Доктор Хаос• 12 апреля 2024

Жуткие ПА ночью

Все из-за ситуации, что ребенок полез под качели и его очень сильно ударило качелями по голове, так как в это время там катался новый мальчик из садика куда я тоже привела своего ребенка.

Меня просто трясло на ночь едва заснула, у меня эта картина перед глазами, муж говорит, что и дальше отдавать ребенка в садик, я совершенно против такого, он говорит, что тогда он сам ребенка туда будет заводить, у него чуть что, я сразу виновата и крайняя не знаю, как выйти из этой ситуации.
Клептоманка• 12 апреля 2024
В садочку діло було чи де? Не зрозуміло
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
а що лікар сказав? чи сильно постраждала дитина? як в садочку діяли, коли сталася ця ситуація? як вони взагалі це пояснили? можливо, варто садочок змінити?
Оцененная• 12 апреля 2024
Хочу вас поддержать, сложная ситуация. Каждая мама переживает за своего ребенка.
Но где то ваш муж прав, невозможно его спрятать на всю жизнь, та и не во благо это будет.
Я сама где-то боюсь, вспоминаю, то на деревья лазили, возле качель крутились, на заборах и турниках висели, с тарзанки на речке прыгали, и ещё много другого. Не прицепить же к себе.
Вот и думаю, где взять силы, чтоб отпускать и найти золотую середину.
Может садик поменять, поговорить с воспитателем, почувствовать, могли б доверить.
Научится отпускать нужно и ему, а вам
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляКлептоманка
В садочку діло було чи де? Не зрозуміло
Так на майданчику
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Шви наклали ,дуже глибока рана та удар сильний був
Я там була коли його гойдалкою вдарило , я його тільки привела туди ,діти ще на майданчику були ,він якби сам заліз туди йому ,що вихователі казали не лізти,що я все одно поліз
Діти ,які там катались в цей час дуже сильно катались,вони старші за мою дитину
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Научится отпускать нужно и ему, а вам
Я хочу замість садочку на заняття водити просто
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
жесть, можете не водити або водити тільки один або два рази на місяць, щоб зберегти місце. Вихователі реально заслуговують, щоб їх притягнули до відповідальності, тільки жасть це щось?
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Це приватний
Оцененная• 12 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ну добре, три роки ви поводите на занятия, а далі буде школа. Дистанційне?
Ви траслюєте дитині - жити небезпечно. Навпаки надо підходити і пояснювати: так не можна, і так не можна.
Не можна закривати дитину від всесвіту, йому в цьому світи жити, де буває небезпечно.
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Так і мене теж виходить,я ж там стояла поруч із ними,мені із поліції дзвонили розпитували,швидка допомога передала поліції
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Дитині пояснювали і не тільки я ,все одно дитина полізла під качелю ,що тоді робити?
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
ви дитину передали вихователям, то вже була їх відповідальність, не важливо, що територіально ви перебували там.
Блін, ще й приватний садочок, я б точно не водила, ще й гроші платити за такий догляд. Син ходив в державний, там, здається, навіть гойдалок таких не було.
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Я думаю їм важливо,що я там була так як я ішла із садочку завжди після того,як залишу дитину вже розтягнену в самому садочку ,а тут ми прийшли раніше і ще побули на майданчику разом із іншими дітьми,так гойдалки звичайні ніби є на кожному дитячому майданчику.

Мабуть вони це сприйняли ,як те що я там є ,значить я також дивлюсь за ним,але дитина в мене дуже швидко бігає і туди сюди ,тобто не на одному місці він топтався ,складна ситуація (

Але в мене ці па ,я не знаю як собі допомогти із ними,не знаю як дитині допомогти, чоловік називає мене ’психічноніжною’ і що це я винна, не так дивилась(
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос

вони можуть сприймати це як завгодно, але якщо ви передали їм дитину, то дитина вже під їхнею відповідальністю
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Мабуть вони сприймають передання дитини не на майданчику,а вже в приміщенні
Несемо світло разом• 12 апреля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
в нас в державному садочку вихователь дітей приймала на майданчику ( це з часів ковіду)
автор Доктор Хаос • 12 апреля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Тут не так