Потребуємо допомоги від гарного лікаря,в форумі читаю- рекомендують Гудзій,можливо в когось є особистий контакт?Буду вдячна🙏
Смурфетта• 08 мая 2024
Взагалі більшість лікарів проти того, щоб їм писали незнайомі люди на особисті номери. Краще записуйтесь через клініку.
Галя-краля• 08 мая 2024
А чому ви вважаєте нормальним писати/телефонувати лікарю напряму?
Зробіть запис через клініку Оберіг і якщо лікар на прийомі вважатиме за потрібне, то надасть свій контакт.
Якщо ви за кордоном- через клініку онлайн консультація
Забрала і не сказала• 08 мая 2024
Ответ дляSanta_n
В мене є її контакт, але вона мені його особисто дала після прийому
В мене так само з номером телефону. Були в неї в Оберіг. Рекомендую, все по поличкам розклала з чим ми мучилися 10 років і були не в одного алерголога
Ответ дляЗабрала і не сказала
Де вона ще приймає?Запис на 8.06 в оберіг,це довго...треба раніше попасти
Ось і шукаю всі дороги😔
Забрала і не сказала• 08 мая 2024
Ответ дляaneta15av
Ось і шукаю всі дороги😔
Не знаю де ще, ми були в Оберіг, чекали 2 чи 3 тижні