Не виправдовуюсь• 10 апреля 2024

Київ-Ужгород, чи додають додаткові вагони

Вже чотири тижні моніторю квитки на поїзд Київ-Ужгород на пʼятницю 12 квітня в 18 чи 20 вечора, взагалі немає місць. Надіялася, що на цьому тижні додатуть, а їх немає. Чи можливо ще сподіватися, що зʼявляться додаткові вагони?
Работать надо• 10 апреля 2024
Тут уже залишилось 2 дні.
Навряд. Якщо хтось здасть квиток
Апрель Ивановна• 10 апреля 2024
Автор, була в такій самій ситуації по тому ж самому напряму 2 тижня тому. Моніторте по 200 раз на добу (в прямому сенсі) у додатку, я так вихватила 2 квітки, додають вагон і через 20-30 хвилин вже жодного місця.
Синиця у спідниці• 10 апреля 2024
Автор, я може і не підкажу вам, але мої діти їздили в табір потягом Київ -Ужгород (Десна) два тижні тому, то викуповували квитки за тиждень і у них був явно доданий останній вагон, але це, напевно, була якась колективна заявка
Лизочек• 10 апреля 2024
В последние сутки открывают, обычно, доп.вагоны