Привіт з ботойбіччя• 20 апреля 2024
Свекруха і полуниця
Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
А редька, буряк, морковка и сельдерей у вас круглый год свеженькие, с грядки. И капусточка? И яблочки?
Так в мене свій сад і город.
Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А яка користь в парникових, оброблених хімією овочах і полуниці? Від полуниці недавно хлопчик помер в Дніпрі
такі випадки є і в наш літній сезон, на жаль.
Xвостокрутелка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так в мене свій сад і город.
Это понятно, и шесть гектар леса. И там круглый год растут сельдерей, морковка и яблоки?
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляГаля-краля
Ну і?
А я в Іспанії, тут вже давно полуниці, кабачки, огірки, помідори є. На городі, не в пробірці (чи як Ви там все собі уявляєте).
Яка мені різниця де ви? Ви ж не моя свекруха? Мама моя в Іспанії і я знаю як там обробляють навіть апельсини ( тато колись на плантації працбвав)
Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляКукусики
Мы с Испанией и Грецией на одном континенте.
Вы что имеете в виду, когда употребляете неизвестные вам слова?
щось Ви погано прочитали. Людина і пише: ’выращена на нашем же континенте ’
Мама Карло• 20 апреля 2024
Ответ дляКозачка
Так это Вы сильно удивили организм. А кто ест круглый год, то таких проблем не имеет.
С рынка, от непонятных продавцов?
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Ви як мама вправі вирішувати , що істи чи не істи вашим дітям, а свекруха як господиня вправі вирішувати, що ій робити чи не робити із своіми кролями.
Вона їх для дітей свого сина годує, свекр це робить. Просто вона подумала, що це все дуже смачно і корисно буде
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Ну по легенді ж свекруха на хрестинах, тому зараз ця хрєнь.
Кстати о крестинах . Тема уже была ?
Пушкининиана• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Як це не їдьте? Вона на Великдень запросила вже.
Ну, от на Великдень і кролик буде, а зараз простуйте... саме зараз час покаятися, очиститися...
Кукусики• 20 апреля 2024
Ответ дляГаля-краля
Может и так
Xвостокрутелка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А в Греции и Португалии у вас есть кто-нибудь? А в Египте? Еще интересует Эквадор, потому что оттуда бананы и авокадо.
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляГаля-краля
Є і літом. Тому я дуже уважно ставлюся до вибору і багато чого вирощую сама
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Ви про зберігання овочів нічого не чули?
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я живу в Прикарпатті в мене на моїх 6 га лісу все росте і навкруги теж
У вас в собственности 6 гектаров леса ? Это типа дача такая ?
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляПушкининиана
Ні, кроля вже зарізав свекр. Я не пощу
Xвостокрутелка• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Нет, расскажите. Как вы сберегаете овощи с осени до следующего лета так, что они остаются до самого конца полезнее, чем ранние кабачки, капуста и клубника, которые, кстати, на Закарпатье традиционно выращивают, в том числе - и на экспорт.
Галя-краля• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
в нас точно так само все обробляють для продажу!
І свиней і курей і качок ’домашніх’ годують гидотою, якщо вони призначені для продажу.
Якщо ж Ви харчуєтесь повністю з власного господарства, то це інша справа, але тоді немає сенсу приплітати сезонність. Так і пишіть: тільки вирощене на своєму городі.
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Будинок наш і ліс. Тут багато в кого так
Холодная каша• 20 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Кстати о крестинах . Тема уже была ?
Ні, майте терпіння 😁😁😁
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Якраз Закарпатські овочі зовсім не відповідають нормам і містять найбільше нітратів і інших хімічних речовин. Всі сертифікати куплені. Вже Європи їх майже не купує.
В погребі зберігаю.
Чучало яблуні• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
И у всех по 6 гектаров леса
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Сподіваюсь мій син колись так не втрапить
Не втрапить, зараз мало людей задумується, яку їжу їм їсти і що з цього отримає їх організм.
Я свого вже попередила, як перевірити
Xвостокрутелка• 20 апреля 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Я уже себе представила, как бабушка сгоняла на базар, принесла охапку недешевой городыны, а молодуха как отрезала - будем есть овсянку и ферментированный бурячок!
Зря что ли я по шести гектарам «своего» леса каждый год лажу вам малинку собираю, чтобы вы потом богопротивный кабачок в апреле ели!
Кавуся• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Квашені і ферментовані овочі. Свіжі сезонні овочі - редька, буряк, морква, селера.
все правильно
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Так і було. Нехай тепер сама жує
Свекр теж відмовився
Але я сказала в лікарню до неї не поїду
Свекр теж відмовився
Але я сказала в лікарню до неї не поїду
Xвостокрутелка• 20 апреля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
И у всех по 6 гектаров леса
Прям в кадастре весь лес по шесть гектар нарезан и записан на Полищукив, Давиденкив и Голопупенко!
Привіт з ботойбіччя
• 20 апреля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Так, колись дід і баба отримали 4 і ми ще 2 купили. Колись це коштувало зовсім не багато.
Якщо ви колись будете в наших краях, то запитайте в людей вам те саме скадуть
Асталависта бэйби• 20 апреля 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я свого вже попередила, як перевірити
Здатність думати є тільки у вас :)
А ми їмо все цілий рік - всі овочі та фрукти без прив’язки Корисне лише з городу свого та в сезон