09 апреля в 11:40

Який найлегший спосіб худнути?

Вільний митець 09 апреля в 11:40
Не жерти
2 15
Я Тина 09 апреля в 11:40
після 18 не їсти
1 9
Айпишница 09 апреля в 11:41
нема легких способів схуднути. без зусиль можна тільки розжертись
Лялька в колисці 09 апреля в 11:42
Для меня это было раздельное питание + после 18 вечера и до 10 утра не ела. Постепенно вес ушел.
Эскиз бесконечности 09 апреля в 11:43
Не їм після 6, зовсім не їм виробів з білого борошна, 10000 кроків в день - 5 кілограм за місяць.
Аленький носочек 09 апреля в 11:44
Белковая диета. От мяса почти не хочется есть. Мне хватало грамм до 500 в день, но чаще 300 курицы. Это всего 420 калорий
7 4
А я кумедна 09 апреля в 11:44
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не їм після 6, зовсім не їм виробів з білого борошна, 10000 кроків в день - 5 кілограм за місяць.
Який у вас вік?
Гарний результат вийшов💪
Дайте подумать 09 апреля в 11:45
Підрахунок калорій
Небоброїдка 09 апреля в 11:45
Закохатися. Від щастя вага дуже швидко приходить в норму, нема потреби заїдати стрес. Бігаєш на побачення, по салонах і магазинах, зайнята, шо капець
Эскиз бесконечности 09 апреля в 11:45
Ответ дляА я кумедна
Який у вас вік?
Гарний результат вийшов💪
40 років., тільки 5 зайвих було. Зараз 52 кілограми
Лепешечка 09 апреля в 11:46
Ответ дляЯ Тина
після 18 не їсти
Бред
До 18 можно и на 3000 каллорий нажрать
2 12
Аленький носочек 09 апреля в 11:47
Ответ дляЭскиз бесконечности
Не їм після 6, зовсім не їм виробів з білого борошна, 10000 кроків в день - 5 кілограм за місяць.
Я б померла по 10 тысяч шагов каждый день. Мой потолок до 4000 и не каждый. Я за 6 дней просто диеты на мясе потеряла около 2 кг при маленьком весе, что тяжелее чем при лишнем
2 2 7
КошкинДом 09 апреля в 11:48
1) фізична активність: пілатес, спорт, зал, фітнес, грядки)))
2) відмовитися від булок, випічки, цукерок
3) аналіз стану здоровя, гормонів, шкт..
Эскиз бесконечности 09 апреля в 11:48
Ответ дляАленький носочек
Я б померла по 10 тысяч шагов каждый день. Мой потолок до 4000 и не каждый. Я за 6 дней просто диеты на мясе потеряла около 2 кг при маленьком весе, что тяжелее чем при лишнем
Легко, я ще з мамою 62 роки ходжу, і ще на велосипеді 20 км. раз в два дні.
На вихідних відкритий басейн. Вже 10 років так.
Эскиз бесконечности 09 апреля в 11:49
Ответ дляАленький носочек
Я б померла по 10 тысяч шагов каждый день. Мой потолок до 4000 и не каждый. Я за 6 дней просто диеты на мясе потеряла около 2 кг при маленьком весе, что тяжелее чем при лишнем
В мене теж вага була 57 після зими, зараз 52 кг.
Небоброїдка 09 апреля в 11:49
Ответ дляАленький носочек
Я б померла по 10 тысяч шагов каждый день. Мой потолок до 4000 и не каждый. Я за 6 дней просто диеты на мясе потеряла около 2 кг при маленьком весе, что тяжелее чем при лишнем
Ага, проходиш тих десять тисяч, а потім з´їдаєш бублик - і вуаля, всі спалені калорії компенсовані. Фізична активність спалює дуже мало калорій, але про це не заведено говорити
2 11
Эскиз бесконечности 09 апреля в 11:50
Ответ дляНебоброїдка
Ага, проходиш тих десять тисяч, а потім з´їдаєш бублик - і вуаля, всі спалені калорії компенсовані. Фізична активність спалює дуже мало калорій, але про це не заведено говорити
Але покращує якість тіла і загальний стан організму. Бубликів я не їм.
