Научительница• 12 апреля 2024
Де купити штанці на високого і стрункого хлопчика?
Вітаю. Порадьте, де онлайн можна купити спортивні штанці на струнку дитину?
Всі, що купувала - дуже широкі в поясі(((
Чеширская кошечка• 12 апреля 2024
То обирайте на шнурках, такі що в пояс вставлені, можна затягнути і зав’язати.
Научительница
• 12 апреля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
не підходить, у сина аутизм він ще не вміє сам зав´язати і розв´язати
Ширли-Мырли• 12 апреля 2024
H&M, Pepperts в поясе норм. Хотя если слишком худой, то может лучше резинку вставить.
Радостина• 12 апреля 2024
Не знаю насчёт спортивок, джинсы сыну покупаю в кунде. Худой , рост 170.