Чумацький Шлях• Изменено 13 апреля 2024
Які косметологічні процедури є сенс робити одноразово?
Приїду в Україну на тиждень (ремарка для улюблених зміючок: не з германії, не на соціалі, і взагалі не біженка).
Звичайно, планую відвідати усіх українських спеціалістів.
Які процедури є сенс робити у косметолога, зважаючи, що це одноразова акція? Поки обрала лише ботулотоксин і фототерапію. Може, ще щось порадите?
Вихідні дані: вік 35-40, звичайні вікові зміни, помітного птозу ще нема, шкіра жирна, під очима провали, губки не потрібні
Комиссия50%• 13 апреля 2024
Я недавно зробила радієс, провали під очима стали прям помітно менші)
Чумацький Шлях
• 13 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Трохи боюся філеру туди, бо дуже тонка слабка шкіра під очима, великі очниці, щоб воно ковбасками не виглядало 🤔
Едимнаморе• 13 апреля 2024
Ответ дляНа границе
А чому вік 35-40?
Ви не знаєте свій точний вік ?
Мабуть, щоб більше порадниць цього віку порадили
Комиссия50%• 13 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Воно типу підтягує морду назад, а не як філер. Очниці стають видніші, коли вилиці вниз повзуть, а радієсом це все якось назад натягується.
Чумацький Шлях
• 13 апреля 2024
Ответ дляНа границе
А чому вік 35-40?
Ви не знаєте свій точний вік ?
А як точна цифра вплине на рекомендації?) Вказала просто щоб були зрозумілі ті самі вікові зміни, які характерні для цього проміжку жіночого життя
Сколько_мне_лет?• 13 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Без фото не інформативно
На границе• 13 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
35 і 40 абсолютно різні зміни
Ще й без фото ваші зміни уявити неможливо
Чумацький Шлях
• 13 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Нитки маєте на увазі? Радіес ніби філлер, яи я щось невірно розумію?
Комиссия50%• 13 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Та наче й філер, але не роздуло взагалі нічого) його глибоко вводять. Мені дуже сподобалась процедура. Він типу місяці два набирає ефекту, але зміни зразу помітно.
Прикріплю фото, 2 дні після процедури, навіть синці не зійшли і набряк ще є. Зараз вже нема. Я від природи мордата така, але дуже хворіла рік і нерви, неспання.
Гладиолус• 13 апреля 2024
Я такая же автор , еду через неделю- записалась на радиесс, но еще хочу что-то для шей проколоть, надо у косметолога спросить
Чумацький Шлях
• 13 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
Ви гарнюня 😍
Але у вас очниці і не великі самі по собі. У мене очки панди з дитячого садочку через таку будову і тонку шкіру.
Блефаро по мені плаче, але не за тиждень все ж (на фото ще й опухша, пила вночі)
Чумацький Шлях
• 13 апреля 2024
Ответ дляГладиолус
А радиесс куда и для чего?
Для шеи от чего? Ботокс в платизму или увлажнить? Для последнего мне в принципе понравился ювидерм волайт, он одноразово колется, как и профайло.
В этот раз не хочу лицо им, у меня проблемы с ботулотоксином, не хочет держаться после вторых родов, вот думаю, что стоит отменить все, что может ускорить выведение, и вроде био - одна из таких штук
Варена цибуля• 13 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А радиесс куда и для чего?
Радієс це не філер,а гідроксіапатит кальцію, він не додає об´єму, а стимулює виработку колагену.
Чу Ча• 13 апреля 2024
Біоревіталізант типу профайло, або з пептидами RRS-HA, ніяких філерів та радієсов, це небезпечно.
Подмигашка• 13 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
А ДО?
Чумацький Шлях
• 13 апреля 2024
Ответ дляПушАпница
То что делали всегда и то в чем нуждается ваша кожа
Когда - всегда?))) Я много лет не в Украине, а к местным косметологам не пойду даже если это они мне заплатят. В приезды (это в основном до ковида, когда возраст был другой) делала вот ботокс, пару раз биоревитализацию и разок фототерапию.
Думала, может, завсегдатаи косметолога помогут с идеями, на что лучше потратить привезенных убитых енотов))
ПушАпница• 14 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Достаточно глупо спрашивать такое.
У всех разный возраст, кожа и потребности в инъекциях.
Чумацький Шлях
• 14 апреля 2024
Ответ дляПушАпница
Достаточно глупо спрашивать такое.
Возраст я как бы написала)
Кожу тоже более-менее. И даже шмат ее выложила на фото.
Я просто не знаю даже современные процедуры. Вот про радиесс тут сказали,только тогда загуглила и познакомилась с ним как с контурным препаратом, а не только филлером. Правда, отзывы такие, что страааашно