Дайте вподобайок• 27 апреля 2024
Під час вагітності зʼявилась синя пляма на нозі- фото
Зараз вона посвітлішала і не так в очі кидається
Але коли була вагітна то вони радувались на ногах, особливо пахові, між ногами, задня сторона ніг
І оце внизу вилізло пляма синя
Зараз після родів все стухло, не так випирають вони на ногах
Але наприклад, коли місячні то вони на задній частині ніж відчуваю
І оце внизу вилізло пляма синя
Молчалка• 27 апреля 2024
Там хорошо видны мелкие сосуды, вам к флебологу на осмотр и УЗИ, не откладывайте
Дайте вподобайок
• 27 апреля 2024
Ответ дляА я з косою
проблеми з судинами.
А воно лікується?
А Я Самая Самая• 27 апреля 2024
Чому ви все ще не були в лікаря, чи ви зібралися діагноз і лікування отримати тут?
Дайте вподобайок
• 27 апреля 2024
Ответ дляА я з косою
проблеми з судинами.
Але ця пляма мені ніякого дискомфорту не дах
Пік Антна• 27 апреля 2024
Ой, это к врачу, по сосудам мне моя врач рекомендует пить Аскорутин, но у меня пока более-менее, срок 33 недели
Червона калина• 27 апреля 2024
В мене така пляма на тому ж самому місці, теж зʼявилась під час вагітності і стала як синяк. Вже 7 років. Потім зʼявились випуклі вени і ще пару схожих плям. Це варикоз. І нічого вже з нею не можна зробити, я проходила обстеження
Леся Українка• 27 апреля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
так здається. якщо проблеми с судинами є, то далі вони будуть поволі збільшуватися, до того ж це на нозі ви бачите цю пляму, а інші судини теж можуть страждати, але ви не помітите цього.