25 апреля в 22:33

В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
показать весь текст
олена олена 26 апреля в 00:31
Ответ дляЮлия.net
ДП Документ не у всіх країнах є
Людина писала з Німеччини, не важко було здогадатися)
4 1
олена олена 26 апреля в 00:37
Ответ дляТайТаке
Та не , я не могу купить то что не продается.
Для Вас дивина корупція у нас в країні? Це тільки зараз таке? А коли не було її? Воно вже в шкіру вʼїлося, десятиліттями. Ще не одне покоління буде випльовувати…
І я переконана - починати викорінювати треба з себе
5 3
marina26 26 апреля в 00:38
Ответ дляолена олена
Інваліди нічого не купили. Але куплених довідок дуже багато, може більше, ніж справжніх. Як виявити? Які у вас ідеї?
Ну так пусть те кто этот россадник плодил и думают, принимая еще первый закон про инвалидов многие потирали руки зная цифры которые сейчас поплывут в карманы, почему к ним нет санкций знаете, потому что делятся!
олена олена 26 апреля в 00:39
Ответ дляmarina26
Ну так пусть те кто этот россадник плодил и думают, принимая еще первый закон про инвалидов многие потирали руки зная цифры которые сейчас поплывут в карманы, почему к ним нет санкций знаете, потому что делятся!
Я за, «пусть»
marina26 26 апреля в 00:40
Ответ дляМиззери
Что-то подозреваю комиссия будет гораздо более придирчивая теперь
Или более дорогая)))
ТайТаке 26 апреля в 00:40
Ответ дляолена олена
Для Вас дивина корупція у нас в країні? Це тільки зараз таке? А коли не було її? Воно вже в шкіру вʼїлося, десятиліттями. Ще не одне покоління буде випльовувати…
І я переконана - починати викорінювати треба з себе
Так я не торгую запрещенкой.

Для вас дивина что посадовци за это отвечают ?
Masushki2 26 апреля в 00:40
Ответ дляГоворилка
Но Безуглая же!..

Не хочешь воевать - сдай паспорт. Сдал паспорт - не гражданин, иди в тюрьму. Хочешь выйти из тюрьмы - иди воевать
А давайте безуглу с семьей в окопы .
И без права уволиться , кроме летального исхода .
15 1
Юлия.net 26 апреля в 00:41
Ответ дляолена олена
Інваліди нічого не купили. Але куплених довідок дуже багато, може більше, ніж справжніх. Як виявити? Які у вас ідеї?
Я вам більше скажу, людей, які реально інвалідність мають, але оформлювали тільки після лютого 24 року не мало, і їх ганяли і в обласні МСЕК і не один раз, а з деяких і хабарі вимагали, так що тут звісно треба неупереджену комісію, а де її взяти? По факту будуть ті ж самі комісії, але будуть виконувати ’норму’ зняття інвалідності.
олена олена 26 апреля в 00:41
Ответ дляТайТаке
Так я не торгую запрещенкой.

