Скромняшка• 22 апреля 2024

Син підліток кожного дня просить повернутися закордон

Син 14 років, самого не відправлю, без перебільшення кожного дня просить повернутися закордон. Там сподобалось навчання, спокійніше(тут погано спить), розуміє, що я там фінансово краще тягну. В мене серце розривається, бо я не хочу знову залишати чоловіка. Записалась до психолога, але щось не легшає.
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
на спорт .. ну мало ли что не хочет?
Він ходить на спорт, але це не допомагає особливо.

Незламна• 22 апреля 2024
Я ради ребенка живу хер знает где , но не в Киеве . Я бы увезла и ребенка и мужа .
Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляДівка в намисті
Германия.
Одному сыну 10, другому 16
Оба слышать не хотят о возвращении.
Причём с первого дня.
я не слушаю детей, оба захотели..старший остался, младший усиленно к поступлению
я не работаю на детей
Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
У меня младший нашел по душе , пухленькая попа и щеки ушли за 3 месяца, но он сам бежит
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Тренування по 1.5год. Все на місці(
Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
Тренування по 1.5год. Все на місці(
к эндокринологу... обмен веществ по их части
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Гормони щитовидки в нормі, індекс НОМА теж. Він їсть багато, солодке втихаря купує.

Холодная каша• 22 апреля 2024
Ответ дляСкромняшка
мы больше сдавали.. когда щеки и попа появилась. Кафедра эндокринологии , Стрелецкая Киев
автор Скромняшка • 22 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Дякую!
Дівка в намисті• 22 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
я не работаю на детей
Каждому свое.
Мстящий за Зайца• 22 апреля 2024
Ответ дляСвекруховна
Почему в любом случае вывозить? Это какое-то новое правило, что в 14 лет надо обязательно вывозить?
Это здравый смысл мам мальчиков. Но можно и оставить, кто-то должен и воевать 🤷‍♀️
Вельшановна• 23 апреля 2024
Ответ дляГрабля
То дай Бог щоб через 4 роки. На практиці ще років до 21-22 мати потрібна. Не знаю,я б не змогла чоловіка в пріорітет перед дитиною поставити. Хоча колись виходячи заміж думала що спершу чоловік потім дитина. Але життя показало хибність моєї позиції
На первом месте должен быть не муж, а сама женщина у себя. Надо четко понимать что ребенок уйдет строить свою жизнь, пусть в 22 года, но он уйдет. Тем более мальчик. И женщина остается одна. А потом начинается концерт - женщине рвет мозги от одиночества, и она лезет в жизнь и семью своего взрослого ребенка, требует внимания и манипулирует. Так что не ’жить ради детей’ это в интересах и женщины, и детей тоже. Чтоб потом дети могли спокойно проживать свою жизнь, когда у мамы все в порядке и она счастлива с мужем.
Мама Никитки-2• 20 мая 2024
Автор, їдьте. Польща не Америка. Сядете ввечері в потяг - зранку будете вдома.
До 16 років ще й з сином зможете спокійно їздити.
А ще подумайте, чи будете ви щасливі, знаючи, що через вас дитина вже має проблеми зі здоров’ям, а в подальшому ( не дай Боже) ще й з освітою щось буде не так?
Верочка 100%• 29 мая 2024
Ответ дляСкромняшка
Щоб сама вирішувала. Схильний більше щоб їхала і чекала поки самого не зможу залишити.
И они оба правы. Я тоже мама подростка. Была бы возможность, увезла бы ребёнка. В армию ему ещё долго будет рано, а вот спокойно жить и учиться - кто знает, может, только сейчас и будет возможность.
Пенсіонер• 30 мая 2024
Якщо є син ,то чоловік вже не потрібен
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ви привели сина в цей світ, він вас не просив, і тому ви за нього (його здоров´я ментальне і фізичне) несете відповідальність доки він ще не самостійна доросла людина. От виросте, тоді зможе сам - вам буде легше, не так вже довго й чекати. А зараз йому потрібна ваша підтримка. За чоловіка ви не несете відповідальність чоловік уже доросла самостійна людина, яка може робити свій автономний вибір. Дайте сину можливість навчатися в гарній школі, його майбутнє (і його здатність стати на ноги як дорослого або й просто вижити у цьому складному світі у такі часи) залежить від цього. Особливо коли маєте можливість. Як це так - можу дати краще життя, але не мені просто хочеться. А зіпсувати стосунки з сином, можливо на все життя, хочеться? Він же не якісь пусті забаганки просить, а гарну школу. До чоловіка можете їздити час від часу, це ж не так далеко як Канада. Ви доросла людина, ви можете з цим справитись. Це всього кілька років.
Юлия1585• 01 июня 2024
Автор, а я скажу ось що -слухайте себе! Ваш син Вами маніпулює, через пару років він знайде своє кохання і йому буде далеко до мами і до тата! А Вам жити Ваше життя с чоловіком. Сина однозначно підтримати і допомогти з виїздом, але мені дуже не подобається його егоїстична позиція що до Вас і свого батька (((
Точная копия плова• 07 июня 2024
Ответ дляСкромняшка
Воно то так, але він уже немаленький, ця ситуація псує відносини(( Каже піде наступного року жити окремо(гуртожиток навчального закладу) якщо не поїду з ним((
Так хай їде навчатися в Польщу!
Точная копия плова• 07 июня 2024
Ответ дляСкромняшка
Через рік не зможе, тільки через 2, бо в Україні треба ще 2 роки щоб закінчити 9клас, в Польщі 1 рік, там 8 класів.
Тобто, якщо ви поїдете на рік, син закінчить 8 клас там і зможе вступити в училище там і буде гуртожиток? А ви повернетесь. Я б поїхала на рік. Чоловік підтримує сина, ви мали гарну роботу. Рік швидко пролетить, але це перспектива сину краще звикнути, вчитися в муз школі там і вступити в училище

