Maksym Shkil
"Неділя 9.30 ранку, ресторан Гудвайн.
Так як більше 2 років живу сам, зазвичай снідаю тут і далі йду на роботу. Добре памʼятаю березень, квітень 2022 року, коли Київ був пустий, в закладі всі столи вільні, незважаючи на ситуацію весь персонал закладу привітно працював. Особливо за ці місяці працівники закладу стали як рідні.
Ситуація сьогодні:
Заздалегідь замовив стіл. Прихожу, адміністратори кажуть - стіл, який ви бронювали сів інший мужчина.
Незважаючи на те, що стояв резерв, ми підійшли і ввічливо пояснили, що стіл заброньовано. На що матом почули - вы две дуры, сдесь сидеть буду я. Після чого відвідувач резерв відкинув і сів за стіл.
Після того як з даним «гостем» ресторана переговорили, він почав розповідати, що не встане і окреслив перспективу, що зі мною буде) Коли люди за сусіднім столом почали критично обговорювати поведінку цього відвідувача, дівчина, яка сиділа з ним каже - вы даже не представляете, кто мы…
Розмова закінчилась тим, що нам всім було змальовано наше майбутнє і пара з погрозами пішла.
Стало цікаво, хто ж цей герой спілкування з дівчатами.
Виявляється, що працівник департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України - Манасян Віталій.
Працівник поліції, який їздить на Ауді RS 6, снідає в Гудвайні і окреслює перспективу нашого майбутнього, а для тих хто не відразу розділяє його переконання, пояснює більш «літературною українською мовою» з російським діалектом.
Можу сказати одне - що це приклад ганьби високого звання Поліцейський і таким працівникам не має бути місця в системі правопорядку.
А дівчат з Гудвайн точно ніхто в образу не дасть."
"Неділя 9.30 ранку, ресторан Гудвайн.
Ситуація сьогодні:
Madam Turkish• 21 апреля 2024
Ответ дляcoch100
Никогда не видела, хорошо бы передачу организовать ’за стеклом’, хочется разборок 2х легенд))
вы немного потеряли. Тут вариант как раз, когда внешность не соответствует наполнению. Совсем.
Madam Turkish• 21 апреля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...
Ответ дляMadam Turkish
меряются у кого яйки краше. Забавно наблюдать. как !’ порядочного’ львовянина убрать хотел какой то там нерусский полициянт. Откуда у него такие статки и авто. Про статки Максима конечно лучше умолчать. все честным трудом заработал. вот как начал воду у папы на заводк разливать и таскать грузчиком - так оттуда и заработал. А Андрюша здесь не при чем, совсем, и тендеры все честные пречестные, без откатов.
Рсобенно расстрогало про ’ 2 года один’, питаеться приходится в гудвайне. А штат прислуги и личных поваров где? дома..
Зная характер Шкиля только сочувствие к тем, кто обслуживал его в момент того конфликта. Вот им досталось там по полной. Сочувствую искренне!
Рсобенно расстрогало про ’ 2 года один’, питаеться приходится в гудвайне. А штат прислуги и личных поваров где? дома.. Зная характер Шкиля только сочувствие к тем, кто обслуживал его в момент того конфликта. Вот им досталось там по полной. Сочувствую искренне!
2 года один - місцеві вовчиці сполохнулися
Madam Turkish• 21 апреля 2024
Ответ дляЛеска
не, там жена и две дочки, без вариантов. И если по честному, не два года один, еще и года нет как они за границей. И он к ним периодически на пару месяцев летает.
Madam Turkish• 21 апреля 2024
Ответ дляLizavel
Я тоже удивилась, как этот Шкиль узнал,что Манасян служит в полиции и именно в ДСР
вы просто не понимаете Кто такой Шкиль
и почему его именно всколыхнуло. что баба какого то Манасяна ему сказала что не знаете кто мы такие..
ооо. тут надо просто знать характер Максима, и смотреть глубже..
Вот стопроцентно было гораздо круче события, чем описано в этом тексте приличным языком
и почему его именно всколыхнуло. что баба какого то Манасяна ему сказала что не знаете кто мы такие.. ооо. тут надо просто знать характер Максима, и смотреть глубже..
Madam Turkish• 21 апреля 2024
Ответ дляЛеска
Ну нічо. У Вірастюка дружина також за кордоном. Була.
Я не знакома лично с Вирастюком, не знаю что там и почему. Но в случае с Максимом, поверьте, это не то совершенно. Советчицы со своими мозгами и тревожно - депрессивными расстройствами ему даже не на зуб)) их даже в предпокой дальше ворот не пропустят
Ответ дляMadam Turkish
У вас такі глибокі пізнання Максимової душі
Madam Turkish• 21 апреля 2024
Ответ дляЛеска
ну шо есть..
у нас была рассылка этого сообщения между всеми знакомыми.. поулыбались и каждый все понял что и почему ..без слов