кураГАЛЯ• 19 апреля 2024

Чи реально влаштуватись в Макдональдс?

Там не велика конкуренція?

Бургери ,ход доги, картоплю тощо готувати вмію

Тільки мене цікавить в ночі працювати,ще розглядаю ,щоб на азс працювати

А взагалі ніколи не працювала,не знаю навіть чи візьмуть..
Не уявляю як це..
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Да с чего вы так в эти права уцепились? У вас есть машина? И да, моему мужу за 40 прав у него нет и не хочет)

Самостоятельность это очень важно, тем более, вы имеете образование, так почему не хотите его использовать в работе? В маке это временная работа ради денег, а вы можете сейчас начать нормально по профилю работать, подумайте над этим.
На чому ви їздите тоді?
Немає із ким дитину лишити ,щоб замість мене відводили і забирали тощо

ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
На чому ви їздите тоді?
А в Киеве проблема с транспортом?)

Обычный садик или няня решит ваш вопрос. А сколько мужу лет, если нет секрет?
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А в Киеве проблема с транспортом?)

ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну, вы его не перестроите и я не думаю, что он разрешит вам работать. У вас очень большая разница в возрасте.
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А в Киеве проблема с транспортом?)

Няню він не хоче тому що є я,а в мене немає грошей її оплачувати якось так ,садок є ,але графік все одно не підходить,я якщо буду на роботі то просто не заберу дитину фізично із того садку,і вранці не встигну на роботу,бо ще добратися із садка в інше місце тому і шукаю нічні зміни.
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Так майже 12 років.
А чому не дозволить?
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Поработать тем же промоутером на няню можно за месяц- два. А чего не будете успевать, если будет садик со стандартным графиком? Другие успевают и вы будете.

А ночью он вас отпустит работать? Ему жена не нужна? Ну и днём вы спать будете, тоже не факт, что будете успевать.
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Так майже 12 років.
А чому не дозволить?
Вы для него почти как ребенок и ему нужен контроль над вами, потому и не позволит.
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров

Стандартним це яким?

автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров

Вночі вони будуть спати,яка йому різниця?
Вночі я йому не потрібна
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Стандартним це яким?
С 8 до 18
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
С 8 до 18
Ви знущаєтесь з мене?)
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ви знущаєтесь з мене?)
В смысле?
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
В смысле?
Працюємо з 10:00-20:00, оплата за повний робочий день 800-880 грн.

Ось один із прикладів ,що мені відповіли на вакансію.

І садок в нас навіть довше до 19:00 ,але це не вирішує проблеми із роботою,ті хто працюють і діти в садочку,то в них є кому їх забрати бабусі,няні тощо

Як я за півгодини із одного району Києва в інший перемішусь? Телепортація?
Бла бла бла• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А до речі ,як вони аргументували свою відмову вам?
Ніяк. Сказали, що подзвонять і запросять на наступний етап співбесіди, якщо серед інших претендентів мене буде обрано.
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ

Это где экономисты работают по такому графику и оплата за смену идёт?)
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ

И да, с обычным офисным графиком мамы сами успевают отвести и забрать ребенка.
Бла бла бла• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Капець,а що там щей співбесіди є?
Із ким?
Так, співбесіди з менеджером. Тоді були в два етапи. Мені після першої співбесіди повинні були передзвонити, але не передзвонили.
Неваляшкина• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вночі я на роботі
Вдень я з ним
спать вы не планируете?

автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Це не по спеціальності я шукаю
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я не шукаю офісну роботу,бо мене без досвіду туди просто не візьмуть
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Це не по спеціальності я шукаю
А по специальности почему не хотите?
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Можливо когось іншого вже взяли
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляНеваляшкина
спать вы не планируете?
Вдень
Неваляшкина• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Спати,чесно не знаю
сколько вы часов обычно спите? и как планируете их спать с таким режимом? и ночью таки надо работать. если думаете, что кто то будет работать за вас вы очень ошибаетесь
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А других как берут?)
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А по специальности почему не хотите?
Не візьмуть без досвіду,і графік скоріше за все такий самий буде
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Годин 6-7
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
А других как берут?)
Мабуть із досвідом
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
В офисах нет такого графика, а в пенсионном или утсзн берут всех, там как раз и работают после института или перед пенсией.