Аленький носочек 09 апреля в 11:51
Ответ дляНебоброїдка
Ага, проходиш тих десять тисяч, а потім з´їдаєш бублик - і вуаля, всі спалені калорії компенсовані. Фізична активність спалює дуже мало калорій, але про це не заведено говорити
Та да. Тоже смотрела сколько тратится калорий за интенсивную тренировку. Слезы, а не калории. Лучше я не съем ту шоколадку чем потом три часа в поте лица убиваться. Спорт - это для людей, которые прям очень сильно его любят сам по себе
Айпишница 09 апреля в 11:52
Ответ дляНебоброїдка
Ага, проходиш тих десять тисяч, а потім з´їдаєш бублик - і вуаля, всі спалені калорії компенсовані. Фізична активність спалює дуже мало калорій, але про це не заведено говорити
фізична активність дуже корисна і є необхідною незалежно від кількості спалених калорій
Айпишница 09 апреля в 11:55
Ответ дляАленький носочек
Та да. Тоже смотрела сколько тратится калорий за интенсивную тренировку. Слезы, а не калории. Лучше я не съем ту шоколадку чем потом три часа в поте лица убиваться. Спорт - это для людей, которые прям очень сильно его любят сам по себе
а вот и неправильно
гиподинамия вызывает кучу проблем сама по себе, даже если вы худая
просто подберите нравящуюся вам активность. железо в зале тягать - это действительно для идейных, но есть еще 153 варианта
Небоброїдка 09 апреля в 11:56
Ответ дляАйпишница
фізична активність дуже корисна і є необхідною незалежно від кількості спалених калорій
Корисна, без сумніву. Але для підтримання здорової ваги при однаковому харчуванні комусь достатньо 5 тисяч кроків, комусь 10, а хтось і при 15 умудряється поправитись, згідно останніх досліджень. Генетика у всіх різна. І варто слухати себе, а не бездумно нахожувати 8 тисяч кроків і пити 5 літрів води
Небоброїдка 09 апреля в 11:58
Ответ дляАйпишница
а вот и неправильно
гиподинамия вызывает кучу проблем сама по себе, даже если вы худая
просто подберите нравящуюся вам активность. железо в зале тягать - это действительно для идейных, но есть еще 153 варианта
Піти в супермаркет сходами, а не ліфтом, принести важкі сумки в руках - готово, профілактика гіподинамії
1 2 1
Айпишница 09 апреля в 11:58
Ответ дляНебоброїдка
Корисна, без сумніву. Але для підтримання здорової ваги при однаковому харчуванні комусь достатньо 5 тисяч кроків, комусь 10, а хтось і при 15 умудряється поправитись, згідно останніх досліджень. Генетика у всіх різна. І варто слухати себе, а не бездумно нахожувати 8 тисяч кроків і пити 5 літрів води
генетика разная, а физика процессов - одна на всех))
Айпишница 09 апреля в 11:58
Ответ дляНебоброїдка
Піти в супермаркет сходами, а не ліфтом, принести важкі сумки в руках - готово, профілактика гіподинамії
не хочу вас расстраивать, это мало
Аленький носочек 09 апреля в 11:59
Ответ дляНебоброїдка
Піти в супермаркет сходами, а не ліфтом, принести важкі сумки в руках - готово, профілактика гіподинамії
Тяжелые сумки таскать это плохой совет для женщин
Аленький носочек 09 апреля в 12:00
Ответ дляАйпишница
не хочу вас расстраивать, это мало
Чтоб не писали про спорт, но в первую очередь на вес влияет еда. Без этого ничего не поможет похудеть
ЯсноВидящая 09 апреля в 12:02
От блин, извечный вопрос.
Что бы такого съесть, чтоб похудеть, и как бы так полежать, чтобы подтянуть мышцы
Небоброїдка 09 апреля в 12:02
Ответ дляАйпишница
не хочу вас расстраивать, это мало
А вчені з вами не згідні, якщо вірити останнім дослідженням 10 хвилин у день достатньо
1 2
Небоброїдка 09 апреля в 12:03
Ответ дляАленький носочек
Тяжелые сумки таскать это плохой совет для женщин
Для мене важка сумка - 5 кг
Небоброїдка 09 апреля в 12:04
Ответ дляАйпишница
генетика разная, а физика процессов - одна на всех))
Як щодо хімії?