Бабуся мороз• 30 апреля 2024
Хочу купити крем для обличчя з спф і для дитини і для себе.
Не розуміюся в них зовсім. З яким складом краще не купувати і які хороші крема можете порадити? Дякую
Коплю на груди• 30 апреля 2024
Из недорогих и по качеству фильтров отличный, это СанДайс от денкминт.
Катастрофа• 30 апреля 2024
Скільки дитині?
Дітям краще брати на фізичних фільтрах. Але вони можуть вибілювати, і їх потрібно поновлювати раз в 2 години.
Хімічні в умовах міста поновлювати не треба. Мені подобаються корейські, у них багато чудових СПФ.
Миссис Буркул• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся мороз
5 років
Все детское забьет поры взрослого,а взрослый с активами не для детей
Кондуктор маршрутки• 30 апреля 2024
Часто ля рош хвалять тут. Наче ця косметика і для дітей підходить
Бабуся мороз
• 30 апреля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Я візьму для дитини окремо і для себе) який ви можете порадити для дорослого?
Бабуся мороз
• 30 апреля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Да, треба подивитися. Ля рош ми користуємося лінійкою для атопічної шкіри, дуже задоволена
Миссис Буркул• 30 апреля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Сейчас это,идеальный
МадамОхмури• 30 апреля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Вот именно что хвалят его только тут. В реальности, косметика ля рош ерунда полная
побольшомусекретику• 30 апреля 2024
Ответ дляМадамОхмури
++ я вот повелась на эти хвалебные отзывы и купила тот ля рош , очень мерзкое ощущение на коже , прям как пленка
Бойова• 30 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Не знаю, мне отлично подошел
ЯНаПэПэ• 30 апреля 2024
Для себе Ля-Рош використовую, для дитини- веледу. Але так, дитячий білить.
мистерЛяпсус• 30 апреля 2024
Дитині купую крем-емолент для атопічної шкіри від Фармінно, це український виробник. Спробувала для себе їх крем з спф - сподобався, не жирний, не комедогенний. Для дітей теж є крем з сонцезахистом, але його ще не купувала.
Альона2709• 30 апреля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
тоже самое, как будто маску надел и идешь