Скромняшка• 22 апреля 2024
Син підліток кожного дня просить повернутися закордон
Син 14 років, самого не відправлю, без перебільшення кожного дня просить повернутися закордон. Там сподобалось навчання, спокійніше(тут погано спить), розуміє, що я там фінансово краще тягну. В мене серце розривається, бо я не хочу знову залишати чоловіка. Записалась до психолога, але щось не легшає.
Благоуханочка• 10 июля 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
14 лет? Это уже можно в лицей на полный пансион поступать
это с ума сойти можно
спихнуть ребенка в 14 лет абы куда, а мамо и тато будут друг другом наслаждаться
Наполеон Бонапарт• 16 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Воно то так, але він уже немаленький, ця ситуація псує відносини(( Каже піде наступного року жити окремо(гуртожиток навчального закладу) якщо не поїду з ним((
Ну так вы плюете на будущее сына
Весняний Марафон• 21 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Шукати можливості, щоб вивезти сина.
Зробіть паспорт, щоб 10 років був дійсним
Міс Всесвіт• 22 июля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Ну чому у 8?
Моєму сину 17,2 і він закінчив 10
Тобто, на кінець 7 кл йому було теж 14.2
Пішов в школу в 7,5
З війною це стало і + і - одночасно
Змушені були йти в школу в іншій країні, бо в 11 класі йому вже буде 18 і не виїде.
А плюсом те, що син дорослий, самостійний, за півроку дома вчив мову з репетитором, поїхав сам в іншу країну і півроку не приїздив додому. Чудово адаптувався. Гарно вчиться, закінчує онлайн школу в Україні. Я не маю змоги їздити до нього. За рік не їздила
Моєму сину 17,2 і він закінчив 10
Пішов в школу в 7,5
З війною це стало і + і - одночасно
Яка країна? Бо мій хоче додому. Також на момент закінчення 11кл буде 18. Закордоном вчитися не схотів, 3 роки істерик і вмовлянь.Зараз повертаюсь в Україну, чоловік лишається закордоном.
Електрохарчування• 01 августа 2024
Ответ дляДевальвация
и такое есть?
У меня племянница такая. Рассматривают вариант поступления после 9 класса в Польше.
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляСкромняшка
Ну всією сім´єю це інша історія.
Не факт. Мій в глибокій депресії, 16 років. Виїхали всі разом Я з сином повертаюсь в Україну, чоловік залишається закордоном. Сину там некомфортно.
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляVitalinkaGL
короче,Автор,поняла,читая темы одно-не фиг слушать детей,смотрите по Своим желаниям(обстоятельствам)
Ну ну, а потм забирать с полиции, в лучшем случае, если не с нарко притона.
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
Автор, нехай вступає в якийсь технікум і живе там.
В мене сину 16 років нікуди не хоче,влітку відвідали 6 країн прошу вибери любу і живи, вчися, у нас гроші є. Він не хоче😢
Мій так само,не хоче ніде.
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляСвекруховна
Почему в любом случае вывозить? Это какое-то новое правило, что в 14 лет надо обязательно вывозить?
Можно в лицей им. Богуна отдавать, чего уж там мелочиться!
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляА ось і я
Автор, нет ли там школы с пансионом? Возможно, семьи, которая могла бы его принять? Он общался же с ребятами? Вы б чуток доплачивали, и у сына была бы душа на месте. Это такая редкость, что ребенок хочет уехать, молодежь, в основном, в Украине как зазомбированная сидит, выезжать не хочет, несмотря на ситуацию.
Мой вернуться хочет, весь мозг проел! Действительно, такое редкость, что хотят остаться заграницей.
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляДівка в намисті
Германия.
Одному сыну 10, другому 16
Оба слышать не хотят о возвращении.
Причём с первого дня.
Одному сыну 10, другому 16
Оба слышать не хотят о возвращении.
Причём с первого дня.
А где вы жили в Украине и что дети видели до той Германии? Правда, удивительно.
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляСкромняшка
Конкретно через чоловіка повернулась, не могла так довго жити на відстані.
Я никогда не пойму таких женщин! Вы троль, вероятно!
