кураГАЛЯ• 19 апреля 2024
Чи реально влаштуватись в Макдональдс?
Там не велика конкуренція?
Бургери ,ход доги, картоплю тощо готувати вмію
Тільки мене цікавить в ночі працювати,ще розглядаю ,щоб на азс працювати
А взагалі ніколи не працювала,не знаю навіть чи візьмуть..
Не уявляю як це..
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляБла бла бла
Мене колись не взяли.
Почитайте в інтернеті або на ютубі як пройти співбесіду в Макдональдс.
Впевнена, що інформація є.
Мені здається, що моя перша помилка була це моя зовнішність.
На мені був якийсь діловий, але дешевий одяг, макіяж та манікюр. А потрібно було виглядати трохи простіше. Манікюр мабуть взагалі був недоречний туди. Але головне, що я була дуже не впевнена в собі і намагалася показатися впевненою в собі, а це виглядає тупо.
Це було років 20 тому і не було в кого спитати як підготуватися. Я впевнена, що зараз багато інформації
Впевнена, що інформація є.
А до речі ,як вони аргументували свою відмову вам?
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
ДолькиКабана• 19 апреля 2024
Ответ дляfialka123
Автор, я работник атб, в котором есть ночные смены. И я могу вам с уверенностью сказать, что ни один АТБ в Киеве не работает после полуночи
АТБ для покупателей не работает, но сотрудники то работают, делают выкладку?
Тракторні війська• 19 апреля 2024
Автор, я в маке работала до войны ещё. Ночные смены - это чистить грили, мыть зал и тп. Туда парней берут, не надо оно вам
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Все так, крім регулярних обстрілів.
А це тут до чого?
Мак зачиняється під час тривоги.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
В мене дитина,а ніяк вдень не можу піди працювати (
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
До речі миття підлоги мене розслабляє
Астоновитесь!• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А чому на сайті пишуть ,що є нічні зміни?
в какой вы стране?
конкуренция есть везде
считаю, что триллите вы слабенько
конкуренция есть везде
считаю, что триллите вы слабенько
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
в какой вы стране?
конкуренция есть везде
считаю, что триллите вы слабенько
конкуренция есть везде
считаю, что триллите вы слабенько
В Україні
Заела_пластинка• 19 апреля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
+1 хоч не смердить і присісти можна
Нельзя там сидеть, у работников забрали стулья, чтобы не сидели и быстрее работали
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Ще сигарети забрати можна
Ответ длякураГАЛЯ
В Гугл Мапс написано ,що цілодобово
Ну вы серьезно? Не работают магазины в комендантский час. Кому они будут продавать? И закон нарушать не будут. Я могу рассказать, чем занимается магазин ночью, если есть ночная смена. Ночью приезжают базы с РЦ - магазин принимает товар, приезжает хлеб. Ночью происходит оборот тары и сдача вторсырья, разные перемещения. Возможно вы видите эту работу, сотрудников на рампе, машины и думаете что магазин открыт. Нет, для покупателей он закрыт. Так же ночная смена разбирает приехавший товар, затаривает витрины, меняет ценники, делает перевес овощей и фруктов, наводит чистоту. И в 5 утра магазин уже открывают
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А це тут до чого?
Мак зачиняється під час тривоги.
Ну якщо ви впевнені, що встигнете зачинити мак і пройти в те ж метро - можете ризикнути.
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
А взагалі я мрію піди вивчитися в академії патрульної поліції і працювати патрульною,щоб як інші патрульні їздити по кав´ярнях пити каву та курити,а ще вночі їздити харчуватися на заправках!
Заела_пластинка• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ще сигарети забрати можна
Курящих много где не берут, они часто курят и не рвботают
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Я теж куряща
Бронетапці• 19 апреля 2024
автор, ночью работают заправки, можно туда устроиться. ну и на многих заводах есть ночные смены
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Тогда в Мак точно не возьмут
Я не буду там палити.
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
І як?
Мне очень нравилось. Нормальная оплата, гибкий график работы (под себя подбираешь), много поощрений, интересно было
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляБронетапці
Теж подзвоню дізнатися, дякую!
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Це колись була моя перша робота
Два роки там працювала. Він тоді тільки відкрився і це було неймовірно як круто там працювати.
Те, що Ви вмієте готувати - нікого не цікавить. Там свої корпоративні стандарти, вони працюють тільки по ним.
Нічна зміна все миє, замінює масло у фритюрниці, готує Мак до відкриття.
В цілому робота важка: у вас буде картка, якою ви активуєте робочій час, коли клієнтів немає вас відправлять на перерву, поки ви на перерві гроші не платять
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А кормили вас там за їх рахунок?
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А кормили вас там за їх рахунок?
Там минус 50% для работников
кураГАЛЯ
• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Це колись була моя перша робота
А вночі якщо клієнтів немає платять же теж?