кураГАЛЯ• 19 апреля 2024
Чи реально влаштуватись в Макдональдс?
Там не велика конкуренція?
Бургери ,ход доги, картоплю тощо готувати вмію
Тільки мене цікавить в ночі працювати,ще розглядаю ,щоб на азс працювати
А взагалі ніколи не працювала,не знаю навіть чи візьмуть..
Не уявляю як це..
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Так справа в тім,що я не знаю куди піди ще ,в мене дитина мала,думаю тільки про нічну роботу ,а яка нічна робота зараз можлива ще?
Сколько ребенку и кто с ним ночью будет?
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
3 ,тато
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Ну от офисной работы остеохондроз и целлюлит. Надо наверное лежачую работу, но тогда будут пролежни
Я коли перейшла з Маку на офісну, то було відчуття, наче, я з каторги вийшла.
І це при тому, що в Мак - останні півроку я працювала менеджеркою, а там і посидіти можна.
Як на мене, це фізично складна робота. Тому там довго ніхто і не працює
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вночі я на роботі
Вдень я з ним
Днём вы спать будете
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мне очень помогла работа в маке. Я стала более общительной, раскованной, плюс резюме было хоть немного заполнено после универа. Это мне очень помогло получить работу своей мечты, тоже офисную
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Автор, вам 23 и муж на права не пускает сдавать?)
Так.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А із людьми працювали там чи на кухні?
Я от боюсь із людьми працювати(
От на кухні я багато часу проводжу ,готувати знаю як ,фас фуд тим паче.
Я от боюсь із людьми працювати(
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Так.
Так у вас же ребенок в садике, почему днём не хотите работать? Ну и да, незнаю как где, а в маке где работал парень дочки смена была с 8 до 8, а вам утром в садик ребенка вести надо.
бибизяна• 19 апреля 2024
Читала відгуки про роботу на заправках, то писали жесть. По 15 годин на ногах, ні поїсти ні присісти, постійний потік клієнтів, каси не закриваються, тобто до каси є доступ і в кінці зміни великі нестачі. Потім ще з зарплатні вираховують по 2-3 тисячі гривень на прострочений та вкрадений з вітрин товар, на каву, бо часто клієнти ,,забувають,, заплатити за каву, за непродані бургери та круасани.
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Мені навпаки здавалось, що я там тупішаю, бо всі дії прописані. Спілкування з клієнтами по шаблону, немає клієнтів вторинні обов´язки - теж все шаблонне, кожен крок. Жодної дії від себе.
Мене коли підвищили, спочатку до касирки, потім до менеджера стало цікавіше, але я все одно розуміла, що треба звідти йти.
Хоча, працювала я там на початку двох тисячних і тоді Макдональдз тільки відкрився і це було шалено круто.
Кринжова баба• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А конкуренції там немає?
За что там может быть конкуренция?
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А із людьми працювали там чи на кухні?
Я от боюсь із людьми працювати(
Ви будете універсальний робітник. Там це зветься ротація. Приходите на роботу І менеджер зміни каже, що саме ви сьогодні маєте робити: кухня, каса, чи зал
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Тому що там повний день скоріше за все ,мені не підходить таке
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Мені дитину треба на 9:30 в садок
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Это ночная смена, а вы думаете там график под вас будут подстраивать?)
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ длябибизяна
Так на каву є спец чек, без нього каву не зробиш
Тобто спочатку платиш тоді робиш
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляКринжова баба
За что там может быть конкуренция?
За картопля.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І так у всіх?
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Так нічна зміна мені єдине ,що підходить.
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Почему, если ребенок днём в садике?
Ночная смена со скольки и до скольки вам подходит?
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Почему, если ребенок днём в садике?
Ну а ви як думаєте?
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
І так у всіх?
Ну, я там 20 років назад працювала. Правада, наприкінці вже керувала...))
То тоді було так. Ви називаєтесь ’член бригади ресторану’ - універсальний робітник. Маєте вміти робити все. Працюєте на тому участку, на який ставить менеджер зміни.
І на бійтесь каси : там ви розмовляєте строго по скрипту. А не те, що самі хочете сказати))
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Почему, если ребенок днём в садике?
На 9:30 садок-добратися до того маку-з садка забирати потрібно 18:40
Так можна працювати там?
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну а ви як думаєте?
Я думаю, что логичнее работать днём, но вы почему-то не хотите, вот я и интересуюсь почему.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Почему, если ребенок днём в садике?
З 20:00 до 8:00
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Я вище написала ,що в них повний день,а я не можу,бо дитину в садок із садка
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Вы наверное взрослая были и это была основная работа. Я училась на стационаре и работала для карманных денег. То меня все устраивало-и однообразие работы, и график под мою учебу, и оплата была довольно хорошая. Мы после работы все время зависали с коллегами где-то в кино или по магазинам ходили. Как-то весело было
ЗновЗдоров• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Так можна працювати там?
Понятия не имею, везде по разному
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дякую!