Не пью, не курю• 13 мая 2024

Часы в школу вместо мобилки какие?

Первоклашке хочу выбрать часы, что если что там с ней не так она могла со мною связаться,посоветуйте плиз какие
мадам Везувий• 13 мая 2024
Любые. Они нужны на пару слов: ты где? Выходи.
Пффф 100%• 13 мая 2024
смарт годинник.
будь який на ваш бюджет .
Я б такое не носила, но продаю• 13 мая 2024
У мого були еларі фіксітайм. Зараз, наче, теж є еларі в продажу. Але вже інші моделі.
Області пітьми• 13 мая 2024
А це обов´язково? Моя в другому класі, ні мобілки, ні смарт годинника в школу не бере. Ті діти, які залишаються на групу продовженого дня, то вони носять.