Міс Всесвіт• 09 августа 2024
Ответ дляТочная копия плова
Ну чому у 8?
Моєму сину 17,2 і він закінчив 10
Пішов в школу в 7,5
З війною це стало і + і - одночасно
Моєму сину 17,2 і він закінчив 10
Пішов в школу в 7,5
З війною це стало і + і - одночасно
В якій країні?Він там де вчиться?
Свекруховна• 09 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
С 14 до 17 ещё ещё три года в запасе
Дівка в намисті• 09 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А что Вам даст мой ответ ?
Вы же все равно не поверите.
Дурацкий стереотип, что кто выехал это нищеброды.
В нашем случае это далеко не так.
Большой город, большая квартира, отдых за границей 2 раза в год.
Ни и главное, я этническая немка, так что выезд был вопросом времени.
Дети были готовы к переменам, были знания немецкого языка.
Вы же все равно не поверите.
В нашем случае это далеко не так.
БезникаЯ• 16 августа 2024
скажите пусть учится, язык, школьная программа, потом сможет поехать учится в Европу
Звездолётчица• 16 августа 2024
Ответ дляГуби до вух
він такий герой, бо не розуміє, що тільки до 18 років він зможе відвідувати 6 країн за літо.... Ми дуже любимо і опікаємо своїх дітей, вони живуть на всьому готовому, від цього немає прагнень ніяких.
у нас в 16 років теж були рожеві окуляри і все життя попереду...
ИзЮмрудная• 29 августа 2024
Ответ дляСкромняшка
не найгірший варіант, тим паче є час придивитись та обрати навчальний заклад, заодно і компанія знайдеться. Промоніторте програму по обміну, там із старших класів можна поселитись в родинні. Є дружні-лояльні міста, теж окремі програми для них.
Десь так, але...• 29 августа 2024
Ответ дляДевальвация
и такое есть?
Звичайно, мій додому не хоче, і я теж.
Катастрофа• 29 августа 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Якщо син чи донька хоче мати військову освіту, а в перспективі керівну посаду, то можна й з ліцею Богуна почати... Що в цьому поганого? Ті, хто вчаться у військових вузах, не штурмують посадки!
Весняний Марафон• 20 сентября 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
А в армії йому буде комфортно, якщо війна триватиме і далі будуть набирати з 18?
Тоді реалістична порада, хай читає про війну і думає, яку спеціальність він може освоїти, щоб у 18 бути не стрільцем, а кимось іншим
Міс Всесвіт• 20 сентября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Я йому це казала. В Україні хоч не вживає. Там майже щодня приходив з перегаром. В місцевій школі спав на уроках, ігнорував оточуючих- вчителів, однокласників.
Пульт от линолеума• 24 сентября 2024
Ответ дляСкромняшка
Через рік не зможе, тільки через 2, бо в Україні треба ще 2 роки щоб закінчити 9клас, в Польщі 1 рік, там 8 класів.
.
Верочка 100%• 30 сентября 2024
Ответ дляСкромняшка
Щоб сама вирішувала. Схильний більше щоб їхала і чекала поки самого не зможу залишити.
І він правий. Авторе, ви дійсно хочете, щоб невдовзі і син також був невиїзний?
Скромняшка
• 07 октября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Автор, как у вас дела?
Виїхали. Син задоволений, вчиться. Я сумую, дай Боже щоб швидше війна закінчилася!
Бабо-лебідка• 07 октября 2024
Ответ дляСкромняшка
Напевно добре як виїхали і сину спокійна психіка. Хай скоріше все налагодиться і ви будете разом із чоловіком. Ви поступили мудро
Скромняшка
• 09 октября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую Вам!
А я з косою• 14 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
т.е. не слышать сына?
Или слышать сына, игнорировать и не испытывать чувства вины?
Или что то другое?
Ставить свои желания и себя выше чем других людей. Вы у себя одна. И рушить свою семью ради прихоти ребенка- не вариант. Через пару лет он может сам поехать в Польшу, а не разрушить семью родителей, а потом сказать: так думать надо было, я ж ребенок, что вы от меня хотите