08 мая в 04:19

Вас заразили, есть тут такие

Некоторые знают о своих инфекциях и лазят везде, заражают других
Есть тут такие которые пострадали от такого отношения
показать весь текст
Дверной_Проем 08 мая в 08:23
Ответ дляАнонимус Я
Та если дома кто-то болеет то вы тоже переносчик...никому никуда не ходить не получается
Тоже правильно. В садочковому віці дітей у нас був перманентний стан захворюваності. Дійсно майже весь час хтось хворів по черзі, або і разом. Це був жах.
Тоді я б і за продуктами не могла сходить. Доречі з дітьми разом ми теж постійно хворіли і вони легше переносили, а ми з чоловіком дуже важко. Купа грошей і часу на лікування
Allein74999 08 мая в 08:26
У меня на раб есть ибучая патриотка труда. Вечно припрется, всех перезаражает, сама в результате сляжет и с ней две трети фирмы с семьями.
мистерЛяпсус 08 мая в 09:26
Ответ дляРазгуляшка
Ну от в той день до неї зайшло припустимо 20 людей і вона їх заразила, плюс колеги. Напевно повинна бути в людей моральна відповідальність? А якщо я до стоматолога буду записана і він прийде хворий і всіх пацієнтів заразить?
А якщо їй не дають лікарняний через соплі? Я пам´ятаю себе на перших роботах, в нас лікарняні за простуди взагалі ніхто не брав. За свій рахунок - сиди вдома. І мало хто сидів, а про віддалену роботу тоді і не чули. Може, їх не було кому замінити.
Вам треба було думати за себе. Ви могли вдіти маску. Дуже дієво, до речі, як виявилося
Чемна панночка 08 мая в 09:41
Ответ дляСтрибну в гречку
Я про вирусные. Крайне редко они проходят безсимптомно. Но люди в соплях и с кашлем все равно прутся в толпу.
У багатьох просто немає вибору. В деякиз компаніях лікарняні не дозволені, то йдуть хворі люди на роботу
мистерЛяпсус 08 мая в 09:52
Ответ дляЧемна панночка
У багатьох просто немає вибору. В деякиз компаніях лікарняні не дозволені, то йдуть хворі люди на роботу
Або дозволено 5 -10 днів на рік і це реально контролюють
Не від хорошого життя і власного бажання хвора людина сидить на роботі
автор заварний look 08 мая в 09:54
Ответ дляРедиска Я
Автор, У вас трипер или сифилис?
Нет постоянно попадаются люди с какими-то болезнями, те которые передаются бытовым путём.
Зайченя 08 мая в 10:53
Ответ дляКривая спроса
а они в курсе, что это такое?
с таким успехом и спидом можно всех заражать, бо ’не знаю, как им об этом сказать’
Не в курсе. Потому я и не знала, как им об этом сказать. И даже те, кому я об этом говорила, не совсем понимали, что это такое
Стрибну в гречку 08 мая в 10:51
Ответ дляЧемна панночка
У багатьох просто немає вибору. В деякиз компаніях лікарняні не дозволені, то йдуть хворі люди на роботу
А маску-не царское это дело надеть.