кураГАЛЯ• 19 апреля 2024

Чи реально влаштуватись в Макдональдс?

Там не велика конкуренція?

Бургери ,ход доги, картоплю тощо готувати вмію

Тільки мене цікавить в ночі працювати,ще розглядаю ,щоб на азс працювати

А взагалі ніколи не працювала,не знаю навіть чи візьмуть..
Не уявляю як це..
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Там минус 50% для работников
Тобто не зовсім безкоштовно?

ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Це колись була моя перша робота
Два роки там працювала. Він тоді тільки відкрився і це було неймовірно як круто там працювати.
Те, що Ви вмієте готувати - нікого не цікавить. Там свої корпоративні стандарти, вони працюють тільки по ним.
Нічна зміна все миє, замінює масло у фритюрниці, готує Мак до відкриття.
В цілому робота важка: у вас буде картка, якою ви активуєте робочій час, коли клієнтів немає вас відправлять на перерву, поки ви на перерві гроші не платять
У нас отпускали домой если клиентов мало. Никто не просиживал на работе без оплаты, ерунда какая-то
Швабристка• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А вночі якщо клієнтів немає платять же теж?
Це дуже тяжка робота… подумайте чи вам воно треба навіть якщо ви дуже молода
Швабристка• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Тобто не зовсім безкоштовно?
Ні звичайно. Є знижка, можете користуватися нею або ні
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Тобто не зовсім безкоштовно?
Ну а как вы хотели? Стоять целый день готовить одной рукой гамбургеры, а другой лопать картошку?
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Так справа в тім,що я не знаю куди піди ще ,в мене дитина мала,думаю тільки про нічну роботу ,а яка нічна робота зараз можлива ще?
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
В них навчання 2 тижні тільки вдень.
І тільки після нього вас випустять працювати в нічну зміну.
І ще треба пройти медобстеження, де вони скажуть, і по його результатам можуть теж не взяти.
В моєї знайомої так не взяли сина працювати. Медобстеження не пройшов.
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А звідки менеджер знає, будуть клієнти чи ні? Зараз всіх відпустить, а далі як?
Я до речі, менеджером і була. Відпускала, на свій ризик
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Мне было вообще легко. Что там сложного? На кассе стоять? Это ж не финаналитиком таблицы сводить, от которых зависит портфель компании. Пришел, сделал дело, ушел. Я была за год 4 раза сотрудником месяца и 2 раза выигрывала конкурсы работников вообще не напрягаясь

Бджолина королева• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А кто с ребенком будет ночью и днём после ночных смен?
fialka123• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Капець,а що там щей співбесіди є?
Із ким?
Нет конечно. Каждому пришедшему говорят - о, пришли работать? Ну заходите, работайте
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Не в курсе. Но за год без оплаты на работе не сидела ни разу
Бджолина королева• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Не рассказывайте сказки, в смене меняют местами сотрудников и не только каса,но и туалет мыть
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
В них навчання 2 тижні тільки вдень.
А вдень це весь день чи тільки конкретні години?
Із здоров´ям все ок,хворію раз на рік не частіше
А що в нього було не так?
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Ну а что сложного бросить кассу и пойти насыпать картошку? А дома вы туалеты не моете? Или для этого надо пройти двухгодичное обучение в университете?
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Вночі я на роботі
Вдень я з ним
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Важливо правильно скласти розклад. Система аналізує скільки раніше в такі дні було відвідувачив і рекомендує кількість працівників. Але є зовнішні чинники : погода чи якісь події. Але те, що Ви прийшли і вас відпустили - це на ризик менеджера зміни.
Бджолина королева• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Я к тому,что в смене все меняются местами
жар-птица Нюра• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
А що в нього було не так?
Вам скажуть коли вдень.
Аналіз крові був не весь в нормі, а так нічого критичного.
В армію пішов - взяли

Бджолина королева• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вночі я на роботі
Вдень я з ним
А спать когда? А ночью он с кем?
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Вам скажуть коли вдень.
В армію пішов - взяли
Дивно,а що ж їм не сподобалась в аналізі крові
Холестерин?
Це ж не впливає ніяк ,можливо щось серйозне було
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
А спать когда? А ночью он с кем?
З татом своїм
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
А спать когда? А ночью он с кем?
Спати,чесно не знаю
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляБджолина королева
Я про кассу написала как пример. Меняются конечно. Но сложной работы там нет. Разве что человек писец какой ленивый и надо его палкой бить. На рынке и то сложнее стоять-летом жарко, зимой холодно. Я это воспринимала как ненапряжную работу с подходящим мне графиком, завела кучу друзей с которыми до сих пор общаемся, там все на одной волне
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Ну, не всім легко 8 годин на ногах.
Мабуть, справа в цьому
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
В мене до речі немає друзів,гарних знайомих тощо,я не інтроверт,але через сім´ю в молодому віці так склалося (
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну, не всім легко 8 годин на ногах.
Мабуть, справа в цьому
Ну зате можна скинути зайву вагу
Я_и_моя_собака• 19 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну зате можна скинути зайву вагу
І заробити варікозне розширення
ВерСаСе• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну, не всім легко 8 годин на ногах.
Мабуть, справа в цьому
Ну от офисной работы остеохондроз и целлюлит. Надо наверное лежачую работу, но тогда будут пролежни
автор кураГАЛЯ • 19 апреля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
І заробити варікозне розширення
В мене все ок із венами