Сладко-соленая• 03 мая 2024
дитина сходить з розуму від гаджетів
останні 2 місяці хворіла 1,5.
на планшеті, телевізорі просто стала помішана.
коли я забираю - кричить, трощить квартиру, б´є мене, царапає, топче ногами, до страшних істерик. скільки б не дивилась. 10 хв чи 2 години.
1 клас.
невже вже нічого не можна зробити
1 клас.
невже вже нічого не можна зробити
Несемо світло разом• 03 мая 2024
Конечно, можно. Перетерпеть истерику ребенка. И не поддаваться на манипуляции. Строго лимитированное время. Раз поистерит, второй, а потом привыкнет, что есть вот время и дальше - хоть оборись.
Бабця в мештах• 03 мая 2024
Забрати і видати кнопковий телефон.
Що треба ще дитині зробити, щоб ви це зрозуміли?
Жирафовое варьенье• 03 мая 2024
У нас так же было, держитесь. Ограничивать жёстко и все, договариваться бесполезно
Сладко-соленая
• 03 мая 2024
Ответ дляНесемо світло разом
а якщо квартира в оренді і не можна кричати, бо нас виженуть?
Сладко-соленая
• 03 мая 2024
Ответ дляБабця в мештах
Забрати і видати кнопковий телефон.
я забираю пульт, ноут.
і весь час все по новій.
вона не хоче гуляти, заважає працювати - і все шантаж.
якось тиждень не виходили з дому, бо вона вперласть, що наперед має бути телевізор
і весь час все по новій.
Не служанка• 03 мая 2024
Правильно пишут выше, перетерпеть истерики и выделять оговорённый лимит, 1-2 часа в день и баста! Держитесь, это сложно но возможно.
Пенек Возмездия• 03 мая 2024
В нас таке саме було. Але сказала що телефон буде лише тоді, коли будуть вивчені всі уроки/прибрано + погуляти треба і тд.
Тиждень без телефону і вони й забули все про нього.
Ви сама піддаєтесь дитині. Це я Вам кажу з власного досвіду. Я теж як захворіла, наприклад, дала телефони , щоб хоч трохи перепочити. Важко потім забрати, але це ж вже моя провина
Прокачую сідниці• 03 мая 2024
Когда ребёнку (2 класс) папа (БМ) подарил телефон и она сидела там, забираешь крики, визги, истерики, как изверг. Поставили род контроль через месяц. поначалу тоже психи были, но не долго и не такие сильные. Сейчас молчит. Время вышло, все.
Причём с планшетом таких истерик не было.
Бабця в мештах• 03 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
я забираю пульт, ноут.
і весь час все по новій.
Тижня мало, ефект десь через місяць перший. А у вашому випадку я довше.
Бандитка Сью• 03 мая 2024
Жорстоко обмежую, 12 і 14 років, за сьогодні довели, що по разу відхопили ремнем, звелися битися через телефони
Бабця в мештах• 03 мая 2024
Спробуйте дитину на різні гуртки записати, може десь сподобається. Бо така поведінка підліткам притаманна, для малих гаджети ще шкідливіші. Діти просто живуть у віртуальному світі.
Фіфачка• 03 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
У такому віці дуже важко обмежувати, доходить до сімейних скандалів, виводить із себе. У мене старша сиділа в компі і телефоні з 11до 13 років самий пік. Зараз 20, заробляє, купила айфон, ну любить дорогі гаджети. Але ота залежність пройшла, дитина навчається, працює, живе сімейним життям, вдома завжди прибрано, сама доглянута. Що я скажу - усе починається в сім´ї. Діти роблять те, що і батьки. Дійсно, чоловік помішений на гаджетах, і я раніше підсижувала в компі. Вважаю це нашою провиною. Тепер воюємо з меншою. Надіюсь, з віком пройде.
західний_діалект• 03 мая 2024
Телевизор продать, планшет запрятать. Телефон выдавать по часам. Для начала достаточно только на выходных
Несемо світло разом• 03 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ну, тогда разрешайте ей сидеть у вас на головке. Какие ещё могут быть варианты? Сами подсадили на гаджеты, а делать ничего не хотите. Продолжайте в том же духе.
Директор Пляжу• 03 мая 2024
Ответ дляСладко-соленая
Тогда вы попали, теперь всегда будете получать истерики
Печенюшка• 03 мая 2024
Ответ дляБандитка Сью
Колись і ви відхопите ремнем.
Старість незабаром.
Куда ж без меня• 03 мая 2024
По жопе, все забрать, тряпку в руки и вытирать пыль, помогать вам, побесится и перестанет
Море_море_я_скучаю• 03 мая 2024
Ответ дляФіфачка
Если у вашей дочки прошло, значит надежда есть, что с годами образумятся все дети...
Бандитка Сью• 03 мая 2024
Ответ дляФіфачка
та да, із сім´ї.........
ні я, ні чоловік безмірно не зависаємо, у нас робочий день за компом і ми там саме працюємо,
немає часу на соц мережі, новини, я тільки похапцем заходжу сюди і все з дозвілля гаджетного
після робочого дня всі на вулицю, на свіже повітря, рухатися, спілкуватися між собою і так із самого народження дітей, багато часу з ними проводимо, але толку з того щось не дуже зараз, не можна відірвати від телефонів, як здуріли