Скромняшка• 22 апреля 2024

Син підліток кожного дня просить повернутися закордон

Син 14 років, самого не відправлю, без перебільшення кожного дня просить повернутися закордон. Там сподобалось навчання, спокійніше(тут погано спить), розуміє, що я там фінансово краще тягну. В мене серце розривається, бо я не хочу знову залишати чоловіка. Записалась до психолога, але щось не легшає.
Суцільна зрада• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Польща
В 15 лет отправляйте в училище туда

автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
В 15 лет отправляйте в училище туда
Це ще рік. Син не хоче чекати стільки, йому морально важко, погано спить, набрав вагу на стресі дуже( Так, я мати року, що не можу себе в купу зібрати((
Губи до вух• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Завдки ви?
В гости звали?• 22 апреля 2024
хуже, когда ни в какую не хочет выезжать
Неваляшкина• 22 апреля 2024
Автор, а якому ви місті?
Я б на вашому місці обрала бути разом з сім´єю в Україні.
Така ситуація що комусь з трьох буде погано.
Тому треба шукати консенсус.
Вище писали. З 15 років нехай їде в Польщу сам.
Ви маєте право бути з чоловіком
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляГуби до вух
Завдки ви?
Київ
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Автор, а якому ви місті?
Тому треба шукати консенсус.
Ви маєте право бути з чоловіком
Нема варіантів навчання в інших містах (спеціалізований заклад) , плюс чоловік точно не покине роботу.

Неваляшкина• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ні, я за те щоб лишатись в Києві. А через рік син сам поїде в Польщу.
Вельшановна• 22 апреля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
т.е. не слышать сына?
Или слышать сына, игнорировать и не испытывать чувства вины?
Или что то другое?
Т.е. не класть жизнь взрослого под хотелки ребенка. У родителей своя жизнь и они ее проживают как считают нужным. Сын вырастет и будет жить как сам решит. Через 4 года сын уйдет от матери в свою жизнь, а она останется одна с жизнью которую не выбирала себе.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Через рік не зможе, тільки через 2, бо в Україні треба ще 2 роки щоб закінчити 9клас, в Польщі 1 рік, там 8 класів.
Неваляшкина• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ну от і давайте реально дивитись на речі.
Далеко не всі сім´ї витримують випробування розлукою. У вас буде своє коло спілкування, у чоловіка своє. Тобто дуже великий шанс що сім´я розпадеться.
Чи великі проблеми у сина? Не хочу їх переменшувати. Але як на мене вони все ж не дотягують до того щоб ризикувати сім´єю
Усміхайлик• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Йому ще 2 роки до технікуму, закінчує 7 клас.
Он что в 8 лет в школу пошел?
Может действительно колледж (лицей) в Польше с проживанием?
АнтиТанкист• 22 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
А что слышать сына, но не слышать себя, плевать на мужа?
я выясняю, что хочет автор? какой желание у нее, которое она озвучила психологу.
Гадаю_По_шнуркам• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Польща
Виїжджайте, але не в Польщу, звичайно
Притомні поляки самі шукають, куди виїхати
Свекруховна• 22 апреля 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Вам сына в любом случае вывозить. Ищите школу с проживанием и возвращайте его в Польшу.
Почему в любом случае вывозить? Это какое-то новое правило, что в 14 лет надо обязательно вывозить?
Свекруховна• 22 апреля 2024
Ответ дляДА да да
Ищите колледж с проживанием, будете приезжать к нему по возможности. Я к своему раз в 6 месяцев приезжала
Бедный ребёнок...
Гадаю_По_шнуркам• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Воно то так, але він уже немаленький, ця ситуація псує відносини(( Каже піде наступного року жити окремо(гуртожиток навчального закладу) якщо не поїду з ним((
Слава богу, хоч хтось у вас в сім´ї дорослий - син
АнтиТанкист• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Не знаю, щось вирішити, щоб всі якнайменше постраждали.
т.е. все будут ещемлены и всем будет плохо?
Если с другой стороны на это глянуть
А ось і я• 22 апреля 2024
Автор, нет ли там школы с пансионом? Возможно, семьи, которая могла бы его принять? Он общался же с ребятами? Вы б чуток доплачивали, и у сына была бы душа на месте. Это такая редкость, что ребенок хочет уехать, молодежь, в основном, в Украине как зазомбированная сидит, выезжать не хочет, несмотря на ситуацию.

Грабля• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Кожне рішення має свою ціну. У Вас в пріоритеті чоловік, страждає син. Якби навпаки - то страждав можливо чоловік чи родина розпалась би взагалі. Думайте хто Вам ближче. Взагалі набір ваги на стресі ще й у хлопця дуже серйозний симптом проблем, навіть переїдати не потрібно, погугліть кортизолову вагу що це таке. Це реально сильний збій і Ваш син в сильному стресі. Думайте.
А чому Ви повернулись в Україну раз сину там було добре?Щось не склалось, не знайшли собі роботу й прихисток,чи чоловік вимагав повернутись бо це не сімейне життя коли відстань?
Грабля• 22 апреля 2024
Ответ дляВельшановна
То дай Бог щоб через 4 роки. На практиці ще років до 21-22 мати потрібна. Не знаю,я б не змогла чоловіка в пріорітет перед дитиною поставити. Хоча колись виходячи заміж думала що спершу чоловік потім дитина. Але життя показало хибність моєї позиції
Грабля• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Ну він же не навмисно це все псує, йому просто морально погано. Він підліток зрештою. Ви з чоловіком достатньо дорослі щоб на це не ображатись і думати як шукати компроміс і що робити.
Чумацький Шлях• 22 апреля 2024
Подруга 14 річного сина відправила в Польщу, в школу закритого типу, повний пансіон, українці відкрили. Викладання української, польська як іноземна викладається. Якщо є гроші шукайте щось накшталт і на фортепіано в свою школу нехай ходить.
Джонсонюк• 22 апреля 2024
Ответ дляГрабля
А в армію в 18 лет раньше как ходили
Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Польща
пусть учит язык и т д, поступает куда хочет
Дівка в намисті• 22 апреля 2024
Германия.
Одному сыну 10, другому 16
Оба слышать не хотят о возвращении.
Причём с первого дня.
ДА да да• 22 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
Бедный ребёнок...
Та нет как раз не бедный и счастливый
Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
на спорт .. ну мало ли что не хочет?
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляГрабля
Конкретно через чоловіка повернулась, не могла так довго жити на відстані.
Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляГрабля
? моему сыну 19 , мама точно не нужна. Сам учится в Литве, уже слез с помощи родителей. Даже деньги за аренду его квартиры не берет .
Езжу..у него своя дорога