Скромняшка• 22 апреля 2024

Син підліток кожного дня просить повернутися закордон

Син 14 років, самого не відправлю, без перебільшення кожного дня просить повернутися закордон. Там сподобалось навчання, спокійніше(тут погано спить), розуміє, що я там фінансово краще тягну. В мене серце розривається, бо я не хочу знову залишати чоловіка. Записалась до психолога, але щось не легшає.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Ну тоді... неоднозначно.. Автор я Німеччині, нашим наспрааді досить складно тут інтегруватись. То ж бігають в рожевих окулярах. Зараз поступово доходить, наскільки важко перейти на самоутримання, а це до березня треба зробити... я дочого, цінуйте можливість заробляти гідно на життя. Я впевнена, що після війни багато повернеться, але поки економіка у важкій ситуації. І ще один аспект - хобі, та навчання? Може в цьому труднощі у сина?
В Польщі улюблена музична школа залишилась((Мріє повернутися.

автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Решаете с психологом, кто из вас останется с мужем, а кто выедет с ребенком зарубеж?
Хто із нас це я чи я?))
Я не Тролль• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Саме так.
Так он в 7 классе или в 8?
Удальонка• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
У нас є музична десятирічка ( діти живуть при закладі), може і там щось схоже є, якщо він музикант.
Кумедна• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Щоб сама вирішувала. Схильний більше щоб їхала і чекала поки самого не зможу залишити.
ну понятно... Пусть твердо выскажется.Сейчас сыну вы нужнее,его надо научить быть независимым.Сами подумайте.У него сейчас золотое время интегрироваться там.И подумайте,какое у него будущее в ближайшие годы здесь
З горіха зерня• 22 апреля 2024
Ответ дляБоХатая
Таки свернут программу укрытия для беженцев весной 2025?
Не продлят?
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
Ну тоді вже краще вибрати вуз за кордоном і гуртожиток щоб був там. І так, приїжджати до нього раз на 3-6 місяців. Чому не хочете лишити самого? Я коли навчалася в училищі ( нам було15 років були діти з інших міст, з сіл, які знімали кімнати і жили без батьків. За кордоном треба найти офіційно опікуна, тому подумайте, хто б міг ним бути.
Це можливо тільки коли йому буде 15-16,зараз ні. А він хоче зараз, бо зараз його беруть в музичну школу назад, а потім невідомо.

Пригощаю кашею• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Так якщо не продовжать статус,музична школа буде за гроші,ви ж в ккрсі
Герцогиня• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Не знаю, щось вирішити, щоб всі якнайменше постраждали.
А ваш муж против того, чтобы вы с сыном выехали в безопасную страну без войны и нормально жили?
Пригощаю кашею• 22 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
Може автор хоче бути з чоловіком,ви про це не думаєте
Потринділиця• 22 апреля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
т.е. не слышать сына?
Или слышать сына, игнорировать и не испытывать чувства вины?
Или что то другое?
А что слышать сына, но не слышать себя, плевать на мужа?
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
Він в ній і вчиться,в ім. Лисенка. В Польщі йому краще((
Герцогиня• 22 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Я автора спрашиваю, что ей муж говорит.
БоХатая• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ох... ми тільки через неї про Україну думаємо... це чудово, що є закордоном така можливість..
Удальонка• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Там теж є де проживати йому самому при закладі?
Удальонка• 22 апреля 2024
На якому інструменті син грає?
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Ще на рік продовжать, а там можна після 8кл поступати в музучилище.
Я не Тролль• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Вы хотите, чтобы мы вас уговорили оставить мужа и уехать в Польшу? Вы же уже приняли решение.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляГерцогиня
Чоловік не проти, мені важко знов їхати.

Герцогиня• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ну так прислушайтесь к мужу и сыну.
Губи до вух• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Автор , поїдьте на рік, потім повернетесь. Ви вже лишали раз чоловіка, значить змогли.
Я не змогла поїхати як почалась війна, бо не хочу кидати чоловіка, але дуже хочу щоб син виїхав, просто мрію, але він сказав нікуди не поїде😢
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
В Польщі нема на даному етапі(( в цьому проблема. Треба ще наступний рік навчальний і здати екзамени.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
На якому інструменті син грає?
Фортепіано.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Не прийняла.
Пожарник• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Воно то так, але він уже немаленький, ця ситуація псує відносини(( Каже піде наступного року жити окремо(гуртожиток навчального закладу) якщо не поїду з ним((
Ну так це вирішення питання. Чому ні?
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Треба сині познайомити)) Або мій вашого переконає, або навпаки))
Просто Фіфа• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Важко-не важко, а ехать нужно. Из вас двоих муж хоть самый разумный.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляПожарник
Ну так це вирішення питання. Чому ні?
Це не рішення, бо закордоном сам він не може поки, тільки в Україні, і з образою на мене.
Губи до вух• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ми з спокійного регіону, ясно як би прифронтова зона, ніхто його б не питав( Але поїздивши Європою сказав ніколи там жити не хоче, по двіжу сподобався тільки Цюріх, але як почав вивчати їх закони, сказав дякую ..,ніколи(((
Ще каже погодиться на Маямі, але вже тут я не потягну(((
Оябунчик• 22 апреля 2024
Вы в ответе за ребёнка! Выезжайте, хватит ему травм!