Застряла• 11 мая 2024
Евровидение
🌼🌼🌼
Атятя_тётя• 12 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Хорвати класні, нема питань
Але чому нікого не бентежить що вони повністю зплагіатили приспів з пісні “Ich will” Rammstein???? Хіба так можна було? Я це почула зразу ж , впевнена що не я одна , в обговорені на ютуб знайшла цьому підтвердження
А в минулому році ця відьма лорін повністю вкрала пісню нашої Міки Ньютон і нічого
Проня_Прокоповна• 12 мая 2024
Ответ дляПьяная вишня
Наберите, 14 центов - 0137 1 363602. Он сразу говорит типа спасибо, 14 центов
Це за Німеччину ви пишете, вірно?
Mississippi• 12 мая 2024
Ответ дляdiablo12
А можна на ютуб смотреть евровидение, кто знает?
Да, конечно, я на ютубе смотрю
Застряла
• 12 мая 2024
Ответ дляdiablo12
В моих смс ссылка
Атятя_тётя• 12 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Звісно,там прямий єтер
Маю рацію• 12 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Хорвати класні, нема питань
Послухайте пісню «Party on my head”
оксюморон• 12 мая 2024
Ответ дляПиши-пропало
Трим- дим-дим)
А мне Хорватия и Австрия с Тим тигдимом напомнило мультик с конем Юлием и алешей)
Привіт з ботойбіччя• 12 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Я з 2021року відкрила на евробаченні для себе дадді фрейра, потім слухала его jam session,такий він приємний,музика легка,і тут він заявляє: а зараз я виконаю найголовніший хіт всіх часів і народів (я ж напружилася!)- і починається наша Сердючка!!! Як я скакала)))))
А можете ссилку скинути, дуже цікаво подивитися
Застряла
• 12 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Да
Copy-Paste• 12 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Мені Хорвати просто ні про що(((
Голосувала Естонія, Латвія, Норвегія
В них текст пісні прям ножем по серцю Європі, тому реагують жваво на них
Мастер Класс• 12 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Да, я смотрю на ютубе прямую трансляцию без наших коментаторов.
Капитанша• 12 мая 2024
Еще трое и 40 минут голосование, короче больше часа еще точно ждать результатов
Mississippi• 12 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Я так понимаю уже конец, наши уже выступили? Я за Украину
Наши были вторыми
Пиши-пропало• 12 мая 2024
Ответ дляоксюморон
Тре Австрію послухати, а то невдобно 🫣
Атятя_тётя• 12 мая 2024
Ответ дляМастер Класс
Мені теж наші перекладачі і сурдоперекладачки заважають і бісять)))
Перловая Кашка• 12 мая 2024
Ответ дляАннуитет
Да, песня отличная. Соединить рэп, электронику и элементы оперы, и все это запросто вытягивать и не лажать. Супер
Ще й носитися при цьому по сцені, що той гірський козел, і жодного разу не збити дихання. Вражає
Аннуитет• 12 мая 2024
Муркошечка• 12 мая 2024
Ответ дляdiablo12
Да, прямая трансляция идет, так и наберите Eurovision 2024
Замрійлива• 12 мая 2024
Ответ дляЗастряла
Это для отрыва
я её за рулём вчера по трассе слушала громко, отрыв просто в дороге, не заснёшь
Пьяная вишня• 12 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Це за Німеччину ви пишете, вірно?
Так я дзвонила . Щоб проголосувати за Україну