Для вас дивина что посадовци за это отвечают ?
Я теж не торгую. І не купую. І дитину вчу такого в майбутньому не робити. На інше вплинути не можу
7 1
ТайТаке 26 апреля в 00:42
Ответ дляолена олена
Я теж не торгую. І не купую. І дитину вчу такого в майбутньому не робити. На інше вплинути не можу
Та вапще вы маладец.
Только не понятна суть ваших претензий к людям к которым вы не имеете никакого отношения?
3 1
олена олена 26 апреля в 00:42
Ответ дляТайТаке
Та вапще вы маладец.
Только не понятна суть ваших претензий к людям к которым вы не имеете никакого отношения?
Які у мене претензії? І до кого?
5 1
ТайТаке 26 апреля в 00:42
Ответ дляолена олена
Які у мене претензії? І до кого?
Почитайте свои посты
Masushki2 26 апреля в 00:43
Ответ дляМиззери
В первые сутки войны вроде пропускали мужиков , думаю теперь власть локти кусает
Нет, после 4.00 не выпускали призывного возраста.
У меня так подруга с племянником в 3.00 прошли границу.
А в 5.00 позвонили домой , а им сказали , что война ...
олена олена 26 апреля в 00:44
Ответ дляТайТаке
Почитайте свои посты
У мене жодних претензій. Що стосується корупції - так , її треба викорінити. Як це зробити в межах держави - не знаю. Поки намагаюся в своєму житті не брати в цьому участі
4 2
Юлия.net 26 апреля в 00:44
Ответ дляК.сюнька
А никого не волнует, что дальше со страной будет. Уже из примерно 35 млн жителей, 10 млн - пенсионеры.
Перестанут деньги давать, начнётся голод
Т.е. условно через 20 лет -10 млн. пенсионеров, рождаемость отрицательная, в стране по прогнозам 20-25 млн. населения. Я не сторонник всяких там теорий заговоров, но где-то уже читала про 20 млн.населения в Украине.
Ну да ладно, эту тему не хочеться совсем поднимать( Мне эта теория не нравиться от слова совсем. Но как бы там ни было, факт на лицо.
Полковой раввин Изя 26 апреля в 00:45
Ответ дляMasushki2
Нет, после 4.00 не выпускали призывного возраста.
У меня так подруга с племянником в 3.00 прошли границу.
А в 5.00 позвонили домой , а им сказали , что война ...
Выпускали. Коллега утром в районе 10:00 пересек границу с Польшей.
олена олена 26 апреля в 00:46
Ответ дляТайТаке
Почитайте свои посты
Читаю. Претензій не бачу
7 1
ТайТаке 26 апреля в 00:46
Ответ дляолена олена
У мене жодних претензій. Що стосується корупції - так , її треба викорінити. Як це зробити в межах держави - не знаю. Поки намагаюся в своєму житті не брати в цьому участі
Самое время. Особенно в этом вопросеи на этом уровне.
Когда людейв тиски зажали и на оставили выбора .
3 1
Masushki2 26 апреля в 00:46
Ответ дляПолковой раввин Изя
Выпускали. Коллега утром в районе 10:00 пересек границу с Польшей.
Мои тоже с Польшей.
Юлия.net 26 апреля в 00:47
Ответ дляолена олена
Людина писала з Німеччини, не важко було здогадатися)
Яким чином здогодатися звідки та людина писала? Але й не важливо, черги скрізь останнім часом величезні)
Полковой раввин Изя 26 апреля в 00:47
Ответ дляMasushki2
Мои тоже с Польшей.
Так ваши в ночь с 23 на 24, я правильно понимаю? А он утром 24.
олена олена 26 апреля в 00:47
Ответ дляТайТаке
Самое время. Особенно в этом вопросеи на этом уровне.
Когда людейв тиски зажали и на оставили выбора .
А коли буде підходящий для цього час?
4 1
олена олена 26 апреля в 00:48
Ответ дляЮлия.net
Яким чином здогодатися звідки та людина писала? Але й не важливо, черги скрізь останнім часом величезні)
Слово «термін» багато про що говорить)) так і можна здогадатися.
ТайТаке 26 апреля в 00:48
Ответ дляолена олена
А коли буде підходящий для цього час?
Вам сложно понять прочитаное?
Людей вынудили.
5 1
Юлия.net 26 апреля в 00:50
Ответ дляолена олена
Слово «термін» багато про що говорить)) так і можна здогадатися.
мені ні про що не говорить))
олена олена 26 апреля в 00:53
Ответ дляТайТаке
Вам сложно понять прочитаное?
Людей вынудили.
А я при чому? Що саме я повинна зрозуміти? Виправдання, чому довідки купили ? Мене не винудили до цього
5 1
олена олена 26 апреля в 00:52
Ответ дляЮлия.net
мені ні про що не говорить))
А мені говорить. Тому я відповідала автора того посту і писала про ДП документ
4 1
ТайТаке 26 апреля в 00:53
Ответ дляолена олена
А я при чому? Що саме я повинна зрозуміти? Виправдання, чому довідки купили ? Мене не винудили до цього
Перед кем выправдання , перед вами?
4 2
ТайТаке 26 апреля в 00:54
Ответ дляолена олена
А мені говорить. Тому я відповідала автора того посту і писала про ДП документ
Вы клон Тамми24?????
5 1 1
олена олена 26 апреля в 00:54
Ответ дляТайТаке
Вы клон Тамми24?????
Ні, я сама по собі. Багато років тут))
4 1