Швабристка• 25 апреля 2024
КЛІМАКС/ чого ви не знали☝️
Все, що чула про нього - це приливи, погане самопочуття.
І от він прийшов до мене, почався збій циклу, на нервах трохи нудило, зробила тест і трохи заспокоїлась.
Ніде не потрапляв на очі нічий досвід, що зміниться, як проходить і т.п.
Саме несподіване і погане, що я за 3 місяці набрала 3 кг і навіть це не саме страшне: вони всі на талії і постійне почуття здуття, та і з жкт зміни не на краще.🥲
Дуже сподіваюсь, що з часом організм увійде в нову колію і почуття легкості повернеться.
Поділіться, прошу, своїм досвідом, бажано позитивним, що робили для позбавлення неприємних змін і що реально вам допомогло.❤️
Ответ дляПрагматик флегма
Можливо ще треба звикнути. Бо я навіть світшоти не ношу, бо для мене неприпустимо, що одяг не можна розстібнути. Як бабця у кофтинках
P.s. насправді у всіляких з молніями чи гудзикаии, але ж це зараз не модно.
Ну не знаю... Я там підписана на дамочку одну на Шафі в неї оригінальний шмот з Зари, то доволі крутезні кофти на застібках попадаються. До речі, їх одразу розмітають. Але тут справа звички і стилю. Я вже не один рік із спортивного одягу не вилажу. В мене навіть декілька суконь вже два роки з бірками вісить )))
ЧупакабраЗеБест• 26 апреля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Не слушайте, эта девушка от всего умирает, от антидепрессантов, от гормонов и прочего. Вы покажите мне человека, который сможет жить при гипотериозе без гормонов щж?
можно жить, зависит от стадии дефицита.
Коли почались припливи та шалено при цьому калатало сердце,то я звернулась до гінеколога. Пройшла УЗІІ молочної залози,внутрішньовагінальне узі,мамографію ,потоім лікар призначила гормоно-замісну терапію,саму мінімальну дозу. Мені допомогло,припливи практично зникли,може бути зранку один раз,а так все ок.
Мальдивирую• 26 апреля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
в мене тільки приливи
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
по ночах
вже два роки
ось чекаю, коли це припиниться
Що таке приливи?
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗнову Я
Зашла в эту тему и приуныла. Все мне казалось, что это нескоро. Пока не начался.. Мне сейчас 40, стоит мирена. Смотрю у девочек и ранний бывает климакс.
Не настраивайтесь сразу на плохое, спросите у женщин вашего рода, как у них проходило, возможно, и у вас так будет.
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Автор, мне тоже 50, все идет так как вы описали. Была у врача, прошла все исследования, врач ничего не назначила, говорит, наблюдаем. Но.. У меня уже пару месяцев одолевает вечером и ночью зуд по телу, особенно в руках и ногах. Пью цитрин, он хорошо снимает зуд. Как-то так. У меня вопрос насколько безобидно длительно пить антигистаминные препараты
Тело почёсывалось, но думаю, нервное.
Антигистаминное может, лисички пропить, натуральный продукт, месяц пить
Дама_с_коготками• 26 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
Я шокована... Але це певно тоже якісь відхилення... Хоча. Як мені розповідала генетик, що це в утробі у нас формується певна кількість яйцеклітин. І поки всі не дозріють, то клімаксу не буде.
Когда то интересовалась , иногла так бывает .
Это семейное ... и того села , откуда корни.
А_я_ЛОЖУ!• 26 апреля 2024
Ответ дляФизрукая
В мене уже рази 3-4 на рік є цикли, коли місячні починаються на 14 день
А скільки вам років? У мене також цикл скоротился, 14 днів.
Біток чи ефір?• 26 апреля 2024
Ответ дляЗнову Я
Все нормально, якщо ставитися до цього процесу, як до природнього
Марина71 Киев• 26 апреля 2024
В 51 начался ад- давление 160- 130, при моем низком 110-80 всю жизнь. Приливы каждые два часа. Сердце колошматилось в минуту 120 ударов в покое. Все стало болеть ,делать толком ничего не могла- усталось страшная. Летом потом заливало страшно. Пошла к своему гинекологу,узи,анализы кучу и на гормоны, мамография . Назначил минимальную дозу Заместительная гормональная терапия . Пью 6 месяцев- как на свет народилась. Летаю как в 20 лет. Весь ужас прошел что был. Каждые полгода к гинекологу ,раз в год мамографию, но пойду на узи груди. У меня до этого были узлы в груди- оперировали сделали секторальную резекцию,поэтому грудь на контроле. Всем здоровья и не мучайтесь.
Марина71 Киев• 26 апреля 2024
Ответ дляЗнову Я
Климакс не связан с миреной. У меня она стояла три раза по 5 лет.Все отлично с ней было.
Ушла и Пришла• 26 апреля 2024
Мне в этом году 50.
Цикл регулярный, но обильность уменьшилась.
Штормить меня начало после 45ти,тогда и пошла к врачу.
Назначили пить соответствующий препарат
Вот тогда то и я вляпалась по полной: оказалось, что этот препарат спровоцировал у меня диспепсию кишечника.. Чего только мне не обследовали, что бы выяснить причину моих проблем, я прошла ВСЕ, включая колоноскопию...
