Светик63• 25 апреля 2024

В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляЮлия.net
ДП Документ не у всіх країнах є
Людина писала з Німеччини, не важко було здогадатися)
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Та не , я не могу купить то что не продается.
Для Вас дивина корупція у нас в країні? Це тільки зараз таке? А коли не було її? Воно вже в шкіру вʼїлося, десятиліттями. Ще не одне покоління буде випльовувати…
І я переконана - починати викорінювати треба з себе
marina26• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Інваліди нічого не купили. Але куплених довідок дуже багато, може більше, ніж справжніх. Як виявити? Які у вас ідеї?
Ну так пусть те кто этот россадник плодил и думают, принимая еще первый закон про инвалидов многие потирали руки зная цифры которые сейчас поплывут в карманы, почему к ним нет санкций знаете, потому что делятся!
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляmarina26
Я за, «пусть»
marina26• 26 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Что-то подозреваю комиссия будет гораздо более придирчивая теперь
Или более дорогая)))
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Так я не торгую запрещенкой.

Для вас дивина что посадовци за это отвечают ?
Masushki2• 26 апреля 2024
Ответ дляГоворилка
Но Безуглая же!..

Не хочешь воевать - сдай паспорт. Сдал паспорт - не гражданин, иди в тюрьму. Хочешь выйти из тюрьмы - иди воевать
А давайте безуглу с семьей в окопы .
И без права уволиться , кроме летального исхода .
Юлия.net• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Я вам більше скажу, людей, які реально інвалідність мають, але оформлювали тільки після лютого 24 року не мало, і їх ганяли і в обласні МСЕК і не один раз, а з деяких і хабарі вимагали, так що тут звісно треба неупереджену комісію, а де її взяти? По факту будуть ті ж самі комісії, але будуть виконувати ’норму’ зняття інвалідності.
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Так я не торгую запрещенкой.

Я теж не торгую. І не купую. І дитину вчу такого в майбутньому не робити. На інше вплинути не можу
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Та вапще вы маладец.
Только не понятна суть ваших претензий к людям к которым вы не имеете никакого отношения?
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Та вапще вы маладец.
Які у мене претензії? І до кого?
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Які у мене претензії? І до кого?
Почитайте свои посты
Masushki2• 26 апреля 2024
Ответ дляМиззери
В первые сутки войны вроде пропускали мужиков , думаю теперь власть локти кусает
Нет, после 4.00 не выпускали призывного возраста.
У меня так подруга с племянником в 3.00 прошли границу.
А в 5.00 позвонили домой , а им сказали , что война ...
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Почитайте свои посты
У мене жодних претензій. Що стосується корупції - так , її треба викорінити. Як це зробити в межах держави - не знаю. Поки намагаюся в своєму житті не брати в цьому участі
Юлия.net• 26 апреля 2024
Ответ дляК.сюнька
А никого не волнует, что дальше со страной будет. Уже из примерно 35 млн жителей, 10 млн - пенсионеры.
Перестанут деньги давать, начнётся голод
Т.е. условно через 20 лет -10 млн. пенсионеров, рождаемость отрицательная, в стране по прогнозам 20-25 млн. населения. Я не сторонник всяких там теорий заговоров, но где-то уже читала про 20 млн.населения в Украине.
Ну да ладно, эту тему не хочеться совсем поднимать( Мне эта теория не нравиться от слова совсем. Но как бы там ни было, факт на лицо.
Полковой раввин Изя• 26 апреля 2024
Ответ дляMasushki2
Выпускали. Коллега утром в районе 10:00 пересек границу с Польшей.
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Почитайте свои посты
Читаю. Претензій не бачу
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Самое время. Особенно в этом вопросеи на этом уровне.
Когда людейв тиски зажали и на оставили выбора .
Masushki2• 26 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Мои тоже с Польшей.
Юлия.net• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Яким чином здогодатися звідки та людина писала? Але й не важливо, черги скрізь останнім часом величезні)
Полковой раввин Изя• 26 апреля 2024
Ответ дляMasushki2
Мои тоже с Польшей.
Так ваши в ночь с 23 на 24, я правильно понимаю? А он утром 24.
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
А коли буде підходящий для цього час?
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляЮлия.net
Слово «термін» багато про що говорить)) так і можна здогадатися.
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
А коли буде підходящий для цього час?
Вам сложно понять прочитаное?
Людей вынудили.
Юлия.net• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
мені ні про що не говорить))
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Вам сложно понять прочитаное?
Людей вынудили.
А я при чому? Що саме я повинна зрозуміти? Виправдання, чому довідки купили ? Мене не винудили до цього
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляЮлия.net
мені ні про що не говорить))
А мені говорить. Тому я відповідала автора того посту і писала про ДП документ
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Перед кем выправдання , перед вами?
ТайТаке• 26 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Вы клон Тамми24?????
олена олена• 26 апреля 2024
Ответ дляТайТаке
Вы клон Тамми24?????
Ні, я сама по собі. Багато років тут))