25 апреля в 22:33

В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
показать весь текст
олена олена 25 апреля в 23:58
Ответ дляPaolla
Питання не в тому вірю я чи ні. Влада створила таку систему у державі, не боролися з нею, а тепер ми повинні за це відповідати? Не влада, не корупціонери? А звичайні люди?
Так , ті хто бере участі в корупції, купують довідки, платять прикордонникам і тд - винні.
9 2 2
сладкий_ноябрь 25 апреля в 23:59
Ответ дляолена олена
Так галас же не від тих, хто законно…
А ті хто виїхав до війни?
А діти які виїхали через війну.
Це законно чи не законно?
uma 26 апреля в 00:02
Даже в диктаторской раше летели коктейльи Молотова в окна военкоматов. Зато у нас свобода слова, поговорили, виртуально шашками помахали, пар спустили и разошлись. Зелень шарит как нужно управлять массами - кудахкайте в интернете сколько угодно. Для власти это гарантия их безопасности .
28 4 2
Paolla 26 апреля в 00:04
Ответ дляолена олена
Так , ті хто бере участі в корупції, купують довідки, платять прикордонникам і тд - винні.
Тобто ви вважаєте, що всі інваліди купили свою інвалідність і всі повинні доводити свою непричетність до корупції? Ну давайте і вас заставимо доводити, що ви заслужили свій диплом, а не купили. Ідіть ще раз здавайте екзамени, бо екзаменатори підозрюються у торгівлі дипломами. При тому що самих екзаменаторів ми не чіпатимемо.
37 1
Хеленка_Хм 26 апреля в 00:08
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Европу напугали, что путин на них пойдет и им лучше, что бы украинцы держали оборону, чем их мужчины. Все правительства защищают свои интересы и интересы своих граждан. Все, кроме….
11 1
Pole 26 апреля в 00:11
Ответ дляnata.ant
Так отож,навіщо таке ляпаьи,знаючи ,що це не можливо.Нехай зроблять,подивимося скільки охочих буде
Нехай кордони для всіх відкриють.
Подивимося, скільки лишиться.
Ametist 26 апреля в 00:11
Ответ дляалергирина
Я думала пересидимо в безпеці, дико хочу в Україну. Усвідомити це просто неможливо, що прийдеться не вернутись через цей закон. Жах
Я думаю, що все зміниться. Ця влада не вічна.
6 5 1
Мелитрисса 26 апреля в 00:15
Безуглая умом не блещет. Куда сдавать паспорт не сказала? Кстати, лицо без гражданства имеет право подавать на гражданство через три года в стране проживания, не помню в каких странах, но есть такое. Ото беженцам счастье было бы, если бы реально можно было бы сдать паспорт. И опять же, Украине ничего не мешает лишить их гражданства, раз они оказались недостойными гражданства.
8 5
Shoosha 26 апреля в 00:16
Ответ для--Мята-
не розумію галасу, якщо виіхав на законних підставах, то онови данні своі військові і отримай своі документи і сиди закордоном
Як за кордоном можна оновити? Де саме?
олена олена 26 апреля в 00:17
Ответ дляPaolla
Тобто ви вважаєте, що всі інваліди купили свою інвалідність і всі повинні доводити свою непричетність до корупції? Ну давайте і вас заставимо доводити, що ви заслужили свій диплом, а не купили. Ідіть ще раз здавайте екзамени, бо екзаменатори підозрюються у торгівлі дипломами. При тому що самих екзаменаторів ми не чіпатимемо.
Інваліди нічого не купили. Але куплених довідок дуже багато, може більше, ніж справжніх. Як виявити? Які у вас ідеї?
inneska-85 26 апреля в 00:18
Ответ дляflorak
По перше у багатьох закінчився набагато раніше або закінчується в найближчі пару років, а отримати термін на паспорт було просто нереально. Я собі ловила термін на паспорт більше ніж півроку і ще рік на довіреність. Доньці так в не зловила до цього часу
Доверенность можно делать у местного нотариуса, проставить апостыль и высылать уже человеку, которого назначили представителем. В Украине перевести с нотариальной заверенностью и всё. Готово.
К.сюнька 26 апреля в 00:23
Конечно всё поменяется и всё, кто захочет сможет вернуться.
Власть поменяется, война закончится.
Ещё два года назад добровольцев хватало, а сейчас и принудительно наловить не могут.
В ВОВ подростки и инвалиды, которых не брали, сбегали на фронт. А сейчас ситуация противоположная
Юлия.net 26 апреля в 00:23
Ответ для1973
Ну я так розумію, що можна просити притулках і отримати якесь гражданство, але не у всіх країнах?
