Сдала экзамен гос b1-польский

Ура, наконец пришли результаты. Кто сдавал?
4 2 1
judit 16 апреля в 22:52
Поздравляю!
Сложно было?
JENYABEST 16 апреля в 22:53
Поздравляю! Молодец!
Love_Love_Love_ 16 апреля в 22:54
Жаль що з українською не склалося
15 8
angelannet 16 апреля в 22:58
Ответ дляLove_Love_Love_
Жаль що з українською не склалося
Згідна
3 2
angelannet 16 апреля в 23:02
Моя донька B2 здала, прийшов результат у нд... Їдемо до Польщі на цьому тижні С1 здавати 😜
anabelia 16 апреля в 23:01
Ответ дляangelannet
Моя донька B2 здала, прийшов результат у нд... Їдемо до Польщі на цьому тижні С1 здавати 😜
Скільки вчила, з репетитором, на курсах?
angelannet 16 апреля в 23:02
Ответ дляanabelia
Скільки вчила, з репетитором, на курсах?
Репетитор-українець, котрий проживає у Польщі (тобто носій мови), 1рік по 2р на тиждень, онлайн
roksinata 16 апреля в 23:06
Ответ дляangelannet
Згідна
Згодна, а не згідна.
anabelia 16 апреля в 23:11
Ответ дляangelannet
Репетитор-українець, котрий проживає у Польщі (тобто носій мови), 1рік по 2р на тиждень, онлайн
Скільки коштували заняття?
Yeva-c21c 16 апреля в 23:15
Ответ дляangelannet
Репетитор-українець, котрий проживає у Польщі (тобто носій мови), 1рік по 2р на тиждень, онлайн
Можна будь ласка контакт Вашого репетитора в приватні повід.?
anabelia 16 апреля в 23:15
Ответ дляroksinata
Згодна, а не згідна.
Відомий в Україні мовознавець та топ-учитель Олександр Авраменко дав відповідь на поширене запитання щодо вживання слів ’згідний’ та ’згодний’.

В ефірі ’Сніданку з 1+1’ він зачитав запитання глядачки: ’Як правильно говорити: я згОдна з вами чи згІдна? А може, правильно і так, і так?’. Мовознавець каже , що обидва цих слова мають право на існування. Проте є певні правила щодо їх уживання.

’Якщо ми даємо згоду, то можемо вживати обидва варіанти: згОдний і згІдний. Наприклад: ’Батько згодний (або згІдний) віддати свою доньку за Андрія’, – пояснив Авраменко.

Водночас, за словами вчителя, коли мова йде про відповідність до чого-небудь, необхідно вживати форми з ’і’ – згІдний, згІдна. Наприклад:

’ЗгІдна з оригіналом копія’.
’ЗгІдна з наказом дія’.

’А ось тільки згОдний і згОдна треба використовувати зі значенням солідарності з ким-небудь. Наприклад: ’Я цілком згОдний з друзями (так само вважаю)’, – уточнив мовознавець.

Отже, згІдний і згІдна – це відповідний (відповідна) до чогось. ЗгОдний і згОдна – це солідарний (солідарна) з кимось. Коли ж даємо свою згоду, то правильні обидва варіанти.
anabelia 16 апреля в 23:16
Ответ дляangelannet
Репетитор-українець, котрий проживає у Польщі (тобто носій мови), 1рік по 2р на тиждень, онлайн
Можна контакти репетитора в приват
angelannet 16 апреля в 23:22
Ответ дляanabelia
Можна контакти репетитора в приват
На жаль, репетитор каже що надто добре влаштувався у Польщі і тепер лиш дорослих-медиків-дікарів бере на навчання...такий обрав собі напрямок... Ми останній дитячий набір, можна сказати
angelannet 16 апреля в 23:23
Ответ дляanabelia
Скільки коштували заняття?
100злотих
angelannet 16 апреля в 23:27
Ответ дляroksinata
Згодна, а не згідна.
Людоньки, та повчіть тих хто взагалі балакати не годен, а не букви коректуйте
angelannet 16 апреля в 23:29
Ответ дляanabelia
Відомий в Україні мовознавець та топ-учитель Олександр Авраменко дав відповідь на поширене запитання щодо вживання слів ’згідний’ та ’згодний’.

В ефірі ’Сніданку з 1+1’ він зачитав запитання глядачки: ’Як правильно говорити: я згОдна з вами чи згІдна? А може, правильно і так, і так?’. Мовознавець каже , що обидва цих слова мають право на існування. Проте є певні правила щодо їх уживання.

’Якщо ми даємо згоду, то можемо вживати обидва варіанти: згОдний і згІдний. Наприклад: ’Батько згодний (або згІдний) віддати свою доньку за Андрія’, – пояснив Авраменко.

Водночас, за словами вчителя, коли мова йде про відповідність до чого-небудь, необхідно вживати форми з ’і’ – згІдний, згІдна. Наприклад:

’ЗгІдна з оригіналом копія’.
’ЗгІдна з наказом дія’.

’А ось тільки згОдний і згОдна треба використовувати зі значенням солідарності з ким-небудь. Наприклад: ’Я цілком згОдний з друзями (так само вважаю)’, – уточнив мовознавець.

Отже, згІдний і згІдна – це відповідний (відповідна) до чогось. ЗгОдний і згОдна – це солідарний (солідарна) з кимось. Коли ж даємо свою згоду, то правильні обидва варіанти.
Ото про ’ефір 1+1’ відразу мене переконало 😜😂
angelannet 16 апреля в 23:30
Ответ дляroksinata
Згодна, а не згідна.
Най буде ’Погоджуюсь’, спешіал фор ю... Лиш чи змінило то очевидну суть?
автор Лидия-36a1 17 апреля в 00:04
Ответ дляJENYABEST
Поздравляю! Молодец!
Спасибо)
автор Лидия-36a1 17 апреля в 00:04
Ответ дляjudit
Поздравляю!
Сложно было?
Если учить, то нормально
автор Лидия-36a1 17 апреля в 00:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Жаль що з українською не склалося
почему? у меня склалося
автор Лидия-36a1 17 апреля в 00:05
Ответ дляangelannet
Моя донька B2 здала, прийшов результат у нд... Їдемо до Польщі на цьому тижні С1 здавати 😜
я на уровне b2.3 сейчас
angelannet 17 апреля в 00:10
Ответ дляЛидия-36a1
почему? у меня склалося
Це був коментар про тему на москальській, невже незрозуміло
angelannet 17 апреля в 00:10
Ответ дляЛидия-36a1
я на уровне b2.3 сейчас
Молодець!
автор Лидия-36a1 18 апреля в 19:08
Ответ дляangelannet
Молодець!
спасибо)
автор Лидия-36a1 18 апреля в 19:08
Ответ дляangelannet
Це був коментар про тему на москальській, невже незрозуміло
нет, непонятно