КаваЗМолоком• 15 мая 2024
Який район столиці найкращий для життя на ваш погляд?
У якому районі ви хотіли придбати житло і чому?
Наразі перебуваю у пошуку, тому цікаві думки інших людей.
Дякую.
Оскорбляю всячески• 15 мая 2024
Для мене Голосіївський.Там парки, багато зелені. Немає відчуття мурашника як на Позняках. Єдиний великий мінус проблеми з метро
Вкуси мене• 15 мая 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Але останнім часом туди прилітало найбільше((
Платье Длинное бальное• 15 мая 2024
Для меня был Голосеевский до поломки метро. Жила возле парка
Вкуси мене• 15 мая 2024
Я, наприклад, взагалі не розглядала б лівий берег. Але це тому, що я все життя прожила на правому. Для мене ПОХ чи Лісовий це кінець географії. Але по факту саме вам може підійти. Ви ж підбираєте район під свої потреби, близькість до роботи, розвинена інфраструктура і тд. Я живу на Нивках, для мене ідеально, зелений район, розвинена інфраструктура, транспортна розв´язка. Але комусь це жах.
КаваЗМолоком
• 15 мая 2024
Ответ дляВкуси мене
Дякую за розгорнуту відповідь.
Айпишница• 15 мая 2024
Шевченковский, Печерский. Вся работа там, развлечения.
Оболонский только возле набережной.
Вкуси мене• 15 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую за розгорнуту відповідь.
Просто якщо, наприклад, робота на Троєщині, то як би класно не було на Борщагівці, але витрачати 1,5 години часу на дорогу в одну сторону це жесть. Тож треба відштовхуватись від ваших потреб.
Вкуси мене• 15 мая 2024
Ответ дляМинерАлочка
Троєщина. Серйозно
Моя мама майже 40 років прожила на Нивках, як переїзджала на Троєщину, то плакала. Але зараз каже чудовий район, все необхідне поряд.
побольшомусекретику• 15 мая 2024
Я придбала на винограларі, бо дуже люблю цей район. Луже зелений, пооуч ліс. Дача у нас в цьому напрямку, тому теж дуже зручно. Багато садочків і шкіл, у тому рахунку спеціалізованих. Трц у пішій доступності. Але не біля метро. Я на машині, тому мені зручно і тоиу лівий берег навіть не розглядала, як і перенасичені райони де по 40 дітей у класі.
Радикальная• 15 мая 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Конче
Ну, денег хватит только на конче у автора)
Лук´янівка, Сирець, КПІ. Багато зелені, переважно малоповерхова забудова (до 5-7 поверхів), близько до центру, зручно добиратися до всіх стратегічних точок: і на Почайну скупитись, і на Шулявку, в центр, Солом´янський район, усе близько, та і на КПІ/Лук´янівці все доступно біля дому. Не кажучи вже про озеленення, купа великих парків, різномаїття закладів харчування на будь-який гаманець.
КаваЗМолоком
• 15 мая 2024
Ответ дляРадикальная
Шта?
Ви вже і гроші мої встигли порахувати?
Радикальная• 15 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Шта?
Ви вже і гроші мої встигли порахувати?
Что там считать. Вы задаете вопросы которые несовместимы с приличным капиталом. А значит подбираете бюджетное решение.