Зоркая Зорро• Изменено 08 мая 2024
Впо допоможіть з питанням
Дівчата, ми повернулись додому і не знялись з ВПО. Виплати не отримуємо. Чи треба нам їхати в ЦНАП зніматись чи нас і так знімуть з цього статусу? Повторно ми не подавали заявку, тому що саме в цей час поїхали додому. Дякую, хто відповість
Зашла на 5минут• 08 мая 2024
Если справка с мокрой печатью на руках, нужно сдать, можно и у себя в городе
Зашла на 5минут• 08 мая 2024
Вы справку свою сдавали на перерасчет коммунальных, если да, тогда и туда надо ехать
Зоркая Зорро
• 08 мая 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні, нічого не здавали. Ми як приїхали зареєструвались впо і все. Поїхали додому, думали ще повернемось, бо в прифронтовій живемо, але вдома більш-менш спокійно поки будемо тут.