Теперь у меня проблемы с медикаментами: 3й препарат от повешенного давления меняют- предыдущие 2 вызывали диспепсию.
Назначили пить соответствующий препарат
Блискавична• 26 апреля 2024
В мене збої циклу почалися ще десь в 38-39, дуже короткий став, ще й на фоні міоми. Я все це налагодила бадами, пила прямо багато всього по схемі, і це мені все налагодило дуже добре, міома навіть трохи зменшилася.
Роки у 44 почалися кількамісячні паузи, потім припливи, були епізоди коливань настрою. Я змінила деякі бади, почала спеціальні для менопаузи, і за кілька місяців все стало знову майже як раніше. Якщо що - пила Menovital, потім NOW Foods Menopause Support, потім Menopace, міняла курсами, все працює.
Проблеми з ШКТ останнім часом теж додалися, але це я, сподіваюся, вирішила, недавно пройшла обстеження і отримала розʼяснення і терапію від гастроентеролога. За харчуванням намагаюся стежити, тому вага майже без змін. Спорт і йога присутні, статтєве життя теж, тому можу сказати, що після недовгого перехідного періоду в мене все повертається до норми. Обличчя стало трохи видавати вікові зміни (я довго виглядала значно молодше), з цим також намагаюся боротися, але вже не одними бадами :) Зараз 46, будемо дивитися, як далі, але поки сподіваюся, що обійдуся без ЗГТ.
До речі, гінеколог сказала, що у такому віці половина пацієнток теж у менопаузі, тож це не те, щоб такий ранній початок.
Знову Я• 26 апреля 2024
Ответ дляМарина71 Киев
у меня нет еще климакса, я просто подумала, что с миреной и не пойму когда он начнется, менструации и так нет
Принцепесочка• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Тело почёсывалось, но думаю, нервное.
Автор, спасибо большое за тему. Много нового почерпнула, да и радует, что не так и мало нас таких на советчице
. Советчица все же очень неплохой ресурс в наше непростое время
Злюсь до кипіння• 26 апреля 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Воно то все чудово, тільки як носити цю термобілизну в повсякденному житті та вночі? Слабо уявляю.
Вночі замість піжами. Є вовна-шовк, але вона дуже дорога. Є мериносова, тоненька, дешевше. Є синтетичні і напівсинтетичні. Вдень взимку можна запросто, влітку і не треба.
У мене співробітниця страшенно пітніє, аж ллється. То єдиний одяг, який рятує її взимку - це професійний туристичний.
Прагматик флегма• 26 апреля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую, не знала. Але думаю, що все одно краще згт, бо є прояви остеопорозу, болять устави, немає сил, безсоння, і навряд чи термобілизна всьому цьому зарадить. І до того ж, немає протипоказань
просто лікарка попалася, яка не любить згт, а я довірилася. От оглядуючь назад і думаю - нащо я те терплю вже 3 роки?
Ще згадала: з´явилися мігрені. Причому саме мігрені, а не ’головний біль’
просто лікарка попалася, яка не любить згт, а я довірилася. От оглядуючь назад і думаю - нащо я те терплю вже 3 роки? Ще згадала: з´явилися мігрені. Причому саме мігрені, а не ’головний біль’
Марина71 Киев• 26 апреля 2024
Ответ дляЗнову Я
У меня тоже не было менструации с миреной ,это почти всегда с ней так. Главное к врачу на контроль ходите и все.
Знову Я• 26 апреля 2024
Ответ дляМарина71 Киев
спасибо! да, хожу раз в год на осмотр и узи
Аль де Барановна• 26 апреля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Мне в этом году 50.
Назначили пить соответствующий препарат
А что за препараты повлияли на кишечник?
Пенек Возмездия• 26 апреля 2024
Ответ дляmila88
А яку саму мінімальну? Фемостон?
Та_шо_ж_таке• 26 апреля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Как интересно.А если не секрет,откуда корни вашей бабушки и мамы.Хоть область назовите.
Я натуралка• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Вот у меня ощущение вздутия.
И ранее был стул регулярный, 1-2 раза в день, нормальный. Сейчас запоры, нет чувства облегчения. И геморрой дает о себе знать
Вы точно мои все симптомы описываете . И возраст у нас одинаковый . Я вот хочу попробовать «Ременс контроль веса».
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Моей маме 71, климакс с 39. Выглядит она отлично.
Здорово! Я внутренне настроена выглядеть также
посмотрим, как установка сработает) я позитивная по жизни, война подпортила правда
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ для_Homyak_
А можна дуже-дуже особисте питання?
Спробуйте, чому ні?
Ні за холодну воду• 26 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Спасибо 🙏
А можете фото сбросить, какие именно? И где покупаете?
Покупаю на iHerb. Вы можете выбрать свой какой-то вариант. Магния бывает много видов. Этот мне подошел отлично.
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
це жирова прослойка збільшилась
Якби поступово, то може і не помітила б, а то враз
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Всем отписавшимся также огромная благодарность 🙏 начинаешь понимать, что к чему и что перестройка организма такая и есть
Швабристка
• 26 апреля 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Спасибо Вам! ❤️ И всем девочкам за опыт и советы!
Женского и просто человеческого счастья всем!❤️❤️❤️