БолеИменее• 16 мая 2024

Яку їжу з дитинства ненавидіте найбільше?

Запароленое одеяло• 16 мая 2024
Рассольник и томатный сок

Сонячний зайчик• 16 мая 2024
Паштет домашній може за своєю цінністю він був дуже корисний,але..
В ньому були маленькі жилки,які викликали блювотний рефлекс..
КАПСЛОЧНИЦА• 16 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Думаю це про гарбуз. Їх часто кабаками називають в селі
Кабак- так это бар, паб, пивная .
КАПСЛОЧНИЦА• 16 мая 2024
Винегрет, томатный сок, что либо тушеное в томатном соусе , деруны, квашенная и жареная капуста , лечо, рагу
Замороженная селедка• 16 мая 2024
Деруни i кільку в томаті і туди ж халва.
Тётя Хрюша• 16 мая 2024
кажется у меня нет такой... я не люблю крупы, не ем их почти, но если буду голодна спокойно сьем. Вообще я всеядна. пожалуй не стала бы есть только насекомых. Но мне слава богу их и не предлагали в детстве пробовать)
Дай подивлюся• 16 мая 2024
Шоколадное мороженое. Терпеть не могу.

А манку, овсянку,кабачковую икру, супы любые- люблю.
лаМпочка• 16 мая 2024
Гарбузова каша - не пробувала , бо нудить від запаху . Гарбуз люблю в салатах печений , чи суп пюре .
Крошка Енот• 16 мая 2024
молочна вермішель, варкники з сиром, свіже молоко

Мая твая не панимать• 16 мая 2024
Кровянка, от одного запаха выворачивает
Natal_ka91• 16 мая 2024
Шуба, холодець))
Та никада в жизни• 16 мая 2024
Жарена цибуля і шкварки.
3@йk@• 16 мая 2024
Черную икру, мюсли и разведенное сухое молоко. Зачем меня пичкали этим сухим молоком непонятно - и магазинного, и домашнего было завались
Лиса Патрикевна• 16 мая 2024
Рассольник ненавижу
А_мій_самий_самий• 16 мая 2024
Молочну вермішель, омлет з консервованим горошком і варену рибу.
птицаворона• 16 мая 2024
Молоко і всі страви на молоці. Досі не п´ю. Можу тільки в каву додати трохи.
А от кисломолочка норм.
Крихітка на всі• 16 мая 2024
А я сало, тільки не пишіть, що москалька, от з дитинства не можу його їсти. Ще як підкопчене з м´ясом, то трохи можу, а якщо трохи полежить, то мене від його запаху вивертає
Крихітка на всі• 16 мая 2024
Ответ дляПеремелица
неужели невкусные?
я кстати вымя терпеть не могу
Я такого даже не пробовала, хотя слышала, что едят.
Крихітка на всі• 16 мая 2024
Вообщ не люблю жирное, свинину не каждую могу есть, даже запах переносить, мне она многая пахнет ’кабанчиком’ даже с магазина.
Не переношу легкие. Есть семья, где их постоянно готовят, прийдешь, а там с ними блюда, и тебя все убеждают как это вкусно а мне рыготина((

Крихітка на всі• 16 мая 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Я навіть писати не буду що я не їм. Занадто великий список вийде. Але кровянку і субпродукти будь-які я не їм. Не їм майже всю молочку( морозиво, рідко масло і йогурт), всю кисломолочні. Каші всі окрім рису. В голубцях не їм капусти, і не переношу якщо соус томат+сметана. Мед гидота. Оселедець не їм. Варене тісто і пиріжки.
Мене мама не заставляла нічого такого їсти. Готувала лише те що я їм. А інші родичі навпаки. І домів дорослому віці мені казали то ти в мене не пробувала, то тебе не привчили, то мати не вміла готувати.
Ох у люди... А що таке варене тісто? Це ви вареники теж не їсте, в цьому сенсі?
Я так почитала, що ви написали, так це ж чудово, у вас немає навіть приводу потовстіти
Пампушечка• 16 мая 2024
Каші молочні, какао
Да, я блондинка!• 16 мая 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Дерунів захотілось)
Крихітка на всі• 16 мая 2024
Ответ дляЛюблю пиво
макароны с молоком, буээээ
ну и отдельное фу - окрошка, мама готовила и каждый раз пыталась меня накормить, все заканчивалось одинаково - блевотой
Не буду вам навязывать, тоже не любила окрошку в детстве, да и сейчас не всякую могу есть, а начала готовить сама во взрослом возрасте, на курином бульоне и с куринным мясом, без кефиров, квасов и т.д. Можна сметаны добавить, если хочеться. Мне зашло)
Гопница-Советчица• 16 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Вареники, пельмені, пиріжки. Макарони можу їсти але раз в тиждень. Хліб, випічку не їм практично. Просто не хочеться
Крихітка на всі• 16 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
То ви ніколи голодною не були. Дитині треба пропонувати щось нове, коли вона голоднюча, тоді шанси, що це їй сподобається, більші
Та не скажіть, я ось могла голодною сидіти годинами над тарілкою і не їсти, якщо воно мені не подобалося. Колись навіть тато не витримав і з ременем прийшов, хоч в житті пальцем мене не чипав)) Так що діти різні.... В мене страша дитина така ж, в молоша їсть все, я взагалі в шоці з того як можна їсти все підряд.... я її навіть подумки зі свинкою раніше порівнювала.
Крихітка на всі• 16 мая 2024
Ответ дляПеремелица
в польше из рубца готовят суп национальный, я как-то купила собаке рубец, варила - чуть не про*левалась, адская вонища
Мне так когда-то посоветовали рецепт настоящего рассольника, которій 100% будет супер вкусный, в итоге все выкинула и вылила в унитаз.
Танчик555• 16 мая 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Какая такая? У некоторых людей проблемы с пониманием элементарного, вкусы разные
Я могла бы понять,если бы не увидела у вас рвотного смайла и гадкие слова.
Мамкиня доця• 16 мая 2024
Борщі, тушкована капуста, мариновані овочі(бо в садочку заставляли їсти - досі травмована)), сало, ряжанка✌
графиняВишенка• 16 мая 2024
манку, какао, томатный сок.
Соня-сонятко• 16 мая 2024
Ответ дляКусман Сиру
манну кашу... ригачка, якою пічкали в садочку
Еще одна рыгачка, макароны с молоком. Кормили в садике отвратно. До сих пор помню.