Чумачечая_• 29 апреля 2024
Хтось робив туристичну страховку в Європі?
Яку компанію вибирали, чи приходилося користуватися?
Чумачечая_
• 29 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
вусо, не довелось користуватись
Там є ця страхова чи ви маєте на увазі українську?
ХтоЯкщоНеЯ• 29 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая_
аа, не так прочитала, ні, у нас в Україні робили, то не актуально для вас тоді
Чумачечая_
• 29 апреля 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Не знаю , де почитати чи буде працювати українська , якщо їхати з Європи
Чумачечая_
• 29 апреля 2024
Ответ дляПускаю бісики
В Приват24 робила, там запитується яка країна, термін поїздки
Ви з якої країни їхали?
ЕлькиПальки• 29 апреля 2024
ПЗУ на польську візу, користуватися поки не довелося. Польське консульство дає перелік страхових, страховки яких їм підходять, ПЗУ одна із них
ЕлькиПальки• 29 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая_
При оформленні страховки онлайн у більшості є галочка де ви оформлюєте страховку - в Україні чи за її межами. Подивіться
Чумачечая_
• 29 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Дякую
Нервогенератор• 29 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая_
Нещодавно робила Інго, сказали працюють з українцями за кордоном. Раніше треба було відмітку в паспорті мати про перетин кордону, але після початку війни працюють без цієї умови