23 апреля в 14:51

Вступ дочки до українського вузу, перебуваючи закордоном

Ми переїхали відносно недавно - в грудні 2023 до Чехії. Донька в 11 класі, закінчує онлайн українську школу. Вчиться добре, але зрозуміло, що шанси вступу до чеського вузу - нульові.

Хто вивчав це питання? Чи є українські вузи, які мають дистанційну освіту? До війни планували вступ до ХАІ
ніколи такого не було 23 апреля в 14:54
Є група фб
Вступ 2024
Там запитайте

Але навіщо , українські дипломи не признають у Європі
7 1
Чарівна патика 23 апреля в 14:55
а НМТ?
чому думаєте, що в чеський ВНЗ не поступить?
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 14:55
Ответ дляЧарівна патика
а НМТ?
чому думаєте, що в чеський ВНЗ не поступить?
мова на нулі, вона не хоче втрачати рік(
Не кую, не мелю 23 апреля в 14:56
ХПИ точно работает дистанционно.
У меня муж замдекана. Говорит, что обучение-то онлайн полностью. Но если понадобится решить какой-то вопрос, который раньше решался обхождением студентами ножками соответствующих отделов (проблемы с начислением стипендии и типа такого), то вот в вузе это никак не решено. Нет человека или людей, кто будет это делать вместо студента. Все работают всё на ту же зп, еще и под обстрелами, никто на себя лишнее брать не будет
Невидимка Майя 23 апреля в 14:56
А що дитина далі буде робити з укр.дипломом? Чому нормально не вчиться?
4 4 1
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 14:56
Ответ дляніколи такого не було
Є група фб
Вступ 2024
Там запитайте

