Сиренькая• 15 апреля 2024
Оренда хатинок Карпати
Дівчата, а от таке питання виникло на базі теми з Топу. У кого є контакти класного будинку/шалє/готелю з тих що розташовпні по берегу Прута. Яремче, Тетерів, Микуличин, Ворохта оце все що вздовж колії. Коли на поїзді їдеш, ось ці готелики з виходом до ріки. Дякую завчасно.
Сиренькая
• 15 апреля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Тетерів - це річка в Житомирській області
*Татарів.
Вибачаюсь😅
Налитое яблочко• 15 апреля 2024
Ответ дляСиренькая
*Татарів.
Вибачаюсь😅
Привіт з Коломиї над Прутом!
Сиренькая
• 15 апреля 2024
Можна, заісно, в на мапі шукати і обирати, але хочеться живих відгуків.
Сиренькая
• 15 апреля 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Привіт з Коломиї над Прутом!
Ніколи не була в Коломиї, але думаю у вас класно, бо все що над Прутом прекрасне, а сам Прут казковий🥰
Налитое яблочко• 15 апреля 2024
Ответ дляСиренькая
Загляньте-хоча б до музею писанки, гімн нашого міста Понад Прутом моя коломия. А співають мої сусіди- гурт Дзвони
Регионщица• 15 апреля 2024
Поляна кохання в Яремче. На березі Прута і колія недалеко. Якраз те, що ви шукаєте. Чарівне місце