20 апреля в 13:46

Свекруха і полуниця

Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
показать весь текст
Все знаю від і до 20 апреля в 13:59
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А що в них поживного?
Правильно зробили.Он тиждень тому дитина померла від отруєння полуницею.В Дніпрі начеб-то
9 1
Смайликівна 20 апреля в 13:59
Ответ дляКалинові вуста
Ми їмо корисні овочі. Ви жрать можете що бажаєте))
Та я вижу, что вы едите по первому вашему коменту)
Калинові вуста 20 апреля в 13:59
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Квашені і ферментовані овочі. Свіжі сезонні овочі - редька, буряк, морква, селера.
Буряк свіжий в квітні?)
14 6 2
Бюст Березуцкого 20 апреля в 14:00
Ответ дляКозачка
Так это Вы сильно удивили организм. А кто ест круглый год, то таких проблем не имеет.
Да конечно, я ела овощи зимой, но этот раз стал фатальным.
Детям бы не давали их до сезона, зачем? В них нет витаминов, одна химия
7 5 1
Калинові вуста 20 апреля в 14:00
Ответ дляСільський ансамбль
Люди живуть поняттями 80х років. Тоді в квітні не було полуниці, а мандарини були тільки в грудні. В них є такий собі календар вживання овочів та фруктів. Не по календарю їсти це щось типу гріха... не можна
Нє, то гербіциди)))
Чучало яблуні 20 апреля в 14:00
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В сезон мої діти їдять дуже багато лісової суниці, чорниці, ожини, малини.
Фрукти сезонні
И не лень вам по лесу лазить ? Это ж еще места надо знать ...

А капусту тоже лесную едят ? А яблоки , груши , мандарины ?
14 5
Бюст Березуцкого 20 апреля в 14:00
Ответ дляКрайня невістка
Ничего себе. Круглый год едим свежие овощи и фрукты и никогда не бывает проблем.
Нашли в крови соли тяжелых металлов
Сільський ансамбль 20 апреля в 14:01
Ответ дляКалинові вуста
Буряк свіжий в квітні?)
Є турецький в Метро
from Ukraine 20 апреля в 14:01
Ответ дляКукусик
А какую альтернативу вы предлагаете как источник свежей клетчатки и витаминов зимой?
Капусту моркву бурячок
Кастрюлька 20 апреля в 14:01
Ответ дляКукусик
А какую альтернативу вы предлагаете как источник свежей клетчатки и витаминов зимой?
Набагато корисніше взимку давати квашені огірки і капусту, вінегрет.
Огірки точно користі не несуть не в сезон, так для різноманіття іноді можна
6 2
Калинові вуста 20 апреля в 14:02
Ответ дляСмайликівна
Та я вижу, что вы едите по первому вашему коменту)
Добре, що бачите)
Пацелуйнитуда 20 апреля в 14:02
Интересно, а картошку на огороде от жуков не брызгаете?
7 5
Кукусик 20 апреля в 14:02
Ответ дляКастрюлька
Набагато корисніше взимку давати квашені огірки і капусту, вінегрет.
Огірки точно користі не несуть не в сезон, так для різноманіття іноді можна
Чем полезен винегрет? Вареной клетчаткой? Квашенные овощи вообще на любителя.
9 3
from Ukraine 20 апреля в 14:02
Ответ дляКидстаффовка
Вариант драматичней - свекруха зажала внукам кроля
Травою дітей хотіла нагодувати. М´яса давай!
Сільський ансамбль 20 апреля в 14:02
Ответ дляБюст Березуцкого
Да конечно, я ела овощи зимой, но этот раз стал фатальным.
Детям бы не давали их до сезона, зачем? В них нет витаминов, одна химия
Фатальним би він був, якби ви померли чи ви таки нам пишете з іншого світу?
8 2
Калинові вуста 20 апреля в 14:02
Ответ дляСільський ансамбль
Є турецький в Метро
А турецький помідор? Нє, не катить))
Кастрюлька 20 апреля в 14:02
Ответ дляКрайня невістка
Ничего себе. Круглый год едим свежие овощи и фрукты и никогда не бывает проблем.
А вище написали що в березні від огірка в реанімацію попали. 2 иижні тому 7 річна дитина в Дніпрі померла після полуниці
5 1
Калинові вуста 20 апреля в 14:03
Ответ дляКастрюлька
Набагато корисніше взимку давати квашені огірки і капусту, вінегрет.
Огірки точно користі не несуть не в сезон, так для різноманіття іноді можна
Сезон в інших країнах
Зайченя 20 апреля в 14:03
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Квашені і ферментовані овочі. Свіжі сезонні овочі - редька, буряк, морква, селера.
Фото в студію як ваші діти селеру їдять
10 2
Пацелуйнитуда 20 апреля в 14:03
Ответ дляКукусик
Чем полезен винегрет? Вареной клетчаткой? Квашенные овощи вообще на любителя.
+100 особенно помидоры и огурцы. Пользы 0. Лишняя нагрузка на почки.
9 7
Все знаю від і до 20 апреля в 14:03
Кидстаффовка 20 апреля в 14:03
Ответ дляfrom Ukraine
Травою дітей хотіла нагодувати. М´яса давай!
Ну просто сволочь
Кастрюлька 20 апреля в 14:04
Ответ дляПацелуйнитуда
автор. а вы что никогда не готовите голубцы из молодой капусты или кабачки не жарите - тушите?
Я перші кабачки вкінці травня купую
Кукусик 20 апреля в 14:05
Ответ дляКастрюлька
Набагато корисніше взимку давати квашені огірки і капусту, вінегрет.
Огірки точно користі не несуть не в сезон, так для різноманіття іноді можна
Хорошо, а если я в стране где сезона огурцов не существует, что тогда?
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:06
Ответ дляСільський ансамбль
Люди живуть поняттями 80х років. Тоді в квітні не було полуниці, а мандарини були тільки в грудні. В них є такий собі календар вживання овочів та фруктів. Не по календарю їсти це щось типу гріха... не можна
Точно про мою свекруху
19 1
Галя-краля 20 апреля в 14:06
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В сезон мої діти їдять дуже багато лісової суниці, чорниці, ожини, малини.
Фрукти сезонні
Ви географію вчили? Про сучасну логістику уявлення маєте?

І взагалі, який сезон? В Австралії зима в липні, яка суниця!?
12 1
Кастрюлька 20 апреля в 14:06
Ответ дляКукусик
Чем полезен винегрет? Вареной клетчаткой? Квашенные овощи вообще на любителя.
А чому для вінегрету варити обов´язково?
Я на пару готую в мульті або запікаю.
Квашені овочі може і на любителя, але безцінно корисні
Пацелуйнитуда 20 апреля в 14:07
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Точно про мою свекруху
это про вас. а не про свекруху
Холодная каша 20 апреля в 14:07
Ответ дляГладиолус
Троль
Ну по легенді ж свекруха на хрестинах, тому зараз ця хрєнь.
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:07
Ответ дляКривая спроса
Автору треба було просто до..батися до людини.
Ні, до..батися там є до чого і без огірків
4 2