Швабристка• 25 апреля 2024

КЛІМАКС/ чого ви не знали☝️

Все, що чула про нього - це приливи, погане самопочуття.
І от він прийшов до мене, почався збій циклу, на нервах трохи нудило, зробила тест і трохи заспокоїлась.
Ніде не потрапляв на очі нічий досвід, що зміниться, як проходить і т.п.
Саме несподіване і погане, що я за 3 місяці набрала 3 кг і навіть це не саме страшне: вони всі на талії і постійне почуття здуття, та і з жкт зміни не на краще.🥲
Дуже сподіваюсь, що з часом організм увійде в нову колію і почуття легкості повернеться.
Поділіться, прошу, своїм досвідом, бажано позитивним, що робили для позбавлення неприємних змін і що реально вам допомогло.❤️
Аль де Барановна• 26 апреля 2024
Ответ дляmila88
Коли почались припливи та шалено при цьому калатало сердце,то я звернулась до гінеколога. Пройшла УЗІІ молочної залози,внутрішньовагінальне узі,мамографію ,потоім лікар призначила гормоно-замісну терапію,саму мінімальну дозу. Мені допомогло,припливи практично зникли,може бути зранку один раз,а так все ок.
А что назначили в качестве згт? И как долго пить? Как вес на згт?
Аль де Барановна• 26 апреля 2024
Ответ дляМарина71 Киев
В 51 начался ад- давление 160- 130, при моем низком 110-80 всю жизнь. Приливы каждые два часа. Сердце колошматилось в минуту 120 ударов в покое. Все стало болеть ,делать толком ничего не могла- усталось страшная. Летом потом заливало страшно. Пошла к своему гинекологу,узи,анализы кучу и на гормоны, мамография . Назначил минимальную дозу Заместительная гормональная терапия . Пью 6 месяцев- как на свет народилась. Летаю как в 20 лет. Весь ужас прошел что был. Каждые полгода к гинекологу ,раз в год мамографию, но пойду на узи груди. У меня до этого были узлы в груди- оперировали сделали секторальную резекцию,поэтому грудь на контроле. Всем здоровья и не мучайтесь.
Какой препарат Згт? И как вес на нем
АнтиТроль• 26 апреля 2024
Тазолок выписали пить три месяца. Забываю пить- работа, дочь-подросток, старенькая Мама.Мне 52
Ушла и Пришла• 26 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
А что за препараты повлияли на кишечник?
там, где есть в составе цимецифуга
lith_oops• 26 апреля 2024
Ділюсь: з дуже високою долею ймовірності проблеми з ШКТ пройдуть, якщо перейдете на безлактозні продукти. Бо з віком все складніше засвоюється лактоза. Теж на клімакс думала, але, якщо й так, то тільки на засвоєння лактози то вплинуло. Навіть одне капучіно може наробити проблем.
lith_oops• 26 апреля 2024
Ответ дляКвартираЧья
Приливы и общее состояние часто наследственное. У моих было, теперь вот думаю что меня ожидает. Мне 43, тоже цикл сократился, пмс во всей красе несколько лет.
Сто відсотків спадкове. В мене ні в кого в родині не було, і в мене немає. А без них нормально проходить, нічого страшного.
Бачу_майбутнє• 26 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
Я шокована... Але це певно тоже якісь відхилення... Хоча. Як мені розповідала генетик, що це в утробі у нас формується певна кількість яйцеклітин. І поки всі не дозріють, то клімаксу не буде.
В утробе у нас формируются все яйцеклетки - наши бабушки откладывают в зародыше нашей мамы свои яйца как бы. Мы это клетки нашей бабушки по матери плюс клетки нашего отца.
Розвідка Маші• 26 апреля 2024
Не бойтесь климакса, девочки. Моей маме почти 72.
автор Швабристка • 26 апреля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Будильник очень помогает в этом деле)
автор Швабристка • 26 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
А я пʼю каву з домашнім молоком, треба виключити, напевно
lith_oops• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Спробуйте десь тиждень пити з безлактозним.
Сиру та кисломолочних продуктів це менше стосується, але для чистоти експерименту спробуйте перейти на безлактозні продукти. Я навіть не думала, що це настільки важливо. Мучилась кілька років. Зараз вживаю тільки безлактозні - й забула взагалі про ці проблеми...
lith_oops• 26 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Я погоджуюсь, багато залежить від нашого відношення. Мені подобається клімакс. Немає ПМС, я дуже цьому рада. Ось було один раз за рік, я вже забула, який це капець.
автор Швабристка • 26 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Прекрасно выглядит ваша мамочка!
Моя тоже хорошо выглядит, не такая стройная, но она всегда была «сбитая», сестра в нее комплекцией.
А я всегда худая и тонкая была, а теперь резко плотнею что и непривычно и не комфортно без привычной легкости
автор Швабристка • 26 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Спробую для чистоти експерименту)
Я взагалі дуже молочна, сподіваюсь, досить легко пройде цей досвід
Я іноді практикую добове голодування, то таке класне почуття легкості завжди було, а тепер навіть і це не допомагає.
Дам час організму на перебудову
lith_oops• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Спробую для чистоти експерименту)
Дам час організму на перебудову
Я теж дуже молочна, я не можу без молока.