Воно -то так, але процедура не швидка, та й не зрозуміло навіщо це? Що це дасть державі, якщо люди і воювати не приїдуть і без громадян країна залишиться. Питань більше, ніж відповідей..
ТайТаке 26 апреля в 00:24
Ответ дляолена олена
Інваліди нічого не купили. Але куплених довідок дуже багато, може більше, ніж справжніх. Як виявити? Які у вас ідеї?
Рассказываю.
Ловите тех кто продавал липуа они вам список кому продали.
Подходит?
Миззери 26 апреля в 00:25
А мне интересно сдал паспорт и что все ? Отстали от тебя ?
Просто слова громкие и все , многие сдали бы паспорт за право выехать
К.сюнька 26 апреля в 00:25
Ответ дляЮлия.net
Воно -то так, але процедура не швидка, та й не зрозуміло навіщо це? Що це дасть державі, якщо люди і воювати не приїдуть і без громадян країна залишиться. Питань більше, ніж відповідей..
А никого не волнует, что дальше со страной будет. Уже из примерно 35 млн жителей, 10 млн - пенсионеры.
Перестанут деньги давать, начнётся голод
Миззери 26 апреля в 00:25
Ответ дляСветик63
Держава їх випустила бо вони мали право виїхати. В чому тоді це клеймо ухилянт
Часть была там до войны , может их хотят вернуть
ТайТаке 26 апреля в 00:25
Я начинаю очень сильно верить в жидомассонов и в зачистку территорий для них.
12 1
Говорилка 26 апреля в 00:26
Ответ дляnata.ant
А,що можна так просто здать паспорт і все
Но Безуглая же!..

Не хочешь воевать - сдай паспорт. Сдал паспорт - не гражданин, иди в тюрьму. Хочешь выйти из тюрьмы - иди воевать
Говорилка 26 апреля в 00:26
Ответ дляkanni
Ага, Безуглая как ляпнет. Если б так можно было, очередь стояла бы сдать паспорта.
В пасть ей запихать очередь бы стояла!
Annalise 26 апреля в 00:27
Ответ дляBrichka_04
Ну, а из не оккупации не могут выехать и воюют, отгоняя орков с городов, где эти мужики жили. Разве это справедливо?
А почему нет-то? Ну сидят люди уже в оккупации и им уже поздно кого-то отгонять от своих городов, не находите?
4 1 1
олена олена 26 апреля в 00:27
Ответ дляТайТаке
Рассказываю.
Ловите тех кто продавал липуа они вам список кому продали.
Подходит?
Теж непогано, і можна піти з двох боків, так сказати.
Миззери 26 апреля в 00:28
Ответ дляPaolla
Тобто ви вважаєте, що всі інваліди купили свою інвалідність і всі повинні доводити свою непричетність до корупції? Ну давайте і вас заставимо доводити, що ви заслужили свій диплом, а не купили. Ідіть ще раз здавайте екзамени, бо екзаменатори підозрюються у торгівлі дипломами. При тому що самих екзаменаторів ми не чіпатимемо.
Что-то подозреваю комиссия будет гораздо более придирчивая теперь
ТайТаке 26 апреля в 00:29
Ответ дляолена олена
Теж непогано, і можна піти з двох боків, так сказати.
Хотите гланды через #опу рвать?
Вы прям взирцевий наслидувач нашей влады.
8 2
Миззери 26 апреля в 00:29
В первые сутки войны вроде пропускали мужиков , думаю теперь власть локти кусает
Vitamina1407 26 апреля в 00:30
Паспорт здавай….та багато за кордоном залюбки б його віддали ще й громадянства України лишилися,але не так легко його позбутися
ТайТаке 26 апреля в 00:30
Ответ дляМиззери
В первые сутки войны вроде пропускали мужиков , думаю теперь власть локти кусает
Не успели.
Думали ж народна шашлыках тусит , не заметит .
олена олена 26 апреля в 00:30
Ответ дляТайТаке
Хотите гланды через #опу рвать?
Вы прям взирцевий наслидувач нашей влады.
Це ж Ви ідеї підкидаєте. Влада мене слухати не буде, думаю. Але в корупції винні і ті хто продали, і ті, хто купили
Юлия.net 26 апреля в 00:30
Ответ дляолена олена
В ДП документ не було жодних проблем взяти термін. От донедавна зовсім) це Ви мені не розказуйте. Більше того, там була жива черга
ДП Документ не у всіх країнах є
ТайТаке 26 апреля в 00:31
Ответ дляолена олена
Це ж Ви ідеї підкидаєте. Влада мене слухати не буде, думаю. Але в корупції винні і ті хто продали, і ті, хто купили
Та не , я не могу купить то что не продается.