Але навіщо , українські дипломи не признають у Європі
Дякую! Почитаю групу
Хоче навчатись в українському вузі, а там через 5 років побачим як буде
Не кую, не мелю 23 апреля в 14:56
Я не узнавала, но думаю, что абсолютно все харьковские госвузы работают дистанционно
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 14:58
Ответ дляНе кую, не мелю
ХПИ точно работает дистанционно.
У меня муж замдекана. Говорит, что обучение-то онлайн полностью. Но если понадобится решить какой-то вопрос, который раньше решался обхождением студентами ножками соответствующих отделов (проблемы с начислением стипендии и типа такого), то вот в вузе это никак не решено. Нет человека или людей, кто будет это делать вместо студента. Все работают всё на ту же зп, еще и под обстрелами, никто на себя лишнее брать не будет
То можливо у мене не корректна інформація, бо спілкувалась з батьками хлопців, може хлопцям важче це все організувати. Будем дізнаватись, дякую!
Не кую, не мелю 23 апреля в 14:58
Ответ дляАгент Пинкертона
То можливо у мене не корректна інформація, бо спілкувалась з батьками хлопців, може хлопцям важче це все організувати. Будем дізнаватись, дякую!
Не знаю. У мужа первокурсники обоих полов)
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 14:59
Ответ дляНевидимка Майя
А що дитина далі буде робити з укр.дипломом? Чому нормально не вчиться?
А по-вашому вчитись в українському вузі - то не нормально?
Невидимка Майя 23 апреля в 15:00
Ответ дляАгент Пинкертона
А по-вашому вчитись в українському вузі - то не нормально?
Ні, вони і раніше не давали актуальну освіту , зараз онлайн тис більше. Дитині в Європі цей диплом не погодиться, дивно, що вона не хоче прикласти зусиль для того, щоб справді вчитися і потім влаштуватися на роботу
8 2
Личко Невеличке 23 апреля в 15:01
Ответ дляНе кую, не мелю
ХПИ точно работает дистанционно.
У меня муж замдекана. Говорит, что обучение-то онлайн полностью. Но если понадобится решить какой-то вопрос, который раньше решался обхождением студентами ножками соответствующих отделов (проблемы с начислением стипендии и типа такого), то вот в вузе это никак не решено. Нет человека или людей, кто будет это делать вместо студента. Все работают всё на ту же зп, еще и под обстрелами, никто на себя лишнее брать не будет
А интересно, если закончится война, а дитятко будет учиться, то придется ехать за 500 км на учебу, т.к. в течение года не переводят.
So_so 23 апреля в 15:01
Напишите мне в личку
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 15:04
Ответ дляЛичко Невеличке
А интересно, если закончится война, а дитятко будет учиться, то придется ехать за 500 км на учебу, т.к. в течение года не переводят.
є дистанційна та заочна форма освіти, про це і тема
Не кую, не мелю 23 апреля в 15:03
Ответ дляЛичко Невеличке
А интересно, если закончится война, а дитятко будет учиться, то придется ехать за 500 км на учебу, т.к. в течение года не переводят.
Понятия не имею)
Мы не выезжали.
Личко Невеличке 23 апреля в 15:03
Ответ дляАгент Пинкертона
є дистанційна та заочна форма освіти, про це і тема
Тогда ищите с дистанционной изначально формой, т.к. сейчас это вынужденный шаг для большинства харьковских вузов. Но если конец войне, сразу за парту пригласят.
Не кую, не мелю 23 апреля в 15:04
Ответ дляЛичко Невеличке
Тогда ищите с дистанционной изначально формой, т.к. сейчас это вынужденный шаг для большинства харьковских вузов. Но если конец войне, сразу за парту пригласят.
Вы как-то даже с опаской это написали)
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 15:05
Ответ дляЛичко Невеличке
Тогда ищите с дистанционной изначально формой, т.к. сейчас это вынужденный шаг для большинства харьковских вузов. Но если конец войне, сразу за парту пригласят.
То ж про це і тема)
Але що значить ’пригласят за парту’? Є контракт на певну форму освіти, я так це розумію
Личко Невеличке 23 апреля в 15:05
Ответ дляНе кую, не мелю
Вы как-то даже с опаской это написали)
С опаской за ваше дитятко)
Личко Невеличке 23 апреля в 15:06
Ответ дляАгент Пинкертона
То ж про це і тема)
Але що значить ’пригласят за парту’? Є контракт на певну форму освіти, я так це розумію
Если изначально дистант, то да. Просто сейчас все вузы там работают в формате дистант.
Не кую, не мелю 23 апреля в 15:06
Ответ дляЛичко Невеличке
С опаской за ваше дитятко)
Мое в Харькове) Я как раз за окончание войны)
И вообще-то я немного в шутку написала. Понятно, что все за
Коли мовчу- приємна жінка 23 апреля в 15:06
Ответ дляАгент Пинкертона
То можливо у мене не корректна інформація, бо спілкувалась з батьками хлопців, може хлопцям важче це все організувати. Будем дізнаватись, дякую!
Дівчинці без проблем поступити і вчитися онлайн в українському вузі. А хлопчикам треба приписне з військомата.
автор Агент Пинкертона 23 апреля в 15:07
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дівчинці без проблем поступити і вчитися онлайн в українському вузі. А хлопчикам треба приписне з військомата.
будем шукати варіанти, ще наче трохи часу є
Раз одела не бу 23 апреля в 15:08
Ответ дляНе кую, не мелю
ХПИ точно работает дистанционно.
У меня муж замдекана. Говорит, что обучение-то онлайн полностью. Но если понадобится решить какой-то вопрос, который раньше решался обхождением студентами ножками соответствующих отделов (проблемы с начислением стипендии и типа такого), то вот в вузе это никак не решено. Нет человека или людей, кто будет это делать вместо студента. Все работают всё на ту же зп, еще и под обстрелами, никто на себя лишнее брать не будет
Довіреність від студента хоч на рідню, хоч на друга, і без проблем.
Донька дистанційно і сесії закривала, і курсову здавала, і відрахувалась, і обхідний підписала, і доки забрала по довіреності, це не проблема. Довіреність навіть без нотаріального завірення, на мейл універу.
Не кую, не мелю 23 апреля в 15:10
Ответ дляРаз одела не бу
Довіреність від студента хоч на рідню, хоч на друга, і без проблем.
Донька дистанційно і сесії закривала, і курсову здавала, і відрахувалась, і обхідний підписала, і доки забрала по довіреності, це не проблема. Довіреність навіть без нотаріального завірення, на мейл універу.
Возможно. Может, просто тем, у кого возникали проблемы, не на кого было доверенность писать.
Гуру троллинга 23 апреля в 15:21
Ответ дляНевидимка Майя
А що дитина далі буде робити з укр.дипломом? Чому нормально не вчиться?
Признает бакалавра, за это время выучит язык и будет поступать на магистра
ніколи такого не було 23 апреля в 15:22
Ответ дляАгент Пинкертона
А по-вашому вчитись в українському вузі - то не нормально?
Нормально
Але як дитина буде далі карʼєру свою будувати в словаків з укр дипломом
Навіщо ці труднощі

Купа варіантів вчитись в Швейцарії дистанційно і з тим дипломом працювати всюди і в Україні також
ніколи такого не було 23 апреля в 15:23
Ответ дляАгент Пинкертона
мова на нулі, вона не хоче втрачати рік(
Боже
Ледащо що робила весь цей час ?
Невидимка Майя 23 апреля в 15:38
Ответ дляГуру троллинга
Признает бакалавра, за это время выучит язык и будет поступать на магистра
Ні, вона не стане спеціалістом з таким навчанням. Диплом за сало в Європі не підійде
1 1
очки_ннадо 23 апреля в 15:40
Каразина дистанционка, Киевский политех, В Харьковских ВУЗАХ практически везде дистанционка . Очень многие ВУЗЫ Украины на дистанционном обучении. Берите тот в котором дочь хочет учиться звоните туда и узнавайте напрямую.
1 1