Точная копия плова• 07 июня 2024
Ответ дляУсміхайлик
Он что в 8 лет в школу пошел?
Может действительно колледж (лицей) в Польше с проживанием?
Ну чому у 8?
Моєму сину 17,2 і він закінчив 10
Тобто, на кінець 7 кл йому було теж 14.2
Пішов в школу в 7,5
З війною це стало і + і - одночасно
Змушені були йти в школу в іншій країні, бо в 11 класі йому вже буде 18 і не виїде.
А плюсом те, що син дорослий, самостійний, за півроку дома вчив мову з репетитором, поїхав сам в іншу країну і півроку не приїздив додому. Чудово адаптувався. Гарно вчиться, закінчує онлайн школу в Україні. Я не маю змоги їздити до нього. За рік не їздила
Безсовісна кума• 24 июня 2024
Я б їхала з сином. Польща близько, можете щомісяця їздити на вихідні до чоловіка.
Чи він у вас темпераментний і жінка щоночі потрібна?
НеГолосую• 24 июня 2024
Ответ дляСкромняшка
Фортепіано.
кошмар, о чем вы думаете. Да если б мой ребенок сам имел желание ходить на фортепиано, да я бы все сделала для него
младокошкина• 24 июня 2024
Может ему учиться туда поехать?
Ненька наша• 26 июня 2024
В мене навпаки, хоче додому
Аноним ФЕЯ• 01 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Польща
14 лет? Это уже можно в лицей на полный пансион поступать
Весняний Марафон• 03 июля 2024
Дозвольте задвинути тут мої переконаня!
Я за те, щоб людина мала вибір!
На моїх очах, було декілька ситуацій, коли жінок вводить в оману образ ’вагітна у 42’
І часто буває так, що в 37, коли жінка побудувала кар´єру і житло, та бажає дитину, вона уже не має спроможності по здоров´ю
Тому, я б дуже хотіла:
1) щоб жінки знали, що своє репродуктивне здоров´я треба відстежувати, а не сподіватися, що в 40+ вона легко завагітніє, нормально виносить та народить здорову дитину
2) щоб знаючи перспективи жінки планували своє майбутнє
3) ’годинник тікає’ і не тільки репродуктивний, а і життя, треба на це зважати і планувати, немає запасного життя. Потрібно розставити пріоритети
Весняний Марафон• 03 июля 2024
Ответ дляДевальвация
и такое есть?
Так!
Кляну Україну щодня, бо змушені були повернутися😓
Виношу мозок чоловікові, що тут все гівно і треба їхати, будемо народжувати третю дитину, щоб виїхати родиною
Все абсолютно тут ненавиджу!
Весняний Марафон• 03 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Щоб допоміг мені не страждати морально, не вагатися.
Приїдьте в Києві на Берцоковець, в Львові на марсове поле, або в , Харків, який гатять без перестанку на нескінченне кладовище на цвинтарі і і кладовище будинків у самому місті
Привезіть сина в Александрівську лікарю на ’екскурсію’, хай поможе, як волонтер і там самі військові скажуть йому ’варто чи ні ’
Те, що кажуть люди з окопів дуже відрізняється від марафону
Аня+Федя=Данил• 05 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Польща
Обожнюю Польшу.Мені вона найкраще зайшла.
Благоуханочка• 10 июля 2024
Ответ дляСкромняшка
Так, там хороша робота, за професією. Працювала весь час, орендувала житло.
и чего вы вернулись? мужа сторожить?