шкода, що авторові таке трапилося.
Бутерброд з ікрою 02 апреля в 18:10
Ответ дляБубль Гум)
Так і цей не дешевий
Оглашайте отель, который отказывается переселять
Файна дівка 02 апреля в 18:10
Не придумали:(
Каждый судит со своей колокольни и вряд ли жил почти два года в доме с заколоченными окнами
Я б просилась вернуть изначально оплаченный номер, в противном случае будете писать везде где можно плохие,а они действительно такие и есть, отзывы.
Муж - мудак
автор Бубль Гум) 02 апреля в 18:11
Ответ дляУмничка-помощничка
Це просто невроз. Розумію вас
Я знаю. Навіть не буду заперечувати. Я просто хочу світла . Але мене не розуміють
Леди Г 02 апреля в 18:12
Ответ длявкрации
Найшли, чому порадіти.
Невдалі готелі є скрізь, шкода, що авторові таке трапилося.
Ви перша раділи
вкрации 02 апреля в 18:12
Ответ дляЛеди Г
Ви перша раділи
Де?