Вступ дочки до українського вузу, перебуваючи закордоном

Ми переїхали відносно недавно - в грудні 2023 до Чехії. Донька в 11 класі, закінчує онлайн українську школу. Вчиться добре, але зрозуміло, що шанси вступу до чеського вузу - нульові.

Хто вивчав це питання? Чи є українські вузи, які мають дистанційну освіту? До війни планували вступ до ХАІ
показать весь текст
Люблю кетчуп 23 апреля в 15:45
Есть такие вузы, что даже на сессии ездить не нужно, ищите.
PORKA 23 апреля в 16:27
Ответ дляніколи такого не було
Нормально
Але як дитина буде далі карʼєру свою будувати в словаків з укр дипломом
Навіщо ці труднощі

Купа варіантів вчитись в Швейцарії дистанційно і з тим дипломом працювати всюди і в Україні також
Вища Швейцарська дистанційна освіта? У них війна чи коронавірус?
БолеИменее 23 апреля в 16:49
Глупо как-то сидя в Чехии, поступать в Украине, может все таки поучить язык, есть такие годовые курсы в Чехии
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 17:27
Ответ дляніколи такого не було
Боже
Ледащо що робила весь цей час ?
Ви не повірите, не ваш рівень
Лікувалась від нервового виснаження, спала 2-3 години за добу, закінчувала 11 клас. Дай Боже вашій дитині іноземну мову у такому стані за 4 місяці вивчити
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 17:27
Ответ дляочки_ннадо
Каразина дистанционка, Киевский политех, В Харьковских ВУЗАХ практически везде дистанционка . Очень многие ВУЗЫ Украины на дистанционном обучении. Берите тот в котором дочь хочет учиться звоните туда и узнавайте напрямую.
дуже дякую!
Тишком нишком 23 апреля в 17:57
Ответ дляАгент Пинкертона
дуже дякую!
Какую специальность для дистанционного рассматривает ваша дочь ?
Биохимия , например, дистанционно нереальна
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 19:59
Ответ дляТишком нишком
Какую специальность для дистанционного рассматривает ваша дочь ?
Биохимия , например, дистанционно нереальна
Комп’ютерна інженерія
Раз одела не бу 23 апреля в 21:24
Ответ дляPORKA
Вища Швейцарська дистанційна освіта? У них війна чи коронавірус?
Що вас дивує? В світі зараз дуже популярна дистанційна освіта. За Швейцарію не в курсі, а от в США є хороші універи, в яких дистанційно навчаються студенти з усього світу, і бакалаврат, і магістратура. Отримують повноцінні дипломи, працевлаштовуються по всьому світу.
3 2
оксюморон 24 апреля в 00:04
Ответ дляАгент Пинкертона
Комп’ютерна інженерія
В Праге хороший технический ВУЗ - ЧВУТ. Там бы ей учиться... А если на английском? Правда в ЧВУТ дороговато - 4 т.е. в год.
Но есть кстати и дешевле - в ЧЗУ информатика на английском 2 т.е. в год.
ніколи такого не було 24 апреля в 14:30
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви не повірите, не ваш рівень
Лікувалась від нервового виснаження, спала 2-3 години за добу, закінчувала 11 клас. Дай Боже вашій дитині іноземну мову у такому стані за 4 місяці вивчити
Дякую, звичайно що не наш рівень

Моя донька знає чотири мови
Має диплом європейського університету
Працює з 16 років
У свої 23 живе в Гамбурзі і подорожує світом
Бажаю і вашій успіхів у навчанні