ИМХОля• 17 апреля 2024
Так вот вы какие 70 кг
Просто кость широкая наверное
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Да где вы все увидели,что автор её обсирает? По-моему ,автор прикалывается над теми,кто писал статью и написал про 70 кг.
Про кость широку — то вона про автора гівнопосту?
Карусель-весель• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Ну коли через мереживні труси світиться бірка, то це взагалі щось десь з глибокого совка мабуть чи звідки взагалі? Коли треба було показати, що білизна хрянцюзьська 🤣
Я совок не застала. Бірки мені не заважають. Не знаю хто там у совку ваші бірки в трусах розглядав і нащо ви це сюди принесли.
ИМХОля
• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Та чо, посижу ше. Так прикольно — ви хотіли поглумитися над людиною, а поглумилися над вами. І ви така — а шотакоє, а я ж нічо такова 🤣🤣🤣
Ой, я вас умоляю кто надо мною поглумился ? Мне абсолютно пофиг на чужое мнение , вы слишком переоценивает значимость своих комментов для меня
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Ага воно видно як вам пофіг.
Ше одне: Альона захоче — похудає. А от вам з вашою ницістю жити 🤮
ИМХОля
• 17 апреля 2024
Ответ дляНезламна
Удалено администрацией...
А вы очень милая и счастливая, не смешите
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ахахаха зрізайте, не позортесь 🤣
Карусель-весель• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Так я не тащу сюди фото публічних людей, щоб позбидкуватися з їхньої зовнішності. І Альону є за що поважати. Вона одна варта 1000 отаких пустих триндичих.
А для мене вона просто фрік ,як і деякі відвідувачі тут
ИМХОля
• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Самі ідіть, мені й тут весело спостерігати, як автор нічєво такова не хотіла — лише принизити гідну особистість… а коли принизили її саму, то стало якось неприємненько…
Классная личность поглумилась над Софиевской площадью , но все ок
ИМХОля
• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Ага воно видно як вам пофіг.
Вот вы забавная))
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Ну так ви ж цю тему не про Софіївську поощу створили. А побігли бігом гуглити грішки Альонині, щоб хоч щось пред‘явити)))
Що, тема не туди пішла, так? Хотіли з жирухи посміятись, но штото пошло ні так 😂
#Пойду_кгадалке• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Так про 70 кг. не Алёна Алёна сама написала,а те,кто писал эту статью. Вот автор и написала про них,что они наверное думают,что так выглядят 70 кг. и наверное,просто кость широкая. Во всяком случае,я это так поняла,что автор прикольнулась именно над надписью.
Млинець Мій• 17 апреля 2024
У меня 78, я 167 см роста и я в два раза меньше. Тут не 70, а все 170.
Карусель-весель• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
То вам так хочеться думати,що ви когось принизили. Заздрість свою показали. Ми? Що за ми? Ви в собі невпевнена, що ховається за придуману більшість, чи в зграї нападати безпечніше?
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Дивне у вас сприйняття. Всі відповіді автора, велючаючи її фото як приклад неземної краси, все це заради бодішеймінгу. Які такі вавки в голові змушують одну жінку принижувати іншу — то вже до психіатра.
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Де ви в моєму коменті слово «ми» знайшли?))))
Незламна• 17 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Я да, не тащусь сюда людей, чтобы над ними глумиться.
#Пойду_кгадалке• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Восприятие у меня такое какое уже есть). А вот вас странно,что так триггернуло, прямо накинулись на автора).
Карусель-весель• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Ахахаха зрізайте, не позортесь 🤣
Забула у тітонькі із совка пораду запитати :))
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Бо я не перший раз бачу як недалекі людиська принижують Альону просто за її вагу. Це так гидко, що просто навіть словами не виразити. Особисто для мене така людина — це щось поряд зі слимаком: бридке та тупе.
Карусель-весель• 17 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Перечитайте свої твори. Пишете у множині
Сон і дрімота• 17 апреля 2024
Ответ дляЕдиная страна!
где вы эти трусы нашли? А складки на опе! Какой кошмар!
Шо ви саме такі загубили?
Коржик• 17 апреля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Ну так не я одна обурилася мерзенністю автриці, що не так?)))
Дама_из_рекламы• 17 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
У меня чуть меньше чем 70
Смейтесь
автор я вам верю больше, классная фигура....я тоже 57, хочу +5 кг..но мі спортом занимаемся там немного по другому вес идет, мішці тяжелее
Сон і дрімота• 17 апреля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Я 75 кг, аж в дзеркало глянула пішла ще раз на себе
Тепер сміливо кажуть всім, що ваша вага 68кг
Залізна пані• 17 апреля 2024
хз сколько она там весит, но рэп читает офигенно, любого мужика заткнет.
и вообще прикольная мадам.
Викликаю на дебати• 17 апреля 2024
А фактически имеем 40-летнюю неудачницу-советчицу, у которой интересы в жизни крутятся вокруг других людей и желания их обосрать на анонимном форуме. В теме продемонстрирована более-менее приличная жопа, но при фигуре яблоко она у всех такая. Щеки и пузо хитро скрыты от постороннего взгляда. Автор, покажите личико, а?
Жена_КотораяСтена• 17 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Я была 72, еще жирнее значит 😳
може там зріст 1,5 м?
После шести ни-ни• 17 апреля 2024
Грабля• 17 апреля 2024
Под девяносто-сто скорее всего. Семьдесят так выглядеть ни за что не будут