24 апреля в 21:30

Больше паспорт за границей для мужчин получить невозможно

Фото документа прикладываю.
Я в тихом абалдении.
Если раньше при обновлении данных в консульстве все-таки можно было получить, то теперь только в Украине.
И в чем отличие от кореи, совка?
Да. Я говорю на русском.
Нет. Я не матрёшка.
Нет. После снятия анонимов не приду.
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-...
показать весь текст
natlem 25 апреля в 00:12
Ответ дляnata.ant
Ну так може в 15 років робили,чи ви думаєте всі відразу біжать робити новий паспорт в 16,якщо є дійсний,то ніхто не переробляв
Тим більше, що консульства відмовлялися брати документи на оформлення паспорту, якщо його термін дії був більше 3-х місяців. Казали приходить строго за три місяці, я була свідком як жінку у Варшаві так посилали, а їй США відмовилися візу ставити, бо до кінця терміну дії паспорта було місяці 4. А український консул відправляв, щоб приходила коли три місяці буде.
Типу той паспорт за кордоном так легко зробить було, то квест ще той.
natlem 25 апреля в 00:17
Ответ дляSoufit
Як це, з літа 2022?
Мій сусід з Чехії на Різдвяні канікули приїздив
Наприкінці серпня 2022 вже не випускали, хоча офіційно заборона вийшла у вересні 2022.
5 2 1
nadia-74 25 апреля в 00:18
Ответ дляSolly85
Единственное, им чуть легче с заграном - они его в 16 сделали. А как с внутренним паспортом - непонятно( видимо, никто не будет получать
Если люди заграницей ,зачем им внутренний ?
Olga Zelenyak 25 апреля в 00:18
Ответ дляОлечка79
Ну вот у моего мужа есть все законные основания . Не купленные . Он не прячется и в военкомате буквально недавно отмечался .Но для меня этот закон очень глупо выглядит , ибо все выехавшие выехали законно . Особенно те, кто много лет не живет в Украине . Какие основания им отказывать в выдаче паспортов если люди так само выезжали законно ? И да, я не понимаю людей которые радуются этому неадекватному решению властей
Не думаю, что он для кого-то выглядит умным. Сложно понять его цель. Разумную я имею ввиду цель.
nata.ant 25 апреля в 00:21
Ответ дляЮля Неюля
Польща готова допомогти Україні повернути додому чоловіків призовного віку.

Польський міністр оборони Владислав Косіняк-Камиш зазначив, що Польща раніше вже пропонувала Україні допомогти повернути військовозобов´язаних людей, адже українські громадяни мають обов´язки перед своєю державою.

’Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських хлопців у готелях і кафе, і чують про те, яких зусиль нам коштує допомога Україні’, — сказав міністр.
А що,міністр оборони Польщі вже вирішує,кого відправити в Україну а,кого ні?
Олечка79 25 апреля в 00:24
Ответ дляOlga Zelenyak
Не думаю, что он для кого-то выглядит умным. Сложно понять его цель. Разумную я имею ввиду цель.
То Вы видимо не читали комменты наших в тг каналах и в тик токе. Яв шоке была с того сколько идиотов откровенно рады этому недозакону.
22 2 1
nadia-74 25 апреля в 00:47
Ответ дляnata.ant
Ну так може в 15 років робили,чи ви думаєте всі відразу біжать робити новий паспорт в 16,якщо є дійсний,то ніхто не переробляв
Зараз дочка з товаришем приїжджає на канікули ,їй,17 , хлопцю буде 17.То я тільки попросила / наказала передати його мамі щоб зробив терміновий .За 3 тижні надіюсь отримає
4 1
nata.ant 25 апреля в 00:49
Ответ дляnadia-74
Зараз дочка з товаришем приїжджає на канікули ,їй,17 , хлопцю буде 17.То я тільки попросила / наказала передати його мамі щоб зробив терміновий .За 3 тижні надіюсь отримає
Хто в Україні так,нехай обов´язково роблять
nadia-74 25 апреля в 00:51
Ответ дляnatlem
Наприкінці серпня 2022 вже не випускали, хоча офіційно заборона вийшла у вересні 2022.
З 18 ти студентів не випускають?
nadia-74 25 апреля в 00:53
Ответ дляnata.ant
Хто в Україні так,нехай обов´язково роблять
Так отож ,навчаються в Польщі .
Ще й кажу дочці ,а вона не розуміє ,каже що брєд несу
Ну надіюсь його мама відреагує.
nata.ant 25 апреля в 00:54
Ответ дляnadia-74
Так отож ,навчаються в Польщі .
Ще й кажу дочці ,а вона не розуміє ,каже що брєд несу
Ну надіюсь його мама відреагує.
Ні,нехай робить обов´язково.
nadia-74 25 апреля в 00:55
Ответ дляnata.ant
Ні,нехай робить обов´язково.
А скільки він буде дійсний ?
Але навіть 4 роки і то не завадить.
nata.ant 25 апреля в 00:56
Ответ дляnadia-74
А скільки він буде дійсний ?
Але навіть 4 роки і то не завадить.
З 16,вже на десять видають,тому нехай обов´язково робить,і донька ваша,теж нехай зробить на всякий випадок
Юлия.net 25 апреля в 00:57
Ответ дляBad.girl
Як я розумію, ті хто виїхав законним шляхом не мають проблеми в´їхати, зробити і повернутися.
НУ так законы у нас каждый день меняються, вчера ты выехал законно, а сегодня уже права на это у тебя по тем же основаниям нет. Вы как не в Украине живете. А особенно тут будет законно для парней лет 18-19-ти, которые уже лет 5, ато и больше живут за границей, но пока граждане Украины.
Юлия.net 25 апреля в 00:58
Ответ дляSolly85
Единственное, им чуть легче с заграном - они его в 16 сделали. А как с внутренним паспортом - непонятно( видимо, никто не будет получать
с 14 лет ID карта вроде бы, но не знаю не сколько ее в 14 выдают, стандартно на 10 лет
nadia-74 25 апреля в 00:59
Ответ дляnata.ant
З 16,вже на десять видають,тому нехай обов´язково робить,і донька ваша,теж нехай зробить на всякий випадок
Дочці зробили другий літом і дуже був в нагоді коли перший вкрали на вокзалі В мене чоловік передбачливий ,всі по два маємо.
nata.ant 25 апреля в 01:00
Ответ дляnadia-74
Дочці зробили другий літом і дуже був в нагоді коли перший вкрали на вокзалі В мене чоловік передбачливий ,всі по два маємо.
Ви молодці,а ми всі по одному,в мене ще донька лише дев´ять років має,але теж треба зробити новий
Полковой раввин Изя 25 апреля в 01:04
Ответ дляЮлия.net
с 14 лет ID карта вроде бы, но не знаю не сколько ее в 14 выдают, стандартно на 10 лет
Особам віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 4 роки.
Особам, яким виповнилося 18 років, паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 10 років.
natlem 25 апреля в 01:06
Ответ дляnadia-74
З 18 ти студентів не випускають?
Від кінця серпня 2022 вже ні. Щось там по студентам медикам нещодавно прийняли, наче на 1 семестр можна по обміну поїхати, але з купою дозвільних документів і з обмеженням по віку, по курсу і т.д.
Annalise 25 апреля в 01:09
Это дно….
9 2 1 1
Полковой раввин Изя 25 апреля в 01:16
Ответ дляAnnalise
Это дно….
Нет ))))
nata.ant 25 апреля в 01:16
Ответ дляПолковой раввин Изя
Нет ))))
А що? По вашому
Олечка79 25 апреля в 01:16
Ответ дляПолковой раввин Изя
Нет ))))
Думаете еще стучать и стучать будут ?)))
Solly85 25 апреля в 01:17
Ответ дляЮлия.net
с 14 лет ID карта вроде бы, но не знаю не сколько ее в 14 выдают, стандартно на 10 лет
В 14 лет выдают ее на 4 года, до 18
Полковой раввин Изя 25 апреля в 01:17
Ответ дляОлечка79
Думаете еще стучать и стучать будут ?)))
Еще стучать и стучать!
Полковой раввин Изя 25 апреля в 01:18
Ответ дляnata.ant
А що? По вашому
Ой, еще много можно придумать при богатой фантазии!
Юлия.net 25 апреля в 01:18
Ответ дляSolly85
В 14 лет выдают ее на 4 года, до 18
Зрозуміла. Дякую за відповідь)
Annalise 25 апреля в 01:18
Ответ дляRemensa
Хто там ржав з росіянців і ПК? Вам тепер весело?
Да им все хоть ссы - все божья роса
Сегодня «радовались» якобы «мобилизации» в ордло, а там всего лишь навсего весенний призыв, как никого не гнали насильно в окоп, так и не гонят…
15 1
katshmat 25 апреля в 01:18
Ответ дляjulil
Да нарушение международных договоров и Женевской конвенции посерьезней прецедент…
Согласна. Наша конституция уже никем серьезно не воспринимается. Бумажка. С такого все и начинается.
9 1
katshmat 25 апреля в 01:21
Ответ дляПолковой раввин Изя
Я думаю, что так и будет. Специальные украинские батальоны в армиях ключевых европейских стран.
Это не так и плохо. Туда я б может и пошла. По крайней мере тебя без патронов не оставят на передке потому что ты не забашлял командиру.
3 2