Чорні оливки побіліли

Купила велику упаковку на 2 кг оливок чорних. Відкриті тиждень, а вони стали білі
На смак не змінились, вода так само в тій що вони зберігаються. Що з ними
Миловидна леді 17 апреля в 11:31
Зображення не відкривається
автор Цідило правди 17 апреля в 11:32
Ось
Мама Карло 17 апреля в 11:32
Ответ дляЦідило правди
Ось
Соль выступила
барабанщица 17 апреля в 11:33
Вы в холодильнике держите? Может быть плесень
автор Цідило правди 17 апреля в 11:38
Ответ длябарабанщица
Вы в холодильнике держите? Может быть плесень
Так в холодильнику, пробувала змити той наліт не миється. І от не знаю чи викидати чи можна їсти?
Глубоководная селедка 17 апреля в 11:49
Ответ дляЦідило правди
Так в холодильнику, пробувала змити той наліт не миється. І от не знаю чи викидати чи можна їсти?
Вони повністю були покриті рідиною? Якщо ні, то так і має бути
автор Цідило правди 17 апреля в 12:22
Ответ дляГлубоководная селедка
Вони повністю були покриті рідиною? Якщо ні, то так і має бути
Покриті повністю рідиною