Скромняшка• 22 апреля 2024
Син підліток кожного дня просить повернутися закордон
Син 14 років, самого не відправлю, без перебільшення кожного дня просить повернутися закордон. Там сподобалось навчання, спокійніше(тут погано спить), розуміє, що я там фінансово краще тягну. В мене серце розривається, бо я не хочу знову залишати чоловіка. Записалась до психолога, але щось не легшає.
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляНеваляшкина
Ну от і давайте реально дивитись на речі.
Далеко не всі сім´ї витримують випробування розлукою. У вас буде своє коло спілкування, у чоловіка своє. Тобто дуже великий шанс що сім´я розпадеться.
Чи великі проблеми у сина? Не хочу їх переменшувати. Але як на мене вони все ж не дотягують до того щоб ризикувати сім´єю
Тобто те що вирішуються фактично жити йому чи ні то не важливо?
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляСвекруховна
Почему в любом случае вывозить? Это какое-то новое правило, что в 14 лет надо обязательно вывозить?
Правило не правило, но необходимость ради выживания. Никто в своем уме не захочет отправить своего ребенка погибнуть на фронте в 18.
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
Не знаю, щось вирішити, щоб всі якнайменше постраждали.
Коли ваш син і ви менше постраждаєте? Коли житимете в Польщі чи коли він загине на фронті?
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Т.е. не класть жизнь взрослого под хотелки ребенка. У родителей своя жизнь и они ее проживают как считают нужным. Сын вырастет и будет жить как сам решит. Через 4 года сын уйдет от матери в свою жизнь, а она останется одна с жизнью которую не выбирала себе.
Ага, только через 4 года выехать он больше не сможет. И уже не выживет здесь.
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляБлагоуханочка
это с ума сойти можно
спихнуть ребенка в 14 лет абы куда, а мамо и тато будут друг другом наслаждаться
Ну в Британии обычная практика. У них дети живут при/в школах и с намного более раннего возраста.
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Не факт. Мій в глибокій депресії, 16 років. Виїхали всі разом Я з сином повертаюсь в Україну, чоловік залишається закордоном. Сину там некомфортно.
А в окопі йому комфортно буде?
західний_діалект• 08 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
Виїхали. Син задоволений, вчиться. Я сумую, дай Боже щоб швидше війна закінчилася!
Правильно зробили
НаБалКоніХодять• 26 декабря 2024
Ответ дляСкромняшка
Він в ній і вчиться,в ім. Лисенка. В Польщі йому краще((
Ой, автор нечего ему в Украине делать. Какой интструмент?
Поузеаввцте в Австрии можно есть аналоги нашей десятилетки
40каградусная• 31 декабря 2024
Автор, ви ж бачите який пздц в країні? Можливо, через пару років призов буде з 20, а ще через пару - з 18. Ще закидають думки, що країна втрачає молодь, і тому треба радикально стримувати її виїзд.
Якщо ви легкі на підьом, то можна раз в місяць-півтора на тиждень їздити додому. Якщо закони Польщі не такі сурові, і ніхто на вас не буде доносити, що ви сина залищаєтена 5-7 днів.
Вам повезло, що син знає чого хоче, що він до чогось прагне. Гірше, коли, як у більшості, ні риба, ні м´ясо. Ось, як мій. Він, якщо що, і воювати не зможе, але й не має до чого прагнути.
МЧСница• 02 января 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Так!
Кляну Україну щодня, бо змушені були повернутися😓
Виношу мозок чоловікові, що тут все гівно і треба їхати, будемо народжувати третю дитину, щоб виїхати родиною
Все абсолютно тут ненавиджу!
пабло ви. я вас теж ненавиджу -блокуйте
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Автор, а ребенко свободно говорит, Чита т и пишет по польс и. Раз Вы написали что ему там легко в школе.....там дз не задают почти это да. А вот знания у него есть после той учебы ещё и на иностранном языке.... И друзей своих бе там нашел? У чем м причина что ребенка туде тянет? Моя с зала что лучше в Харькове в подвале сидеть будет через м в село в центральной Украине снова вернётся. Вы там жили в каких-то хороших условиях? В хорошем населенном пункте? Очень странно что ребенок не хочет дома быть
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляСкромняшка
В Польщі улюблена музична школа залишилась((Мріє повернутися.
Так а где вы сейчас? Нет в городе Вашей м муз школы? Или репетиторов по инструменту который интересует
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляГерцогиня
А ваш муж против того, чтобы вы с сыном выехали в безопасную страну без войны и нормально жили?
В смысле? Так к автор хочу т жить с мужем и всей семьёй. И это нормально
Странно что ребенок готов снова жить без папы.... Моя дочка не хочет снова жить отдельно от папы например и я хочу жить со своей семьёй рядом! В своем родно городе.
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляУсміхайлик
Он что в 8 лет в школу пошел?
Может действительно колледж (лицей) в Польше с проживанием?
Ну получается что в 8.... Проблемы со здоровьем?
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляГрабля
Кожне рішення має свою ціну. У Вас в пріоритеті чоловік, страждає син. Якби навпаки - то страждав можливо чоловік чи родина розпалась би взагалі. Думайте хто Вам ближче. Взагалі набір ваги на стресі ще й у хлопця дуже серйозний симптом проблем, навіть переїдати не потрібно, погугліть кортизолову вагу що це таке. Це реально сильний збій і Ваш син в сильному стресі. Думайте.
А чому Ви повернулись в Україну раз сину там було добре?Щось не склалось, не знайшли собі роботу й прихисток,чи чоловік вимагав повернутись бо це не сімейне життя коли відстань?
Ну как бы 3 года жить отдельно это уже не смогу себя. С мужем можно попрощаться..... Автор не хочет терять семью
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Це ще рік. Син не хоче чекати стільки, йому морально важко, погано спить, набрав вагу на стресі дуже( Так, я мати року, що не можу себе в купу зібрати((
А в каком Вы городе автор?
Ванна Тазиковна• 15 января 2025
Ответ дляСкромняшка
Фортепіано.
Так а де Ви живут те в Україні? В нас є є музичні школи. І педагоги які можуть приватним чином давати уроки фортепіано.... Блін та моя донька із за війни балет кинула в Харкові.... Яким 6 років займалася.... І ми вимушені в селі були жити. Там тупо ніяких гуртків. Взагалі ніяких.... А в Харків повернулися . І в нас все є!!! Але дуже не дешево бо всі тільки приватне працює. Гос заборонено робити.... Ну балет за 2 роки тютю. Бо дитина вже форму втратила. Ходить просто на сучасні танці. Для фіз форми. Автор ви теж в селі же нічого немає?