Але є свої плюси. Безлактозні продукти смачніші, багато людей їдять їх через смак. Якщо зовсім не сподобається, то є лактаза в таблетках, можете таблетки просто купити - і не міняти раціон.
Сподіваюсь, вам це допоможе. Я як на світ народилась. То була як бульбашка, і ніякі еспумізани не допомагали. Коли вживаю тільки безлактозні продукти - все чудово.
АнтиТроль• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Будильник очень помогает в этом деле)
Спасибо за лайфхак!!)))Кручусь, забываю в напоминалки заносит, скоро узнаю остальные результаты, буду уже систематично себя восстанавливать)))
автор Швабристка • 26 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Я зацікавилась, ви так розповідаєте, що захотілося спробувати,
А які вам подобаються, можете назви чи фото скинути?
lith_oops• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Я в Словаччині, тут інші. Коли була в Україні брала польське щось таке фіолетове, не пам´ятаю вже назву. В Велмарті великий вибір безлактозних продуктів.
автор Швабристка • 26 апреля 2024
Ответ дляlith_oops
Дякую
Взагалі, мені подобається відсутність критичних днів, як такого пмс у мене і так не було. Лиш досягнути легкості в тілі і буду зовсім щаслива 😄
Альдебаран• 26 апреля 2024
Ответ дляОцененная
У меня в 40(
у меня тоже в 40. Без приливов, без каких-либо жалоб ..просто прекратились месячные. была на УЗи, сдала анализы. Сейчас абсолютно норм состояние. Может на 2 кг поправилась Летаю))
Врач сказала, что есть небольшой процент женщин, у которых климакс проходит бессимптомно.
Аль де Барановна• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Есть безлактоное молоко, я его покупаю
Акукарача• 26 апреля 2024
Ответ дляМарина71 Киев
Мені 51, третій місяць приймаю згт (фемостон 1/10), до цього 3 роки приймала фіто гормони, потім вони перестали допомогать, сама велика проблема - це порушення сну і приливи, з якими ще можно миритися було, але не висипатися постійно це жах ((( зараз почуваю себе норм на згт, нічого не хвилює, секс регулярний и часто )) місячні регулярні. Що ви приймаєте з згт? І яка доза?
Галя із Дарниці• 26 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
А с давлением что? Нормализовалось? Для меня это самое неприятное в этом всем((
Тепер АТ вище 185/116 не підвищується (буває рідко систолічне значення 185, більше до 180 систолічне значення АТ), але і ’норма’ АТ моя тепер 140/90. Гіпертонія і раніше була. Тиск вперше підвищився ще у студентські роки, потім вже дізналася про перепади АТ (ранком було 100-115/65-80, ввечері 150-170/100-110, щодня). Потім став тиск постійно підвищеним,, буває високим, бувають гіпертонічні кризи.
Пенек Возмездия• 26 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
А фітогормони приймали три роки за призначенням лікаря? Мені написав мій лікар тільки на три місяці. А далі, якщо будуть турбувати симптоми Фемостон.
Акукарача• 26 апреля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Фітогормони призначила лікар, за моїм бажанням, бо в той лікарки що я тоді ходила, був девіз : від клімаксу ще ніхто не вмер, само пройде… я стала читати і взнала про фіто гормони і потім поміняла лікаря. Фіто гормони допомагали десь 2 роки, потім симптоми повернулися, рік підбирали препарати, допомагали вони 1-2 місяця і все. Майже рік мучилася і після обстеження перейшла на згт. Місячні зараз регулярні, але це вже і напряжно 😊 у вівторок іду на плановий огляд до ендокринолога гінеколога
Пенек Возмездия• 26 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
Дякую! При фітогормонах були регулярні місячні,як при згт, чи тільки ставало легше?
Галя із Дарниці• 26 апреля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Неточності є у реченні в коментарі (помилка у цифрі) - АТ був неконтрольований, без причини міг підвищитися до 200/120, одного разу до 220/127 підвищився тиск. Вночі найвищій тиск був. На фоні високого тиску симптоми стенокардії іноді з´являтися почали (коронароспазм). Є гіпертонія, але такого не було раніше. На той період холестерин був у нормі, лише було деяке відхилення від норми в ЛПНЩ та мінімальне відхилення в ЛПВЩ, коефіцієнт атерогенності в нормі. ЗГТ не приймала. Лише купляла препарати у складі яких циміцифуга, потім Аб´юфен, потім Доппельгерц Актив Меноактив, потім перейшла на Меномедін + препарати призначені кардіологом і неврологом. Коли з´явилася харчова алергія, почала виявляти продукти і виключати з раціону. І все це в період пременопаузи і менопаузи.
Здоров´я Вам
Оцененная• 26 апреля 2024
Ответ дляАльдебаран
Наверное, вам повезло)
No problems• 26 апреля 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Нет, не что хочешь. Например, такие продукты, как сахар, пшеничная мука, сливочное масло и все, что их содержит в моей жизни отсутствуют. Я питаюсь по меню от диетолога. Там очень важно соблюдать КБЖУ. Есть продукты, например, которые можно только утром. Взвешивать нужно все, чтобы не съесть больше или меньше, чем положено
Поняла( Все сложно и еще +взвешивание
tushka123• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Кто принимает не гормональные препараты, витамины, например, и какими вы довольны?
Всё очень индивидуально! Чем довольна Маша, не подошло Лене. Поэтому тут только пробовать на себе.