Силиконочка• 19 апреля 2024
Де обміняти у Польщі гроші на польські копійки?
Треба багато копійок, якомога дрібніших - де я можу обміняти євро або злоті на копійки у Польщі (зараз в Любліні)?
Силиконочка
• 19 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Кантор?
Спитаю, але боюсь спозоритись... Тому ото перепитую тут
Ну шо не так?• 20 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Тю. А в чем позор? Нет так нет. Что за менталитет у нас такой, а шо скажуть люди, а шо подумают. Я вас умоляю, расслабьтесь.
Силиконочка
• 20 апреля 2024
Ответ дляНу шо не так?
Я не знаю який тут менталітет - тому простіше у своїх перепитати
Ну шо не так?• 20 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Я вам говорю - РАСЛАБЬТЕСЬ.
Во-первых, ничего страшного нет в том, что вы незнаете какой там у них менталитет.
Силиконочка
• 20 апреля 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Может в магазине, типа, Zabka
Надіюсь на ствердну відповідь, може хтось чудом знає де точно гордо можна завалити і нагребти копійок дрібних за валюту ( дрібні, то ж Грош?)
Гостра на язик• 20 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Аж цікаво, а навіщо вам багато їхніх копійок?))
Неробименінерви• 20 апреля 2024
Ответ дляГостра на язик
Наречену викупати))
Силиконочка
• 20 апреля 2024
Ответ дляГостра на язик
Знайомий таку фігню робить, картини з монет... Просить монеток привезти
ДаЗдраПерма• 20 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
На Олкс подивіться. На місцевих форумах можна написати. Діти можуть з радістю виміняти копійки зі скоарбонок ( копілок) на бумажні гроші .
Оголошення з ОЛКс, пропонують більше 3 кг монет за 50 злотих (500 грн)
Силиконочка
• 20 апреля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Та я тут лиш на деньок, то ж через форуми не вийде
ДаЗдраПерма• 21 апреля 2024
Ответ дляСиликоночка
Запитайте у Бєдронці на касі