10 апреля в 22:44

Торт на заказ. Кто не кондитер и делал? Не знаю, что с этим делать(

Первый уговорили, сегодня второй, хотят еще. Простые домашние торты без украшений.
Я как-то думала, один и ок, но хотят еще.
Цену тоже не знаю, почитала, что продукты на 2 умножить. Ну 500 торт 2.5 +-.
Теперь надо шоколадный, пока не знаю какой.
Вроде как и подработка, приятно, все равно пеку, друзей кормлю, семья уже не может)
Это релакс для меня такой себе
С другой стороны я аматор, кухня без ремонта, считаю, что не особо имею право на такое… человека предупредила, ей пофиг на все, вкусно говорит.
Не знаю что с этим дальше делать…
Развиваться, мне 42, или свернуть это всё и не париться?
3 6 7
А я нівроку 10 апреля в 22:46
Если нравится, если с удовольствием делаете - развивайте. Все начинается с малого.
Дрібка щастя 10 апреля в 22:46
Два кг за 500 гривен?
дожену і ощасливлю 10 апреля в 22:47
2,5 кг за 500грн? Это очень дешево. В магазинах 1кг торт стоит 400-500грн
2 20
Голубка миру 10 апреля в 22:47
Робіть звичайно. Смачні торти не у всіх виходять. Гарні - так, а от смачні - не завжди. Це талант.
vecya 10 апреля в 22:48
а что вы теряете? вам нравится это делать, люди заказывают, ну и развивайтесь дальше
Кокосиха 10 апреля в 22:49
Розвиватися. Ви молода.
Але поняття гігієни і санітарії повинно бути. Я давно вчилася на кухаря. У мене був окремий предмет.
Самі розумієте, що не гуд, якщо люди потравляться.
Ну і загальні знання з кулінарії мають бути.
неДоЖиру 10 апреля в 22:49
Яйца, сливочнок масло, сливки и творожный сыр не могут стоить так дешево
1 5
Тень льва 10 апреля в 22:51
Ответ длянеДоЖиру
Яйца, сливочнок масло, сливки и творожный сыр не могут стоить так дешево
В каждом торте творожный сыр?
Повітруля 10 апреля в 22:53
вы же уже спрашивали ...
Стрекозей 10 апреля в 22:53
Ответ дляПовітруля
вы же уже спрашивали ...
И не раз. Это последняя тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3516051
Кудесница_с_пургеном 10 апреля в 22:54
2,5 кг торта за 500 грн? Вы не в Днепре случайно? а то я тоже закажу)

если получается, людям нравится - почему нет. Для того, чтобы печь не нужен супер-пупер ремонт, нужна чистота. Позаботьтесь о чистоте - это главное. А так - начинайте по чуть-чуть, пеките, может заработаете скоро и на ремонт и на остальное)
автор Хитрушка-чекушка 10 апреля в 22:58
Дякую дуже дівчата за підтримку)
Але я не профі, і торти не ідеальні.
Покажу мабуть, для розуміння
30 4 3
Садова гойдалка 10 апреля в 22:59
Ответ длянеДоЖиру
Яйца, сливочнок масло, сливки и творожный сыр не могут стоить так дешево
Може, це медовик - його собівартість не більше 200грн. Чи бісквітний, ви ж не знаєте.
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
Вчителька з мікрорайону 10 апреля в 23:01
Я приблизительно в такой ситуации. Нравится, делайте. Тут ответственности много, угодить, успеть, сплошные нервы. Большая конкуренция.
автор Хитрушка-чекушка 10 апреля в 23:01
Ответ дляКудесница_с_пургеном
2,5 кг торта за 500 грн? Вы не в Днепре случайно? а то я тоже закажу)

