Ласковая_львица• 08 апреля 2024

Хрещення онука і умови для мене.

Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляРожайтретьего
Разумеется, чтобы брать чужого ребенка на руки, нужно сначала спросить разрешение у матери
А коли це він мені став чужим?

Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
У свекрухи своя квартира - однушка, де живе вона, донька 12 років і син 18 років. Ще привозять дитину, нянею якої є автор.

Невістка з сином живуть окремо і мають наглість(зі слів автора) винаймати не однушку а більшу квартиру.

Син автора (той що живе окремо з невісткою) до одруження утримував маму і брата з сестрою. Але з одруженням лавочка прикрилась.

Тобто не на території автора і не за її рахунок
Квартиру свекровь арендует
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
У них аж три кімнати. Напевно дві для невістки. Сама не розумію. Ми живемо в однокімнатній і нам всього вистачає. А тут аж три кімнати.
Мы вдвоем жили в трешке нам отлично.
Когда появились дети то расширились.
Втроём в трешке - это идеальный вариант
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А коли це він мені став чужим?
Сразу когда его родила чужая женщина
Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я розумію, що коли я туди приїду обстановка буде не дуже дружелюбна.
Ііііііі хто ж це в нас довів до цього ситуацію?? Навіть не здогадуєтесь?))
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Не знаю ще. Але звісно якщо і піду. То з сином та дочкою.
З дочкою, яка перша кинула вашу невістку в чс, через те що вона віддала ваші «передачки для онука»?
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Так наче у автора однушка теж орендована, а не своя?
Орендована.
аромат Жука• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А коли це він мені став чужим?
тоді ж коли народили його не ВИ
Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну и пусть так
Вам главное наладить с ней общение и вести себя пристойно
Так як налагодити, якщо автор ні перед невісткою, ні перед її батьками навіть вибачитись не хоче за все те г**но, що на них виливала?? Бо вона ’дуже горда’, і хоче щоб це невістка перед нею вибачилась))

Рожайтретьего• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А коли це він мені став чужим?
Сына можете без спроса на руки взять. А за внука решает его родители.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Будут.
Без своих ’вторых половинок’

Это для них они прелесть
А для меня чужие люди. Зачем они мне?
И со своими внуками Вы тоже не будете обращаться?
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я нафига им больше одной комнаты? Невестка не помещается?
А нафіга орендувати однокімнатну і жити, як цигани на голові, ще й і речі між ногами у вас. Якщо є можливість, то звичайно краще орендувати 2к обо 3к і жити як людина собі. Однокімнатну можна винаймати для одного або двох людей.
талый снег• 08 апреля 2024
Та нє, не вірю... Шоб 45-річна жінка була такою довбанутою бабцей?
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Это их деньги
Как хотят,так и тратят
Ирина_Б_• 08 апреля 2024
ну вам же не просто так такие условия выставляют? хотите с внуком и сыном видиться ведите себя адекватно. Вы такую чушь пишете постоянно, что не представляю ваше поведение в реале
Відірву та викину• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Зря, ох зря сын вас пригласил. Если вы пойдёте , всё равно не удержитесь , всем нахамите, праздник испортите и как обычно во всём обвините других . Не пройдёте вы эту проверку на адекватность
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
С чего Вы решили, что Автор Тролль?
Она не тролль
А с чего вы решили, что это реальный человек, вы ее лично знаете?
PANTERA_KET• 08 апреля 2024
Ви її задовбали, але чоловіка любить і вас дозволила запросити
Метелик• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
А коли це він мені став чужим?
Нагадайте, скільки разів ви онука за майже 10 місяців бачили? 2, правда ж?
І заодно нагадайте собі, як вас діти під роддомом чекали після виписки і вдома, а в вас ’настрою не було’ їх разом з онуком бачити.
З себе завжди починайте.

Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Скорей всего, там остаются её родители, когда к ним в гости приезжают
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
І там ще з хресним вирішується. Можливо, візьмуть середнього мого сина за хрещеного. Але син його не дуже хоче бачити у такій ролі. Тому що у житті дитини він зовсім не зʼявляється. А як йому з»являтися у житті дитини? Якщо невістка ні разу нікого що себе не запросила. До того ж він також працює.
А він вчиться десь? І ким працює зараз у 18 років?
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляталый снег
Я тоже не верю.
Хотя моя бабушка была такой свекровью. Только моя мама была мягкотелой терпилой. А невестка автора молодец.
Наполеон Бонапарт• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
та Вам як не зроби все не так!)
талый снег• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Може не хотять сексом при дитині займатись?...
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляталый снег
Она не одна
Здесь в теме есть такие же
мадамГрицацуева• 08 апреля 2024
Если не заниматься манипуляциями, то вполне нормальные требования, вернее обычное культурное поведение человека. Не вижу что там вас испугало, просто жаль, что это вам приходится говорить , вы должны сами так себя вести без напоминания сына.
талый снег• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Она не одна
Здесь в теме есть такие же
Невже таке сумне життя, зовсім зайнятись нічим?
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
Я читала темы
А Вы думаете, что таких людей нет?
Даже в этой теме они есть
автор Ласковая_львица • 08 апреля 2024
Ответ дляМетелик
З себе завжди починайте.
Я їм з самого ранку сказала, що мене на виписку не буде. А якщо і бачила два рази за 9 місяців, то що? Вже не бабуся? Обставини такі. Ніхто б не їхав кудись, де його не запрошують та не чекають. Я колись запросила невістку з онуком до Києва, коли вони ще в іншому місті жили, щоб вони потягом приїхали до нас. Вона відмовилась. А зараз живемо в одному місті і вже довгий час не бачу ні сина, ні онука. Сама не їздила, бо ніхто не запрошував ніколи.
Автопортрет нурофена• 08 апреля 2024
не слушайте их
как приедете, сразу вырывайте ребенка