Светик63• 25 апреля 2024

В мене питання, по громадянам закордоном?

Чого зараз почався такий. Пресинг їх, від тих консульських послуг до того що Безугла каже здавай паспорт якщо не їдеш воювати.
Так от питання, люди виїхали на законних підставах, ви їх самі випустили, ( це не стосується тих хто через ліса тікав). Чого тоді таке відношення?
kanni• 25 апреля 2024
Ответ для1973
В мене багато знайомих, які виїжджали під обстрілами. У батька навіть закордонного паспорта не було, зато на руках 2 дівчинки інваліди( а тепер як? Ні паспорт отримати не може, ні повернутися.
Почему нельзя? Консульские услуги будут предоставлять при условии обновления данных в ТЦК удаленно.
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
А що о скажете за дітей, які виїхали до повноліття? Зараз навчаються закордоном а школі чи в коледжі наприклад і що? Де вони в переліку тих, хто може отримати паспорт? Вони ж навіть не призивного віку
Я нічого не скажу про них. Я не автор цього закону, думаю, це питання якось врегулюють
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Не треба йому їхати, він і за кордоном отримає. От тільки цікаво, як так сталося, що саме зараз, от прямо на цьому тижні, у всіх закінчилася дія паспорту))
По перше у багатьох закінчився набагато раніше або закінчується в найближчі пару років, а отримати термін на паспорт було просто нереально. Я собі ловила термін на паспорт більше ніж півроку і ще рік на довіреність. Доньці так в не зловила до цього часу
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляkanni
А як ви собі уявляєте цю процедуру? В консульствах навіть не знали як поставити мою дитину на консульський облік
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
В ДП документ не було жодних проблем взяти термін. От донедавна зовсім) це Ви мені не розказуйте. Більше того, там була жива черга
--Мята-• 25 апреля 2024
не розумію галасу, якщо виіхав на законних підставах, то онови данні своі військові і отримай своі документи і сиди закордоном
kanni• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
Читайте закон, там прописаны способы, под них разрабатывают порядок. Скоро заработает эл. кабинет. Плюс на офиц. эл. адрес ТЦК - это для тех, кто за границей. Написано, что и по телефону - но тут подтверждений не получишь.

А на возврат в Украину - так и без каких-либо условий справку оформляют, это исключение.
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ для--Мята-
Так галас же не від тих, хто законно…
Miele• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
Доречі, батьків трьох неповнолітніх дітей я теж у цьому списку не бачу.
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляMiele
От йому доведеться в Україну зʼїздити. Все оновити, підтвердить, зробить паспорт.
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Слухайте, ну ось я наприклад працюю за спеціальністю за кордоном, а скільки людей не можуть влаштуватися за спеціальністю і що? Мені їм казати, не розказуйте, що ви не можете влаштуватися, я влаштувалася і в мене не було жодних проблем. До чого ваші порівняння?)
Miele• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
І залишитись назавжди. Бо завтра хз, що буде
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
В ДП документ була жива черга на оформлення нового паспорта. Так чи ні?
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Так, я навіть була там одного разу, спецом взяла день відпустки, чотири годину в одну сторону і чотири години назад. Не потрапила, і?
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
При бажанні можна було попасти. І термін там зловити було не важко, на відміну від консульства
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Такі люди як ви нікого ну чують окрім себе. Радію що у вас вийшло, мабуть багато вільного часу
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляMiele
І що? Ви мене хочете запитати як так? Це не до мене.
Але і у цього чоловіка колись дитина старша буде 18-річною. І він вже не буде звільнений від мобілізації. Це факт
Mira29-c3c3• 25 апреля 2024
Ответ дляBrichka_04
Ну, а из не оккупации не могут выехать и воюют, отгоняя орков с городов, где эти мужики жили. Разве это справедливо?
А Ізю це не цікавить. у нього/неї інше завдання стоїть .
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
Так, достатньо часу , для важливих таких справ так точно
woman Warrior• 25 апреля 2024
по безумной плачут все психатрические клиники мира.
ksusha1155• 25 апреля 2024
Теж не розумію. 3 дитини виїхав, чому не оновлюють документи? Думаю відволікання якесь
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Радію за вас ще більше) а в мене важливих справ в чотири рази більше, так як вирішую всі питання по неповнолітнім дітям ще і батькам-інвалідам, ну і роботу ніхто ж не відміняв)
ksusha1155• 25 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Паспорта сдать можно - а вот гражданство не сдашь.
Без документа не депортують)))
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
Думаю, трошки вляжеться ця епопея, все стабілізується , і Ви спокійно зробите дитині паспорт. Це питання пари тижнів.
Навіть вчора на сайті консульства було багато вільних термінів
Полковой раввин Изя• 25 апреля 2024
Ответ дляksusha1155
Без документа не депортують)))
хоть один плюс ситуации
florak• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Та я розумію, я то почекаю. Це просто була відповідь на питання, чому люди не зробили й досі, ну повірте, в кожного свої обставини і іноді не знаєш що ставити пріоритетом
Paolla• 25 апреля 2024
Самі випускали цих людей, а тепер всі ухилянти. Так само, як вони зараз заставляють іти доводити інвалідність, яка була отримана після 24 лютого. Тобто влада сама говорить, що кругом сидять корупціонери і вона не вірить ні лікарям, ні прикордонникам.
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляflorak
Я так розумію, що оформлення документів для чоловіків / не Ваша тема? Тоді жодних проблем не буде точно. А про чоловіків мова йшла - ця ситуація була передбачуваною, можна було все зробити, якщо це в пріоритеті
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляPaolla
Правильно робить, що не вірить) А ви вірите лікарям і прикордонникам?
Paolla• 25 апреля 2024
Ответ дляолена олена
Питання не в тому вірю я чи ні. Влада створила таку систему у державі, не боролися з нею, а тепер ми повинні за це відповідати? Не влада, не корупціонери? А звичайні люди?