если получается, людям нравится - почему нет. Для того, чтобы печь не нужен супер-пупер ремонт, нужна чистота. Позаботьтесь о чистоте - это главное. А так - начинайте по чуть-чуть, пеките, может заработаете скоро и на ремонт и на остальное)
Я в Києві)
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
Дрібка щастя 10 апреля в 23:01
Ответ дляСадова гойдалка
Може, це медовик - його собівартість не більше 200грн. Чи бісквітний, ви ж не знаєте.
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
Це Ви продукти порахували? А побиться він ,мабуть, сам? В повітрі
1 4
Вчителька з мікрорайону 10 апреля в 23:02
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я в Києві)
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
250 за кг или весь торт?
Дрібка щастя 10 апреля в 23:03
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я в Києві)
Ну як ціну вище, я взагалі не очікувала такого. Воно ж звичайне.
Дівчата шедеври роблять.
В часи короновірусу торт Пташине молоко був 300 гривень. Це продавала кондитерська.
500 гривень в Києві - це даром.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 10 апреля в 23:03
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дякую дуже дівчата за підтримку)
Але я не профі, і торти не ідеальні.
Покажу мабуть, для розуміння
Ничего себе. Красота
Я сладкое не ем, но Ваш торт попробовала бы)
Только как-то дешево Вы берете
Садова гойдалка 10 апреля в 23:04
На кожен товар свій покупець, на домашні прості тортики мільйон бажаючих, не сумнівайтесь. В мене було таке, що знайомі попросили спекти два торта на дн. Я люблю пекти, але я занадто переживаю, це для мене було стресово. А якщо вам подобається - то на здоров´я, займайтеся улюбленою справою і радуйте людей
ИзЮмрудная 10 апреля в 23:05
Ответ дляСадова гойдалка
Може, це медовик - його собівартість не більше 200грн. Чи бісквітний, ви ж не знаєте.
По темі: хочуть люди, подобається - печіть
У меня не будет 200 грн... Больше.. мед, масло, сахар, хорошая мука, сливки литр, полтора домашние. Ну и я шоколадом еще поливаю..
3 4
vecya 10 апреля в 23:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дякую дуже дівчата за підтримку)
Але я не профі, і торти не ідеальні.
Покажу мабуть, для розуміння
так это только начало, отработаете мастерство, а потом на каждый товар свой покупатель
автор Хитрушка-чекушка 10 апреля в 23:09
Ответ дляВчителька з мікрорайону
250 за кг или весь торт?
200 за кг, 500 торт 2,500 +-
Наполеон, медовик, сметаннік.
Сметаннік має бути трошечки дороще, але там і роботи нема)
Садова гойдалка 10 апреля в 23:09
Ответ дляДрібка щастя
Це Ви продукти порахували? А побиться він ,мабуть, сам? В повітрі
1.мова про те, що там ні вершків, ні крем-сиру і тд
2. Мова про різну собівартість різних рецептів. В одному торті самі продукти на 600грн потягнуть, а в іншому - на 100. Звичайно, це відіб´ється і на кінцевій вартості.
3. Якщо автор каже, що в неї ціна = продукти помножені на 2, я вам сказала, як це може бути, чітка математика, повітря ні до чого)
5 1
автор Хитрушка-чекушка 10 апреля в 23:13
Ответ дляСадова гойдалка
1.мова про те, що там ні вершків, ні крем-сиру і тд
2. Мова про різну собівартість різних рецептів. В одному торті самі продукти на 600грн потягнуть, а в іншому - на 100. Звичайно, це відіб´ється і на кінцевій вартості.
3. Якщо автор каже, що в неї ціна = продукти помножені на 2, я вам сказала, як це може бути, чітка математика, повітря ні до чого)
Так. Це звичайні прості торти з базових продуктів. І так, без маргарину)
Але те ж вершкове масло або сметану я беру гідну, але по акціях)
Звісно інші складові= інша вартість торту
Вчителька з мікрорайону 10 апреля в 23:13
Ответ дляХитрушка-чекушка
200 за кг, 500 торт 2,500 +-
Наполеон, медовик, сметаннік.
Сметаннік має бути трошечки дороще, але там і роботи нема)
А ви газ, воду, электрику порахували? Я продаю дешеві торты, але 2, 5 кг будуть коштувати більше 250грн. Наполеон на згущення молоці, на одне молоко потрібно 100грн., масло зараз не дешеве. Пергамент щось коштує.
5 1 1
автор Хитрушка-чекушка 10 апреля в 23:15
Ответ дляИзЮмрудная
У меня не будет 200 грн... Больше.. мед, масло, сахар, хорошая мука, сливки литр, полтора домашние. Ну и я шоколадом еще поливаю..
Хорошая мука это какая? Советуйте)
Пока лучшая для меня зернари. Смотрю по хлебу)
Дрібка щастя 10 апреля в 23:15
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так. Це звичайні прості торти з базових продуктів. І так, без маргарину)
Але те ж вершкове масло або сметану я беру гідну, але по акціях)
Звісно інші складові= інша вартість торту
Які б вони не були базові, а 500 гривень за 2,5 кг - це даром .
Бенто торт коштує 600 гривень
Вчителька з мікрорайону 10 апреля в 23:17
Ответ дляДрібка щастя
Які б вони не були базові, а 500 гривень за 2,5 кг - це даром .
Бенто торт коштує 600 гривень
Вы праві, вафельний зі згущеним молоком обійдеться 100 грн, і то кг не буде.
Мусик Пусик 10 апреля в 23:18
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вы праві, вафельний зі згущеним молоком обійдеться 100 грн, і то кг не буде.
Ви давно його робили? Не обійдеться в 100 грн.